Jump to content

Własny Spray w Counter Strike

XmenS
 Share

Recommended Posts

123.jpg

Chciałbym wam przedstawić poradnik , który będzie przedstawiał jak zrobić własny spray do gry Counter Strike 1.6.

No to zaczynamy :asfdgsa:

1. Pobieramy Program .
  2. Teraz będziemy potrzebowali obrazka który będzie naszym sprayem w grze. Ja będę używał tego xmens.jpg.
  3. Następnie wypakowujemy nasz program i uruchamiamy go (WARNING! przy pierwszym uruchomieniu , program może nas prosić o podanie ścieżki gdzie znajduje się nasz plik hl.exe).
  4. Następnie klikamy tak jak jest pokazane na załączonym obrazku screenshot-2016-10-03-17-27-01.jpg  .
  5. Następnie szukamy naszego obrazka oraz go zaznaczamy    screenshot-2016-10-03-17-30-38.jpg.
  6. Jeśli będziemy mieć czarne tło bądź inne a nie chcemy żeby występował w grze polecam ustawić na kolor niebieski " (0000ff) " ja w swoim obrazku nie mam tła jest przezroczyste.
  7. Gdy otworzymy nasz obrazek wyskoczy nam to okienko screenshot-2016-10-03-17-37-05.jpg.
  8. Następnie musimy kliknąć przycisk Autosize oraz zaznaczyć ptaszkiem Counter Strike oraz Save it to oraz wybrać ścieżkę tak jak na załączonym obrazku screenshot-2016-10-03-17-39-57.jpg.
  9. Następnie klikamy na Make WAD , powinno nam wyskoczyć okienko że plik został stworzony tak jak u mnie screenshot-2016-10-03-17-41-34.jpg.
  10. No to teraz przechodzimy do naszego stworzonego pliku , który domyślnie nazywa się pldecal.wad . Musimy mu zmienić nazwę na tempdecal.wad .
  11. Następnie klikamy PPM (prawy przycisk myszy) na nasz plik o nazwie "tempdecal.wad" i zaznaczamy "tylko do odczytu". screenshot-2016-10-03-17-46-25.jpg
  12. Klikamy "Zastosuj" i "OK".

Nasz plik jest już gotowy wystarczy teraz, że wkleimy go do naszego "cstrike" bądź "cstrike_polish" nadpisując plik.

A oto efekt w grze.

20161003175056-1.jpg.

Poradnik Wykonany dla sieci 1shot2kill przez XmenS

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dnia 3.10.2016 o 18:25,     napisał:

a jak mam uruchomic ten program na Yosemite ? Bo chcialem zrobic sobie wlasnego spraya i nie moge

Nie wiem iż nigdy nie używałem Yosemit'a lecz jeśli bd chciał mogę ci wykonać wyślij tylko obrazek na priv :)

//Edytuj posty

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.