Jump to content

[Archiwum] [Rozwiązany] Propozycje i Uwagi

Patryczku
 Share

Recommended Posts

Witam, pisze o paru propozycjach i paru problemach na serwerze. Zacznijmy od problemów:

Stackowane Perki

Prosto mówiąc perki się bugują, na przykład powiedzmy ktoś dropnie skrzydła archanioła, zagra nimi jedną rundę wyrzuci je dropnie nowy perk ale nadal ma bonus od skrzydeł archanioła i od nowego perku. Z tego co zauważyłem to się dzieje z cicho biegami, skrzydłami archanioła i chyba zestawem elektryka (prawdopodobnie jest ich więcej ale tylko na te zwróciłem uwagę).

Naboje Pułkownika

Ten perk powinien dawać pomiędzy 7-15 obrażeń +INT, te 7-15 obrażeń działa ładnie ale już to +INT nie za bardzo, jak dropłem perk dałem max w Inteligencje zagrałem parę rund z inteligencją i parę bez a obrażenia bez zmian.

To są jedyne bugi które mi przyszły do głowy, jak znajdę więcej to dodam. A teraz przechodząc do propozycji:

Rozwinięcie Klanów 

Dodanie opcji że za 1000 lub więcej monet można dodać więcej miejsc do klanu, oczywiście ustawić jakiś limit ale żeby była zwiększona ilość miejsc w klanie jako iż na serwerze gra bardzo dużo ludzi a miejsc przynajmniej według mnie mało.

Moim kolejnym pomysłem było dodać statystki klanowe, mówię o statystykach takich jak: Zabójstwa, śmierci, headshooty. Oczywiście samo dodanie statystyk dużo by nie zmieniało i nie wpływało aż tak bardzo na rywalizację. Więc pomyślałem sobie że może pod koniec edycji klan który ma najwięcej zabójstw czy ma tam najlepsze statystki powinien dostawać jakąś nagrodę w postaci monet lub vipa na ileś tam dni na następną edycje. Może jest to na dłuższy okres ale dawało by to ludziom chęć żeby jednak ingerować w te klany bo może to trudne do uwierzenia ale niektórzy gracze nie wiedzą po co są klany albo ogólnie nie wiedzą że klany istnieją...

Kolejnym pomysłem jest żeby dodać jakieś wojny klanowe (wątpię że to zostanie dodane lub rozpatrzone ale według mnie bardzo fajny pomysł), wojna klanowa by polegała na tym że dwa klany by wybierały swoją piątkę i grały przeciwko sobie mixa o nagrodę w jakiejkolwiek postaci, nie dość że dodałoby to coś nowego to jeszcze rozruszało serwer mixowy lub nowy serwer byłby pod to zorganizowany, wiem że to bardzo wymagająca rzecz więc nie liczę na to że to zostanie dodane.

Również miło byłoby zobaczyć nową statystykę do której można dodawać punkty, moim pomysłem byłoby dodanie bonus monet, 5 punktów by dawało 1 monetę ekstra za zabójstwo a maksymalną ilością punktów byłoby 10 żeby znowu nie miało to ogromnego wpływu na system monet.

Jeszcze jedna rzecz która według mnie byłaby użyteczna w klanach to dodanie takiego czegoś jak awans na moderatora, często są problemy w klanach że właściciela nie ma od kilku dni i nie ma kto zapraszać ludzi i dodawać punktów do statystyk. Moderator miałby ograniczenie do dodawania ludzi i punktów do statystyk, usuwać ludzi nadal tylko mógłby właściciel.

Nocny EXP

Jak na większości serwerów typu Call of Duty, dobrym pomysłem byłoby dodać nocny exp na serwerze, wiem że jak na dzień dzisiejszy nie ma problemu z ilością graczy na serwerze w czasach nocnych ale w przyszłości gdy serwer trochę ochłonie po resecie dodanie podwójnego expa od 23 do 9 rano byłoby bardzo rozsądną rzeczą.

Jak narazie to tyle, dziękuję za czytanie.

FaquS ;]

Stackowane perki - wczoraj poprawiłem

Naboje pułkownika - patrze na ten perk i został on nieźle pomylony, nie wiem czy przeze mnie czy przez kogo, w każdym razie już poprawiłem, mnożnik obrażeń od int jest równy 0.25, czyli jak mamy 100 int, to walimy + 25 obrażeń.

Rozwinięcie klanów - na razie czekam czy te klany napisałem w końcu w 100% prawidłowo, bo one często sprawiały serwerowi problemy, wygląda że jest okej, jednak muszę czekać do następnego resetu.

Nocny Exp - dodam dziś, nie wiem czemu go tu nie ma :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.