Jump to content

[Archiwum] [Rozwiązany] Zaborca

Wymiar
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym wnieść apel o falę odpychającą u zaborcy, ponieważ do końca nie jestem pewny czy ona działa, klikąjac E, nie wytwarza się żadna animacja ani jej działanie.

Kolejna sprawa, co do "wielkiej" przewagi zaborcy. Uważam, że dobrym rozwiązaniem na poprzedni temat, będzie po prostu nerf tego perka, nie oszukujmy się, żeby wbić max inta dostępnego na tym serwerze (biorąc pod uwagę 1 pkt) na lvl, trzeba 50 lvli, czyli ten perk, może dać komuś nawet 70 lvli przewagi. Int typu 20-40max byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli klasa dalej przez osoby tak bardzo nienawidzące, była dalej zbyt silna, można rozłożyć jej moć na szkolenia, ażeby to w pozniejszym etapie, kiedy zacznie być "szkolona" "elitarna" itp. robiła tyle co robi teraz, ale to naprawdę trzeba się nad tym zastanowić, bo ja, dzisiaj, z platynowymi nabojami jako zaborca, biłem mniej niż, separatysta, grajacy Specnazem z platynami, a specnaz może zrobić jeszcze x2 obrażen oraz wyrzucić komuś broń, ma AK, które jest jednak celniejsze i można skanować przez ściany, a należy wziąć pod uwagę to, że zaborca oprocz dmg nie ma nic innego.

Pozdrawiam,

Wymiar

• Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę wyszedł z Ciebie Polski Naród, ponarzekam sobie na Wszystkich, ale może mają rację to zachowam neutralne stanowisko, żeby się nie wychylać.

Nie wiem jak bardzo ogarniasz ten serwer, jeżeli wcześniej byłeś tak pewny siebie, że elektryk ma 3 pioruny ((:

Z tego co pamiętam to hejciłeś tych, co chcą tę klasę osłabić, ja jestem za tym, żeby po prostu lekko zmodyfikować, dając propozycję, w jaki sposob to można zrobić, jeżeli dojdzie do konsensusu.

Zaborca widzę już dostał nerfa jakiegoś, umysł donaciaka nie działa (to jest zrozumiale) już na zaborcy. Jedynie prosiłbym o informowanie w jakiś sposób, ze takie kroki są podejmowane. Wracając do tematu, to ogólnie ta fala nie działa. Resztę zmian i zastrzeżeń które wypisał Wymiar mnie nie obchodzą.

4 godziny temu, Sportowy Swir napisał:

Jedynie prosiłbym o informowanie w jakiś sposób, ze takie kroki są podejmowane. 

Są, tutaj napisałem że pokombinuje z mnożnikiem.

Mnożnik został ponad 2x raza zmniejszony. Co do perku, to wartość i tak jest losowa, nie musimy trafić w maksymalną ilość, nie wiem czy to konieczne aby zmniejszać limit perku.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.