Jump to content

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Fajny wywiad (jeszcze nie przeczytałem, ale spokojnie przez to, że mam turniej cs'a w mieście :D), plus.

Przeczytałem! 

Wywiad bardzo wciągnął, dużo się dowiedziałem o Ronim, długi, ciekawy i taki właśnie powinien być :) widzę, że muszę się dużo od Ciebie uczyć bo wywiad jest bardziej żywy niż mój (raczej)

"Jak wyglądają u Ciebie lekcje w poszczególnych szkołach? Chętniej udajesz się edukować gimbusów (czyli już nie takich jak Erwin) czy licealistów? Którzy przejawiają większe zaangażowanie na lekcjach?"-  Gimbusem już nie jestem, a fajnie w gimbie było, pamiętne czasy gdy kolega nogą rozwalił ławki, rzucanie choinką, rozpierdziel lekcji i dużo innych rzeczy :D jednak na lekcjach moje zachowanie jest chyba jeszcze gorsze haha :D

nonono. GRUBY wywiad bardzo ciekawy i zajmujący i w tym przypadku nie mam takiego niedosytu, że coś by się jeszcze mogło w nim znaleźć

I kiedy ty masz czas na ten sport jak ty 24/7 siedzisz przed kompem i klikasz na forum albo na csie :P

i już mam chęć na jakiego litra z Tobą bo też lubię teologie ;P a jakoś jak wypije gada mi się o tym najlepiej :)

• Support

Oj Adi, Adi :P Nie dałbym rady 24/7 siedzieć na cs'ie :P A to, że mam gg i internet w telefonie, ułatwia mi parę spraw :D, takich jak przesiadywanie na forum :P
Spraw związanych z ogarnianiem serwerów to za mnie nie załatwi, ale i tak jest sporym usprawnieniem mojego działania :P

A na litra to trzeba kiedyś ustawkę zrobić :D

• Support

Żeby nie było lekko, Olaf poświęcił koło 5 godzin, żeby ten wywiad ze mną zrobić :P Takie mieliśmy tempo pisania, że szkoda słów :P Dodając do tego czas, który włożył w opracowanie, wyszło tego dużo :D

Dzięki za plusiki i czekam na wywiady z Wami :P

Futuba - spoko, bylebym miał gdzie głowę oprzeć i damy radę :P
Marshell - temat mega wciąga :D

Chery - czasami mi się wydaje, że wiele odcinków by z Tobą mogli nakręcić :D

Wywiad chce się przeczytać do końca. Podoba mi się, że zadawałeś takie pytania, na które (pan) Michał mógł się swobodnie rozpisać i opowiedzieć więcej.

Dużo mogłam się dowiedzieć o bohaterze wywiadu. Zdarzają Ci się błędy interpunkcyjne, ale nie rzucają się jakoś zbytnio w oczy. ;)

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.