Jump to content
  • Life
  • [Soul]jaboy

Pochwal się co robisz ^^

Recommended Posts

Jako iż nie ma tu jeszcze tematu, to go założę. Jako, że jest on w dziale praca itp. to chwalimy się tutaj co robimy lub gdzie pracujemy itp. 

To może ja zacznę:
    Aktualnie jestem bezrobotny xd, skończyłem szkołę tydzień temu, zdobyłem w niej tytuł technika elektryka (oł tak, zdałem wszystkie kwalifikacje xd) + uprawnienia SEP do 1kV. Aktualnie mam matury i fajnie byłoby je zdać, może się uda, bo polski dzisiaj nie był aż taki ciężki ;d, boję się jedynie ang. ustnego i pisemnego bo to nie mój język z podstawówki i mam co do reszty 6 lat w plecy, ale staram się jak mogę ^^

Co do pracy złożyłem podanie na Kopalnię w pobliżu i słyszałem, że moje dokumenty są w obiegu, więc może się uda tam dostać na te stanowisko elektryka i pracować sobie na spokojnie ;)
    Natomiast jeśli zdam maturę planuję iść na studia zaoczne i zrobić sobie inżyniera elektryka, na coś więcej narazie mnie nie ciągnie ;d

powodzenia :D, ja jestem bezrobotny :D chodzę jeszcze do szkoły chodź czasami w weekendy dorabiam sobie na budowie izakkoksu

Edited by DziarskaaGłó polek

Author of the topic Posted

Pracowałem na budowie przy basenach przez ostatnie wakacje i było fajnie, dozbierałem sobie do nowego fajnego kompa, teraz czas na nowego fona i autko, ale to wiadomo trochę zajmie xd. Również powodzonka Ci życzę ;d

Premium

Powodzenia z planami.

Ja jeszcze nie skończyłem liceum to pracy nie mam a nawet nie moge mieć :v

Za hajs matki baluj, ale tako to czasem dostane jakieś $$ za grafike.

Mimo pseudo talentu jak mi niektórzy mówią co do grafiki to jednak celuje w programowanie temu poszedłem na profil politechniczno-informatyczny ^^

Hmmm, na chwilę obecną pracuje na stanowisku Motorniczy... Poza tym w drugiej pracy jestem odpowiedzialny za utrzymanie infrastruktury przystankowej... A prawdopodobnie od lipca będę kontrolerem biletów... 

Żadna kobitka tu jeszcze nie napisała hmm :o

Więc ja skończyłam pierwszy rok studiów właśnie konkretnie kierunek turystyka i rekreacja. Jestem po technikum hotelarskim. 

Obecnie pracuję w aptece, a także jestem agentem ubezpieczeniowym :) 

Studia informatyczne, a tak to wykonuje zlecenia od czasu do czasu jak się coś nawinie. Taka forma dorobienia sobie.
    Obecnie tylko nauka i ewentualne sprawy psychologii i życia socjalnego :P 

Aktualnie uczę się w kierunku "Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych" Mam plany, żeby dalej iść na "Technik mechanizacji rolnictwa i Agrotroniki" i zdać maturę. Poza szkołą operuję ciągnikami o mocy 120km, 140km, 160km i tak dalej wzwyż aż do 220km i robię inne duperele u siebie na gospodarstwie :D Dorabiam sobie także na myciu i sprzątaniu aut. W wolnych chwilach pykam w cs'ika i inne gierki :P Oczywiście nie pomijam mojego zapału do motoryzacji, a konkretnie do motocykli. Jeżdżę crossem, gram w piłkę nożną, biegam. Ostatnio wkroczyłem w "świat fotografii", a co za tym idzie wykonuję zdjęcia, a dokładnie zdjęcia z drona. Mam plany po 18 roku życia zrobić szkolenia UAVO i zarabiać troszeczkę :D To by było na tyle :D Taki skromny ja :P  

Aktualnie 2 rok Technikum Geodezyjnego (niedługo pierwsza kwalifikacja :DD), ale zamierzam skończyć to technikum, zdać maturke i pójść na studia policjne, bo to jakoś bardziej mnie kręci :D Tak jak kolega wyżej również jeżdżę na motocyklach (chopperki <3) i gram w piłkę w klubie :P Czasem dorabiam sobie w lato (głównie w okresie żniw) na gospodarkach, a tak poważniej to nigdy jeszcze nie pracowałem :D

Powodzenia wszyatkim :) ?

Ja ukończyłem technikum budowlane i zdałem wszystkie kwalifikacje, aby móc się określać jako technik budownictwa :) Obecnie studiuje architekturę na Politechnice krakowskiej (4 semestr), mature napisałem bardzo dobrze (o dziwo) :) Po ukończeniu studiów planuje zatrudnić sie u taty w firmie i robić jako architekt w Niemczech. A w dalszej przyszłości mam nadzieje, na odziedziczenie firmy rodzinnej i prowadzenie jej w dalszym kierunku architektury :) Jeśli chodzi o moją wydajność w robieniu projektów na AutoCadzie to w jednym miesiący jestem w stanie zrobić 4-5 projektów wraz z wyposażeniem, zajmuje mi to średnio 9-11h dziennie. A i jeśli chodzi o jakieś dodatkowe kwalifikację to mam takie jak:

-AutoCad

-koparki

-CNC

-kosztorys w MS-Excel

-wozek widłowy

Edited by |Never |

a to też mogę się wypowiedzieć :D moja praca wygląda jak na obrazku ;p posiedzę film obejrzę lub serial :D

a jeśli jest ruch to ubezpieczenia ( dom, życie, zdrowotne, samochodowe), kredyty klient indywidualny biznesowy, leasing, hipoteki takie tam nudyyyy :D 

31891013_227465538023101_5692067595579031552_n.jpg