Jump to content

Recommended Posts

Witajcie!

Postanowiłem "odgrzać kotleta" i jeszcze raz stworzyć temat odnośnie gry Left4Dead 2.
Mimo, że gra ma już 12 lat i ze 2 lata temu pisałem tu o niej temat, to jeszcze raz chciałem zebrać ludzi, którzy by chcieli postrzelać w zombiaki, a nie mają z kim ;)

image.png.937c93f34128b61de30975637a151bf7.png

Bardzo często ostatnio grywam w grę "Left 4 Dead 2" z osobami z sieci jak: @ Oleczka., @ Fafka, @ eRdoKa, @ Gavendzky itd. Podczas trybu kampania, na którym przeważnie gramy, grać może maksymalnie czterech graczy, w przypadku trybu kontra może grać 8 osób ( 4 na 4). Czasem jednak mamy wolnego slota lub kilka, więc jeśli jest ktoś chętny, kto ma tą grę i chce pograć, to może tu napisać pod postem lub się z nami/ze mną kontakotwać na priv (forum/steam) 

Left-4-Dead-2-most-1024x640.jpg

Atmosfera jest miła, gramy raczej for fun kampanie siedząc na ts'ie ale chętnie też można pograć inne tryby jak przetrwanie, czy kontra. Służymy pomocą nowym graczom z obeznaniem się z grą i zdobywaniem osiągnięć. Jak ktoś chętny by  czasem postrzelać w zombiaki, to zapraszamy bez krępowania się!  Nie ważne czy mas dzoświadczenie, skilla, jesteś chłopakiem czy dziewczyną, jesteś stary czy młody- weźmiemy każdego kto chce postrzelać w zombiaki i nie jest bucem  :)

Ci co jeszcze nie mają tej gry, to aktualnie gra jest na steamie z 80% rabatem i kosztuje 7,19 zł. do 5 stycznia.  Moim zdaniem, to fajny czasoumilacz i jesli ktoś posiada wolne środki na koncie, albo chciałby ją spróbować, to polecam :)

Mały Edit: Raptem 2 dni od utworzenia posta, nasza Leftowa rodzinka urosła 3-krotnie. Nowi członkowie to m.in: @ Ewwcia.@ Azur. ♰♚, @ Profesorr, @ nieOgarniam., @ Broxzur, @ Herman~, @ OSZKI, @ Apple Daddy 🍏 i paru innych spoza sieci. Tym goręcej Zapraszam, bo jest z kim miło pograć :) 

33 minuty temu, Natalia. napisał:

posiadam gierkę i z chęcią bym pograła, muszę tylko znaleźć miejsce na dysku 😁

Super!! Miło będzie powitać kolejną duszyczkę w naszym wąziutkim gronie :) 
Zgadujemy się głównie na grupie na steam więc jak już ogarniesz sobie miejsce i będziesz gotowa, by coś czasem postrzelać, to napisz na steam ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198207144817/ tu mój profil), a ja Cię zaproszę do grupy gdzie poznasz resztę członków tej wesołej kompanii :)