Jump to content

[Rozwiązany] Problemy oraz propozycja

Patryczku
 Share

Recommended Posts

Witam, jak w tytule będę pisał o głównym problemie i według mnie najlepszym rozwiązaniem.

Baza Danych

Bardzo dobry pomysł, powinno trochę serwer odlagować i pozbyć się crashów gdzie level znikał, generalnie pomóc. Lecz niestety coś nie działa prawidłowo... Crashów nie ma owszem, ale za to są problemy z wczytywaniem klas z bazy danych. Nie wiem czy innym też wystąpił taki problem ale mi tak, problemem jest to że dziś wchodząc na serwer miałem 41 poziom klasy Swat, potem wbiłem na jakąś inną mapę miałem 10 poziom tej samej klasy ale była już po awansie. Pomijając to, czasami zajmuje to nawet do 3 rund (może więcej ale tyle dla mnie) żeby sam wybór klas się załadował bo tak długo wczytuję je z bazy danych. Później jak już wybiorę tą swoją klasę to zajmuje czasami do 2 rund żeby się w pełni wczytały i mój poziom się pojawił, to nie jest takim dużym problemem że trzeba poczekać rundę na poziom klasy ale niech wczyta prawidłowy poziom i niech samo załadowanie się wyboru klasy trochę krócej trwa bo to za przeproszeniem kpina...

Rezerwacja

Nie wiem czy to tak powinno być mogę być nie doinformowany ale aktualnie tego nie ma na serwerze, komenda /rezerwacja nie działa. Nie ma co więcej tutaj pisać ale pytaniem jest czy konta które miały rezerwację zrobioną są bezpieczne nadal?

Rozumiem że zapisy na bazie danych były dodane wczoraj więc to nie jest mój "płacz" tylko moje uwagi.

Rozwiązanie?

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby D0naciak przy tym usiadł razem z adminami i wszystkie problemy zanalizował i usunął a później walnął ostatecznego reseta. Rozumiem że też administracja ma swoje życie prywatne, szkołę czy prace. Ale zrobić jakieś zebranie administracji Coda i może sięgnąć po pomoc gdzieś dalej do kogoś z serwerowni gdyby problemy nie mogły zostać rozwiązane i raz a porządnie rozpocząć COD'a na świeżo z jakimiś nowymi rzeczami które można znaleźć na forum lub zrobić nowy temat z propozycjami na klasy, perki oraz inne urozmaicenia. Wiem że robienie kolejnego reseta COD'a dla niektórych może być głupotą ale ja jako gracz który już przegrał trochę godzin na tym resecie uważam że to byłoby najrozsądniejszym wyjściem z tej sytuacji. Oczywiście z przyjściem reseta musiałby wejść nowe modyfikację na serwerze żeby gracze nie wchodzili na serwer z myślą "Kolejny reset... żałosny serwer" a z myślą "Może i reset ale za to pełno nowości!". Jeśli reset zostanie wzięty pod uwagę proszę napisać do mnie na steamie z wielką chęcią mogę parę propozycji podsunąć bo jak na teraz nie opłaca się pisać nowych propozycji gdy nie wiadomo co zostanie zrobione.

Proszę żeby gracze jak i administracja serwera COD 201 się wypowiedziała pod tym tematem bo chciałbym też poznać opinie innych z serwera.

Dziękuję za czytanie, FaquS :) 

Pewnie ze na tak, ale nie uważasz że oni tu już i tak nic nie zdziałają ? Moim zdaniem osoba która nie ma pojęcia czym chce się zajmować pierw powinna się podszkolić. Jezeli zrobia calkowity reset premki,vipy  polecą w siną dal, i sie zacznie nagonka na premki :) ale jestem za zobaczymy co Pan H@ zrobi :) bo od wczoraj działają i im to nie idzie

Co do  Perków i klas jak najbardziej na tak przed craschem  miałem na specnez 36 po  craschu w 2 dni wbiłem 36 tak więc mysle ze przywracanie lvl to mija się z celem a co do klas to mozna je zmodernizować bo nie maja nic specialnego . Rozumiem że sa klasy od 40 lvl lepsze ale na podstawowej i na lepszej naprzykład swat na podalenie ma 1/16 to smiech a na najlepszym poziomie bodajże 1/10 jak się nie myle mozna to obniżyć a dac mniejsze dmg z podpalenia by zachecic ludzi do klas bo tak to nie ma wyboru i z perkami mało klas jest co daje cos perk + inteligencia a perk  bez użyteczny ,,,,

Nap.. jak juz jest kalsa z m4 to dać od nawyszszego lvl nap eliminator  na klasie dmg po naładowaniu noza zatrówanie cos takiego Panowie Pomyślcie nad tym .

@Mimionek231289 zgadzam się że dodanie nowych perków i trochę pozmieniać w awansach i klasach byłoby fajne ale rzeczy jak eliminator mija się z celem... To jednak jest hard cod i takie rzeczy wbudowane w klasę by kompletnie niszczyło serwer, ładowanie noża jeszcze może być ale żeby to nie było jakoś wielce przesadzone. A co do zwrotu poziomu to dla ciebie może nie być nic trudnego ale dla graczy jak ja którzy wbili te 70 poziomy to jednak coś znaczy :) 

25 minut temu, FaQuus napisał:

@Mimionek231289 zgadzam się że dodanie nowych perków i trochę pozmieniać w awansach i klasach byłoby fajne ale rzeczy jak eliminator mija się z celem... To jednak jest hard cod i takie rzeczy wbudowane w klasę by kompletnie niszczyło serwer, ładowanie noża jeszcze może być ale żeby to nie było jakoś wielce przesadzone. A co do zwrotu poziomu to dla ciebie może nie być nic trudnego ale dla graczy jak ja którzy wbili te 70 poziomy to jednak coś znaczy :) 

Jua cie kolego rozumiem na nozu wystarczy zrobic na ak naprzykład spenzera 7 dmg zatrucie  nie trzeba wiecej a co do lvl to mi chodzi ze u mnie mija sie z celem bo co mi wzruca jak ja miałem 36 i teraz mam 37 hehe dla tego nie naginam do tych powrotów lvl a le jak piszesz w twoim przypadku to szkoda bo jednak 70 to sporo

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.