Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
  • Podobna zawartość

• Przez SuperSeriaKa PAM PAM
      Chodzą słuchy że ma być reset za niedługo znalazłem na to złoty lek, podnieść expa dla niskich lvl dajmy do 200. Tak aby każdy mógł by pograć sobie jeszcze trochę, przeciez jest więcej klas więcej klas niż 1. 

Pozdrawiam $uper$eriaKa 
    • Przez daav
      Bazująca na filmie o tym samym tytule gra World War Z ukaże się 16 kwietnia 2019 roku, o czym wspólnie poinformowali producent Saber Interactive i wydawca Focus Home Interactive. I choć kooperacyjne strzelanki w klimatach zombikalipsy często budzą już tylko ziewnięcia, na tę akurat produkcję być może warto czekać.

Premiera World War Z już 16 kwietnia
      Jednym z powodów jest choćby to, że za produkcję odpowiada Saber Interactive – studio, które udowodniło już, że potrafi kreatywnie podejść do tematu strzelanki, przy okazji TimeShift z 2007 roku czy wydanego pięć lat później Inversion. Szeroki arsenał broni, sprytnie (na ile to możliwe u nieumarłych) zachowujące się hordy zombiaków i przyjemna dla oka oprawa wizualna to kolejne cechy pozwalające żywić nadzieję na to, że będzie to gra godna uwagi.

Gra World War Z będzie dostępna w trzech wersjach: na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Jeśli chodzi o te ostatnie, ukaże się ona na platformie Epic Store, gdzie już teraz odnajdujemy wymagania sprzętowe. Odpowiedzmy sobie więc na pytanie o to, jaki sprzęt będzie potrzebny do zabawy…

Dodajmy jeszcze, że World War Z to gra nastawiona na zabawę z innymi graczami. Będziemy mogli z nimi współpracować albo też rywalizować, w zależności od wybranego trybu. A jak w ogóle wyglądać będzie rozgrywka? Pewną odpowiedź odnajdujemy na zwiastunie przygotowanym z okazji ogłoszenia kwietniowej daty premiery.

Wymagania gry World War Z:
      Wymagania minimalne:
      Procesor: Intel Core i5-750 / i3-530 lub AMD Phenom II X4-810 Pamięć: 8 GB RAM / 20 GB na dysku Karta graficzna: GeForce GT 730 lub Radeon R7 240 lub Intel HD 530 System operacyjny: Windows 7 Wymagania zalecane:
      Procesor: Intel Core i7-3970, 3,5 GHz Pamięć: 16 GB RAM / 20 GB na dysku Karta graficzna: GeForce GTX 960 lub Radeon R9 280 System operacyjny: 64-bitowy Windows 10  
      Będzie grane??

źródło: 1
    • Przez WEEDSJUSZ.
      Witam, chcialbym sie od was dowiedziec u jakiego operatora najlepiej wybrac abonament wedlug was. Czemu sadzicie ze akurat ten a nie inny. 

Mozecie rowniez napisac jakiego operatora nie polecacie oraz dlaczego.

Z gory dzieki, za pomoc +
    • Przez Pere
      Witam.

Chciał bym zauważyć parę istotnych spraw odnośnie serwera bo jak skończyłem około 2 miesiące temu grac bo miałem dużo pracy i konieczne było odpuszczenie sobie gry w csa tak teraz od tego resetu jestem ciągle co chciałem zauważyć od kiedy wredna straciła opiekuna do dnia dzisiejszego nie były zmienione RSs'y to jest wgl. nie pojęte żeby chociaż po 2 tyg od resetu były zmieniane a nie mówię że jak kończyłem grać to ciągle były te same ... to samo mapy ciągle grane te same nic nie zmieniane ja już nie mam sił pisać i truć @[email protected] bo chłopak bogu winny nic nie może puki właściciel się za to nie weźmie jest od ciula i ciut ciut spraw do naprawienia takie jak Perk magiczne fasolki który wgl. nie działa Betonowe ciało u @Thomas na cod 201 działa normalnie czyli ze chroni przed obrażeniami w ciało tylko w głowę można zabić a u nas i to granaty i to z noża można zabić wiec coś nie halo ... na cod mod 201 maja fajne nowe atuty tutaj jak zwykle nic kupując z sklepu grawitacje i tracąc 150 monet mam to tylko na 1 rundę a nie na cala mapę co jeszcze coś żeście porobili z lodowymi że jak zamrozi to modele wywala do góry nogami i one zostają po zabiciu na mapie to tez przeszkadza no i 2 sprawa strefy raszu już wiem ze był taki temat ale kto normalny na cod modach daje strefy raszu? gdzie specjalnie się ładuje w kondycje po to żebym musiał kwitnąć na respie????? gdzie tu sens gdzie tu logika. Mógł byś się drogi właścicielu zabrać do pracy nad serwerem bo naprawdę gołym okiem widać że ludzie uciekają z serwera żeby na weekend grało 20 osób wieczorem to chyba coś świadczy ale oczywiście jak co miesiąc kupują premki vipy lev i monety to wszystko jest ok jak siano się kreci ja nie mowie tego z złości tylko ze jak coś przynosi zyski to o to się dba.
    • Gość teshowypl
      Przez Gość teshowypl
      NICK : TESHOWYPL
      LAT : 8 
      JAK DOSTANE ADMINA TO BARDZO DZIĘKUJE
      rekutacja na admina 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.