Jump to content

[Rozwiązany] skarga zenek

Guest
 Share

Recommended Posts

Nick: zenek

Czas: 21;44 21.10.2016

Powód: puszczanie non stop muzyki mimo uspokajania go a co lepsze bezsensowny ban na 3h

Dowody (ss/demo):http://bansik1s2k.gameclan.pl/ban_list.php?bid=14841

Wiem ze zenek to zenek ale kurcze ile mozna go upominac i miec do niego cierpliwosc, gracze sie skarza a on nic dalej swoje lamanie regulaminu, moze byscie cos z tym zrobili.

To prawda ze zenek puszcza swoje hity ale zenus taki jest xD , bez niego na tym serwerze nie bylo by takiej wspanialej atmosfery.

Po za tym gracze maja /mute ( wiem ze bd miec do mnie spiny ze nikt nie moze wlaczac muzyki ale zenek to zenek ) Dajcie mu upomnienie nie zabierajcie adm :)

Teraz, >>CH3RY<< napisał:

To prawda ze zenek puszcza swoje hity ale zenus taki jest xD , bez niego na tym serwerze nie bylo by takiej wspanialej atmosfery.

Po za tym gracze maja /mute ( wiem ze bd miec do mnie spiny ze nikt nie moze wlaczac muzyki ale zenek to zenek ) Dajcie mu upomnienie nie zabierajcie adm :)

Potwierdzam Zenek jest sobą puszcza muzyke dlatego że to DJ zenuś!. 

Jak już chery napisał macie /mute i można go zmutować i nie słuchać :)

NIEBANUJEMY ADMINA PISZ SKARGE  JAKCI SI NI PODOBA ALE NIEWIEM CZY TO BYLO NAGMINNE CZY WYRWANE Z KATEKSTU PARE WYRYWKOW PIOSENKI WSZYSCY SŁUCHALI ALE GENIUSZ SI ZNALAZL I BAN ADMINOWI PROSZE TO ZROBIC PORZADEK Z TYM BO CHYBA JWST PRZEPIS ADMIN ADMINA NIMOZE BANOWAC  .Hcoc wszyscy wiedza ze zenek w piatek troszke szaleje ale ni na tyle zeby nagminnie naduzrzywal reguaminu lubie ten serwer i jeszcze nikt nie napisal ze go obrazilem czy nadurzylem uprzwnien sorka za bledy ale nimam czsu

A ja mam takie pytanie, czy regulamin dotyczy każdego? Każdy wie, że Zenek puszcza muzykę skoro on jest adminem to nie powinien takich rzeczy robić i zgodnie z regulaminem funkcjonować. Piszecie zenek to zenek, ale czemu banujecie osoby bez mutacji, przecież macie /mute... taki tok rozumowania, ehh ale co ja tam wiem są podziały lepsi i gorsi niestety -więc skargę i tak odrzucą sobie bo zenek to zenek i ma takie prawo :v 

ale powiedzcie mi jaki macie problem i w jakim nasileniu czy słyszycie co dzień czy mi się zdarzy jak każdemu przecież tu ni wojsko ale sorki tak si dostosowałem i się poprawiłem a jak wy będziecie pisać skargi to na głowę dostaniecie odpuście troszkę takiego admina jak ja ni znajdziecie troszkę refleksu i grac kupować premki pisac podania na  admina i próbować   dostosować si do regulaminu  pozdro 

24 minuty temu, Exelek napisał:

Zenek puszcza dobrą muzę i nie przestanie tego robić :)

(JEST SOBĄ)

Zrozum, że muzykę może puszczać każdy, wejdę w tym momencie puszczę jakieś ruskie gówno i słuchaj sobie tego, nie chodzi o to czy puszcza dobrą muzykę regulamin tyczy każdego a nie, jeden coś puści a drugi nie może? ;) Tyle od mojej osoby, więcej się nie wypowiadam po to dziecinne do zrozumienia :)  a do zenka nic nie mam, i nie chcę kary dla niego próbuje tylko wyjaśnić że jeżeli jedna osoba może bez karnie to druga też powinna ;) 

//Edit albo jesteś upośledzony albo naprawdę nie rozumiesz co do Ciebie piszę, puszczanie muzyki jest równie zabronione co używanie mikrofonu bez mutacji teraz rozumiesz? I nie nabijaj postów jeden pod drugim...

6 minut temu, NorsONE napisał:

Zrozum, że muzykę może puszczać każdy, wejdę w tym momencie puszczę jakieś ruskie gówno i słuchaj sobie tego, nie chodzi o to czy puszcza dobrą muzykę regulamin tyczy każdego a nie, jeden coś puści a drugi nie może? ;) Tyle od mojej osoby, więcej się nie wypowiadam po to dziecinne do zrozumienia :) 

Jak chcesz to wbijaj i puszczaj ruskie techno mnie to nie obchodzi, ja aby bronie zenka bo jest spoko, :v i tyle w tym temacie eloo. 

Tez sie juz nie wypowiadam.

22 minuty temu, NorsONE napisał:

A ja mam takie pytanie, czy regulamin dotyczy każdego? Każdy wie, że Zenek puszcza muzykę skoro on jest adminem to nie powinien takich rzeczy robić i zgodnie z regulaminem funkcjonować. Piszecie zenek to zenek, ale czemu banujecie osoby bez mutacji, przecież macie /mute... taki tok rozumowania, ehh ale co ja tam wiem są podziały lepsi i gorsi niestety -więc skargę i tak odrzucą sobie bo zenek to zenek i ma takie prawo :v 

Po pierwsze Osoba bez mutacji powinna się nie odzywać, to po co wbijasz z osobami bez niej tu tyczy sie turozmowa o muzyce?

regulamin jest do przestrzegania przedewszystkim przez admina by on dawal przyklad dla graczy a nie pokazuje jak nie powinno sie zachowywac, Ty exelek nie pisz post pod postem bo masz edycje norsONE lamanie regulaminu przez nieletnich mowiac przez mikro karane jest przez kazdego admina to czemu taki zenek ma byc wyjatiem i robic co mu sie zewnie podoba, z tego co wiem robic co sie zewnie podoba moze tylko wlasciciel a z tego co wiem to jest nim Krystek a nie zenek, tak wiec kazdego powiinnscie traktowac jednakowo i tak jak norsONE taki zenek nie moze byc wyjatkiem jesli kazdy ma byc rowny, dziekuje

3 godziny temu, Geniusz napisał:

regulamin jest do przestrzegania przedewszystkim przez admina by on dawal przyklad dla graczy a nie pokazuje jak nie powinno sie zachowywac, Ty exelek nie pisz post pod postem bo masz edycje norsONE lamanie regulaminu przez nieletnich mowiac przez mikro karane jest przez kazdego admina to czemu taki zenek ma byc wyjatiem i robic co mu sie zewnie podoba, z tego co wiem robic co sie zewnie podoba moze tylko wlasciciel a z tego co wiem to jest nim Krystek a nie zenek, tak wiec kazdego powiinnscie traktowac jednakowo i tak jak norsONE taki zenek nie moze byc wyjatkiem jesli kazdy ma byc rowny, dziekuje

nie jestem wyjątkiem i też jestem karany za przewinienia jak wszyscy a że mi się czasami zdarzy no trudno może w końcu się ogarnę ale i tak jest postęp postaram się poprawić bo niepotrzebna ta afera i zawracanie opiekunowi głowy zakonczmy to nara

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.