Jump to content

[Odrzucony] Podanie na admina DC - B L ondas

Recommended Posts

Tw贸j Discord tag oraz ID: 饾懇( 饾懗 )饾拹饾拸饾拝饾拏饾挃#1637

Mutacja g艂osu: NIE

Posiadasz dzia艂aj膮cy mikrofon: Ostatnio kupi艂em nowy komputer wi臋c musze kupi膰 ale oko艂o w dniach 13-17 ju偶 kupi臋. Ewentualnie mog臋 u偶y膰 mikrofonu ze s艂uchawek bezprzewodowych. Wi臋c TAK.

Sta偶 na naszym serwerze Discord: Na serwerze DC jestem ju偶 2 tygodnie.

Ile czasu jeste艣 wstanie po艣wieci膰 na Discordzie?: Ca艂y czas mam w艂膮czony discord wi臋c wystarczy ping i jestem w gotowo艣ci [oczywi艣cie opr贸cz nocy z wyj膮tkami].

Znajomo艣膰 Discorda w skali 1/10: Na discordzie jestem ju偶 od 2 lat, znam minimum 95% funkcji discorda i wi臋kszo艣ci bot贸w potrafi臋 konfigurowa膰 bez najmniejszych problem贸w. 10/10

Czy mia艂e艣 styczno艣膰 z Discordem?: Jasne, tak jak pisa艂em wy偶ej jestem na discordzie od 2 lat wi臋膰 mia艂em.

Posiadasz Admina na innym Discordzie?: Tak, na moim w艂asnym serwerze o ilo艣ci ~800 os贸b.

Dlaczego ty? Prosimy o d艂u偶sza wypowiedz: Uwa偶am, 偶e mimo mojego wieku i braku mutacji mam bardzo du偶e do艣wiadczenie na discordzie jak i bycie Administratorem na serwerach. M贸j sta偶 wynosi 2 na oko艂o 5 lat istnienia Discorda jednak ten komunikator sta艂 si臋 popularny w艂a艣nie w latach 2017-19 dlatego my艣l臋 偶e m贸j sta偶 jest odpowiedni bo bardzo du偶o os贸b u偶ywa discorda 艣rednio maksymalnie jeden rok. Opr贸cz sta偶u znam si臋 na botach i funkcjach kt贸re posiada discord.

Co by艣 doda艂 lub zmieni艂 na Discordzie?: Ka偶de moje propozycje pr贸buj臋 pisa膰 z argumentami. Ale obecnie zmieni艂bym m.in. po艂o偶enie rang o kategorii "self-role". Opisa艂em to w tym po艣cie: https://1shot2kill.pl/topic/53007-propozycje-na-dc

Kontakt: Mo偶na si臋 ze mn膮 skontaktowa膰 przez: Discord , Steam , E-Mail [odradzane] , Facebook [Messenger].

Zapozna艂e艣 si臋 z WYMAGANIAMI na admina i je spe艂niasz w 100% (TAK/NIE): TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.