Jump to content

Skarga na gracza: Aidan


Recommended Posts

Cóż mogę powiedzieć, jeśli dla Ciebie napisanie do typka, który  myśli, że nagrywam demko na kompie/telefonie i piszę do niego, że jest tłukiem (człowiek mało rozgarnięty) jeśli byś nie wiedział i to jest obraza to współczuje. Skarga tylko po to, żeby była. Znajdź coś konkretnego tak jak ja dawałem na osoby, które mówiły ostre słowa i pogadamy. Szkoda, że ta skarga to typowa zawiść, a nie skarga <śmiech na sali>

Pozdrawiam.

 

Do wszystkich:

Śmiejecie się, że zgłaszam ludzi, którzy ostro łamią regulamin, że jestem konfidentem itp. A teraz Pan szanowny Besty daje skargę za słowo tłuk. Mam wrażenie, że odczuwacie jakąś potrzebę wojny między mną a 3/4 serwera, bo wy jesteście prawilni goście na osiedlu. Tylko dlaczego Pan Besty robi coś, co zawsze wyśmiewacie? A no po to, że w wojnie chce kolega, aby wróg poniósł za coś karę. :clapping:

Edited by Aidan
Link to post
Share on other sites

Dobra to wypowiem się i ja skoro została poruszona moja osoba. Osobiście to poczułem się urażony bo po pierwsze ty mnie nawet nie znasz a uważasz ze jestem "Tłukiem" (czyli osobą nie rozgarniętą). Ja uważam ,że jak na swój wiek jestem rozgarnięty ale ty przecież wszystko wiesz lepiej. A po drugie nie każdy uważa się za "prawilnego gość z osiedla". Tylko po prostu nikt cię nie lubi :(

Edited by Legitek
Link to post
Share on other sites

No dla mnie to nie jest obraza, a tym postem tylko potwierdziłeś, że nim jesteś. Brak znaķów interpunkcyjnych tam gdzie trzeba, dales tylko przed słowem "że" i to z błędem... W dodatku nierozgarnięta pisze się razem, poniewaz "nie" z przymiotnikami piszemy razem. Także szybka lekcja przy okazji. Kompletnie nie interesuje mnie czy ktoś mnie lubi czy nie. Wbijam na serwer, robię top1, zgłaszam graczy, którzy rażąco łamią regulamin i to mi wystarczy. 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego piątku.

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie czujecie się urażeni jak w swoim gronie jeździcie po sobie dużo gorszymi słowami :P

Aidan poniesie odpowiednią karę, a obu stronom radzę darować sobie jakieś serwerowe wojny, prowokacje i docinki. Nie lubicie się? W porządku, nikt nie każe Wam do siebie buziek otwierać :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.