Jump to content

[Przyjęty] Podanie simek

simek
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: simek
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/simek/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): https://steamcommunity.com/profiles/76561198022431158
Doświadczenie adminowskie: Wiele razy byłem adminem na różnych sieciach.
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 10
Czy jesteś w stanie płacić składkę?: Jeśli będzie potrzebna to tak.
Dlaczego Ty?: Wydaje mi się że przyda się ktoś doświadczony oraz aktywny na serwerze, wielokrotnie spotykałem się z sytuacja w której Admin był potrzebny, a aktualnie nie było go na serwerze.
Kontakt:  STEAM/PW

Na tak, miły gracz, bardzo aktywny i rozpoznawalny na serwerze, taki admin jest potrzebny na serwerze z taką aktywnością jak Damian napisał powyżej, jest czasami sytuacja gdy ktoś powinien wyrwać bana a nie ma kto go wlepić.

1 godzinę temu, erVka napisał:

Znajomość amx 10/10 to napisz nam jakiś ciekawy plugin

Znajomość KOMEND amxx, nie języka używanego do pisania pluginow amxx. Znajomość oraz umiejętność posługiwania się tym językiem jest raczej zbędna na zwykłego administratora serwera, którego zadaniem jest utrzymanie porządku na serwerze. Nie sadzisz tak?

Co do samego podania. Simek to szanujący się, porządny, o ciekawym poczuciu humoru gracz, z dużym doświadczeniem w grę counter strike 1.6. O jego doświadczeniu (wliczając to doświadczenie z rożnymi rodzajami wspomagaczy) świadczą godziny przegrane w ów grę. Na jego korzyść działa mała liczba obecnej aktywnej administracji na serwerze. Sadze, iż to jest bardzo dobry kandydat na członka administracji na serwerze.

POZDRO 96d5607101.png

TAK wypowiadający się wyżej podali powody czemu na Tak ja uważam tak samo co do amx'a spotowy świr ma tu racje w tego typu podaniach chodzi o amx potrzebny adminowi serwera a nie opiekunowi czy właścicielowi więc proszę was nie spinajcie o amx nawet jeżeli dał by 7 /10 jest to wystarczająco by dać mu szanse :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.