Jump to content

Problem z Graczami na serwerze /moja rezygnacja i pożegnanie

Recommended Posts

Cześć panowie. Z wielkim żalem chcę wam powiedzieć że, musiałem was opuścić jako administrator każdy z nas wie dlaczego(brak ludzi) Ciężko było podjąć o tusz taka decyzję ale jakoś się udało. Myślę że, zapamiętacie mnie jako dobrego admina z wielkim wkur****** sercem. Wrócę do wam jak coś się naprawi a teraz uciekam. Widzimy się w dalekiej przyszłości.

Ps. Nie wiem czy dobry dział ale cóż <3

• Nunko changed the title to Problem z Graczami na serwerze /moja rezygnacja i pożegnanie
Godzinę temu, Adrian. napisał:

Z tego co napisałeś można wywnioskować że uciekasz w momencie gdy serwer tonie, a gdy tylko się poprawi sytuacja z liczbą graczy wrócisz  jak gdyby nigdy nic, więc wolisz nie robić nic niż spróbować w jakiś sposób pomóc przywrócić aktywność.

Opuszczać nie musiałeś, bo raczej nikt Cię nie zmusił, była to Twoja decyzja i z pewnością nie była ciężka ale zawsze lepiej brzmi jak napiszesz to w taki sposób :pifpaf:

Zapamiętam Cię jako gościa bez jajec który ucieka jak tylko pojawił się problem z aktywnością graczy na serwerze.

Idź precz :peepSalute:

Robię cały czas pisząc błędy propozycję itd. Jak mam nabijać minuty nie grając na serwerze ?? Jako jedyny cały czas zawracałem dupka administracji że nie ma ludzi problemy itd jak widać nic nie pomaga

@ Meke akurat ja mogę się wypowiedzieć coś na ten temat gdyż przerabiałem to już i wcale nie musiałeś rezygnować bo jest złe a wiesz dla czego to Ci wyjaśnię . Opiekun może zawiesić podliczanie na pewien okres wiec to jest do uzgodnienia bez konsekwencji minusów itp . To ze zgłaszałeś propozycje to bardzo dobrze tak samo jak problemy bo nie raz rozmawialiśmy . Moim zdaniem powinieneś zostać i pomagać dalej w odbudowie tak jak próbowaliśmy z naszymi adminami i @ [...]wiele zależy od zaangażowania .

2 minuty temu, Nunko napisał:

@ Meke akurat ja mogę się wypowiedzieć coś na ten temat gdyż przerabiałem to już i wcale nie musiałeś rezygnować bo jest złe a wiesz dla czego to Ci wyjaśnię . Opiekun może zawiesić podliczanie na pewien okres wiec to jest do uzgodnienia bez konsekwencji minusów itp . To ze zgłaszałeś propozycje to bardzo dobrze tak samo jak problemy bo nie raz rozmawialiśmy . Moim zdaniem powinieneś zostać i pomagać dalej w odbudowie tak jak próbowaliśmy z naszymi adminami i @ [...]wiele zależy od zaangażowania .

Pisałem na fb pisałem na grupie do dziś nie nie wiem co ma być zrobione w tej sprawię, nie czuję się dobrze będąc adminem ale tak na prawdę nie pełniąc tej funkcji. Jest to na przykładzie pracy. Jeżeli nie masz co robić w pracy to będziesz siedzieć do 16 żeby odbyć swój czas ? Czy pójdziesz do domu ?? Nie chcę dalej ciągnąć tematu a pan @ Adrian. może się wypowiadać nie znając mnie oraz nie znając sytuacji co do tego serwera. Możesz zamknąć temat @ Nunko a my na dniach porozmawiamy na ts3 :D

7 minut temu, Meke napisał:

Robię cały czas pisząc błędy propozycję itd. Jak mam nabijać minuty nie grając na serwerze ?? Jako jedyny cały czas zawracałem dupka administracji że nie ma ludzi problemy itd jak widać nic nie pomaga

To że zgłaszałeś błędy/propozycje rozumiem i doceniam ale jeżeli serwer ma problem z ilością graczy to raczej zgłoszenie buga nic nie zmieni, bo co z tego że błąd zostanie naprawiony skoro i tak mało kto tam gra.

Mogliście razem z adminami spróbować się zgadać co jakiś czas i wchodzić wszyscy razem na serwer, wtedy inni zobaczą że na serwerze są ludzie i będzie większa szansa że wejdzie ktoś nowy. Możesz również zapraszać ludzi ze steam na serwer jest szansa że ktoś wejdzie i mu się spodoba.

2 minuty temu, Meke napisał:

Pisałem na fb pisałem na grupie do dziś nie nie wiem co ma być zrobione w tej sprawię, nie czuję się dobrze będąc adminem ale tak na prawdę nie pełniąc tej funkcji. Jest to na przykładzie pracy. Jeżeli nie masz co robić w pracy to będziesz siedzieć do 16 żeby odbyć swój czas ? Czy pójdziesz do domu ?? Nie chcę dalej ciągnąć tematu a pan @ Adrian. może się wypowiadać nie znając mnie oraz nie znając sytuacji co do tego serwera. Możesz zamknąć temat @ Nunko a my na dniach porozmawiamy na ts3 :D

To nie jest na przykładzie pracy. W pracy dostajesz wynagrodzenie aby siedzieć w godzinach na które zgodziłeś się w czasie przyjęcia danej pracy, jeżeli wychodzisz przed czasem możesz ponieść konsekwencję tylko gdy sprawa się wyda.

Wypowiadać się mogę, bo to temat pożegnalny więc Cię pożegnałem :P 

Uciekasz jak się serwer sypie, proste.
Jak komuś zależy, to nie pierdoli głupot i smętów tylko zakasuje rękawy i działa.

Poza pisaniem, że "brakuje ludzi" nie widziałem z Twojej strony działań na grupce ;) 
Tak czy siak, siemanko ;)

• Nunko locked this topic

Chłopaki wyżej wszystko w zasadzie wyjaśnili. Od siebie mogę dodać, że no szkoda, że opuszczasz serwer w jego najgorszym momencie, ale cóż. Miałeś zapał do roboty, a w zasadzie nic wielkiego nie zdążyłeś zrobić, nawet zachowanie podczas organizowania konkursu było bardzo słabe, a przypominam, że sam go wymyśliłeś. Osobiście wierzę, że go mod wstanie i nadal będzie potężnym serwerem, ale chciałbym żebyś wiedział, że mi zostaje w pamięci kto opuścił serwer i w jakim momencie. Tylo. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.