Jump to content

[Przyjęta] Propozycje na DC

Recommended Posts

Oto moje kolejne propozycje na DC 1shot2kill.pl:

1) Zmiana kolejności rang na DC:

O to moja propozycja hierarchii [od góry]:
Właściciel 1s2k

Właściciele danych serwerów

Opiekunowie DC

Administratorzy DC

Moderatorzy DC

Support DC

Administratorzy serwerów

Opiekunowie Serwerów

W dół to wiadome rangi użytkowników

2) Przeniesienie kanału "boty" do strefy ogólnej pod chat główny

Po prostu komendy to ważna i rzecz i to nie jest 4fun wkońcu komendy administracyjne nie są 4fun.

3) Przenieść wszystkie kanały do wybrania ról do jednego albo przynajmniej do jednej kategorii

Trochę nie rozumiem dlaczego każdy kanał do wybierania ról 4fun jest oddzielnie, proponowałbym jeden kanałów pt. "wybierz rangi" czy "self-role", byłoby prostsze i nie zabierałoby to tyle miejsca jak jest teraz.

4)  Wprowadzenie możliwości założenia pv kanału głosowego

Można tak zrobić przez bota StartIT który już się znajduje na serwerze, dzięki temu można z kimś prywatnie o czymś porozmawiać. Wiem że są kanały MAX 2,3 itd. ale dzięki pv kanałom możemy zebrać np. 7 osób i mieć gwarancję że żaden "radom" wam nie wejdzie.

EDIT: 20:05

5)  Dodanie spisu ról

Aby każdy wiedział jakie role są na serwerze i jakie mają "przeznaczenie" proponuję dodać spis ról

6) Wznowienie/rozpoczęcie rekrutacji na support/mod/adm DC

Zauważyłem się większość adm na DC to adm z serwerów więc proponuję aby użytkownicy mieli szansę na dostanie się do adm przynajmniej na discordzie. Rekrutacja mogłaby się odbyć na 2 sposoby: albo podania na dsc albo na forum

To tyle po edicie 

Edited by B L ondas
Przyszły mi do głowy inne propozycje to je dodaję :)

Odniosę się tylko do pkt. 1. 

Hierarchia rang aktualnie: 

Właściciel 1s2k

Administracja 1s2k

Moderacja 1s2k

Opiekun DC

Admin DC

Właściciel serwera

Opiekun serwera 

Reszta rang, która nie ma wyświetlanej oddzielnie grupy.

A hierarchia która jest teraz, jest hierarchią prawie taką samą co na forum (administracja dc tylko nie pasuje) dlatego ona nie zostanie zmieniona.

Do reszty się odniosę jak ktoś jeszcze się wypowie. 

@B L ondas

https://1shot2kill.pl/forum/1306-podania-o-admina/ 

Polecam link wyżej, jak chcesz złożyć podanie. Rekrutacja jest otwarta. Rekrutacja zamknięta jest tylko wtedy, kiedy kłódka jest zamknięta (czerwony tło). 

W dniu 2.12.2020 o 19:48, B L ondas napisał:

1) Zmiana kolejności rang na DC:

O to moja propozycja hierarchii [od góry]:
Właściciel 1s2k

Właściciele danych serwerów

Opiekunowie DC

Administratorzy DC

Moderatorzy DC

Support DC

Administratorzy serwerów

Opiekunowie Serwerów

Rangi obecne na DC są dobrze zrobione i nie zostają zmienione.

2) Przeniesienie kanału "boty" do strefy ogólnej pod chat główny

Kanał został przeniesiony do kategorii "Strefa Ogólna" pod kanałem "lvl"

3) Przenieść wszystkie kanały do wybrania ról do jednego albo przynajmniej do jednej kategorii

To się przemyśli lecz zostały znów niestety zrobione od nowa i raczej tego nie zmienimy.

Był Taki pomysł rozmawiałem o tym z @ Lasik lecz jeszcze nic nie ustaliliśmy 

6) Wznowienie/rozpoczęcie rekrutacji na support/mod/adm DC

Zauważyłem się większość adm na DC to adm z serwerów więc proponuję aby użytkownicy mieli szansę na dostanie się do adm przynajmniej na discordzie. Rekrutacja mogłaby się odbyć na 2 sposoby: albo podania na dsc albo na forum

Podania raczej na Dc odpadają, lecz nie wiadomo kto jaki ma nick na forum lub na discordzie i osoba może być mało znana na forum, a Rekrutacja na Administratora Discord jest wciąż otwarta.

Siemka! Widzę, że próbujecie reaktywować serwer Discord, co bardzo mnie cieszy ;)

1. Jeżeli chodzi o kanały prywatne. Jestem jak najbardziej za! Myślę, że gracze z większą chęcią będą chcieli spędzać czas na swoim kanale niż na publicznym. Jak sama nazwa wskazuje będą posiadali "własny kanał", więc będą czuli się na nim pewniej. Widzimy jak to dobrze działa na TS'ie. Społeczność dużo bardziej preferuje  używanie, zakładanie własnych kanałów na, których mają swoje rangi i mogą spędzać czas  ze znajomymi. 

2. Dodałbym także konkursy, które trwałyby od początku do końca danego miesiąa, aby  zatrzymywać nowych użytkowników i zarazem nie tracić starych. Jedną z propozycji to krzyżówki, które byłyby zamieszczane w każdym tygodniu. W poszczególnym  miesiącu takich krzyżówek do rozwiązania będzie cztery. Kto wypełni poprawnie wszystkie otrzyma nagrody, kto drugi i trzeci także ;)

EDIT: Krzyżówki mogłyby być tematycznie. Teraz mamy miesiąc grudzień. Mikołaj święta itp.. 

Edited by iTreazik

Trochę nie rozumiem dlaczego każdy kanał do wybierania ról 4fun jest oddzielnie, proponowałbym jeden kanałów pt. "wybierz rangi" czy "self-role", byłoby prostsze i nie zabierałoby to tyle miejsca jak jest teraz.

Możliwe, że w przyszłości to zmienimy.

34 minuty temu, iTreazik napisał:

Jeżeli chodzi o kanały prywatne. Jestem jak najbardziej za! Myślę, że gracze z większą chęcią będą chcieli spędzać czas na swoim kanale niż na publicznym. Jak sama nazwa wskazuje będą posiadali "własny kanał", więc będą czuli się na nim pewniej. Widzimy jak to dobrze działa na TS'ie. Społeczność dużo bardziej preferuje  używanie, zakładanie własnych kanałów na, których mają swoje rangi i mogą spędzać czas  ze znajomymi. 

Będziemy o tym jeszcze rozmawiać, najprawdopodobniej dodamy kanały prywatne.

35 minut temu, iTreazik napisał:

2. Dodałbym także konkursy, które trwałyby od początku do końca danego miesiąa, aby  zatrzymywać nowych użytkowników i zarazem nie tracić starych. Jedną z propozycji to krzyżówki, które byłyby zamieszczane w każdym tygodniu. W poszczególnym  miesiącu takich krzyżówek do rozwiązania będzie cztery. Kto wypełni poprawnie wszystkie otrzyma nagrody, kto drugi i trzeci także ;)

EDIT: Krzyżówki mogłyby być tematycznie. Teraz mamy miesiąc grudzień. Mikołaj święta itp.. 

Krzyżówki.. Jest to jakaś opcja, to na pewno. Musielibyśmy to omówić. Natomiast, w tym roku jak już, to by ona nie wystartowała. 

Co do konkursów, odniosę się tylko, że za wbicie 1k w "liczenie" będzie niespodzianka, której na razie nie powiem. W dodatku, myślałem też aby dodać, że za wbije jakiegoś tam lvl będzie nagroda. No i w sumie to mam parę konkursów w głowie, ale muszę je omówić z drugim Opiekunem. Natomiast konkursy przez miesiąc itd., to jestem za. Więc jak macie jeszcze jakieś pomysły, co do konkursów przez jakiś okres czasu to podsyłacie. ^^

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.