Jump to content

[Przyjęty] Podanie Wymiar

Wymiar
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: Wymiar
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Wymiar/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561198077376034/
Doświadczenie adminowskie:  Bardzo duże, ogólnie w cs'a gram na dobrą sprawę od 11 lat, i tutaj pozwolę sobie odrobinę rozpisać, bo jeżeli chodzi o doświadczenie jest dość bogate. Serwer Zombiearena (który nie istnieje dlatego pozwoliłem sobie przytoczyć nazwę, gdyż nie jest to reklama; był on najbardziej znanym serwer zombie w Polsce, a w nim przez pół roku miałem udział jako J@, miałem do czynienia z maksymalnymi profesjonalistami, a funkcję, które pełniłem, były realizowane prawidłowo, miałem może jedno zastrzeżenie.

Co do adminów, pełniłem tę funkcję dużo razy, a już na pewno na codmodzie. Od dawien dawna jestem fanem codmodow, stad pojawiłem się na tym serwerze. Ani razu nie miałem tak, że ja zostałem zwolniony, zwyczajnie byłem adminem, aż do końca serwera. Znajomość komend oraz funkcji admina, jest mi znana bardzo dobrze, pełniłem tę funkcję wielokrotnie (także na cod-modach, co napisałem wyżej)
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 8-9
Czy jesteś w stanie płacić składkę?: -
Dlaczego Ty?: Znam sporo mechanik, co jak mniej więcej działa, a że cody mają wspólne kwestie, mogę porównać co w jakim miejscu jest nie tak i poprosić, aby zostało to naprawione, osłabione lub wzmocnione, oczywiście przedtem podlega to dyskusji. W takie rzeczy lubię ingerować, bo niezależnie czy pełniłem tę funkcję, takie rzeczy zgłaszałem na każdym serwerze, zwyczajnie tam gdzie grałem, chciałem by było jak najlepiej.
Jestem dostępny, bardzo często spotkasz mnie na steamie, przez którego zawsze możesz mi coś zgłosić, a tak naprawdę chwila i sprawa się załatwi, do tego jak masz jakąś sprawę, zawsze chętnie porozmawiam z Tobą na Teamspeak.

Nie robię błędów językowych i potrafię abstrakcyjnie myśleć, błędnych sytuacji nie rozwiązuje w sposób zaufania tj. u@ postawił miny zbanuj go i leci ban. Wszystko musi zostać rozpatrzone obiektywnie, bo oto w tym wszystkim chodzi. Admin jest pewnego rodzaju sędzią, który musi realizować swoje obowiązki.
Staż w Cs'ie i byciu adminem pozwolił mi się wiele nauczyć, przez co "mniej-więcej", wiem jak wszystko funkcjonuję.
Na serwerze w topce jestem, także sobą, coś tam reprezentuję ((;

Kontakt: STEAM_0:0:58555153

Pozdrawiam,

Wymiar

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.