Jump to content

[Odrzucony] Podanie na Admina Ts3 Bunny


Recommended Posts

Imię: Patryk

Wiek: 16

Kontakt: Ts3, forum, fb, poczta

Twój nick na TS3: Bunny

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ, byłem tutaj administratorem only mirage cs go i chciałbym spróbować czegoś innego niż tylko serwer csa. Jak też wspominałem w poprzednich podaniach często ludzie których zapraszam na Ts3 albo wbijają na mój kanał prywatny proszą mnie o stworzenie czy udzielenie jakiej kolwiek pomocy lecz ja nie mam uprawnien i muszę wołać administrację.

Ile czasu spędzasz na TS3: Podczas grania od godziny 15 ( czasem trochę później) do wieczora nawet do 23 

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Śmiało moge powiedzieć 8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Kiedyś tworzyłem własny Ts3 pod swój serwer w innej grze więc ogarniam.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Link to post

- Forum.

- Nie jesteś za bardzo znany. Musiał byś dać się poznać bardziej z lepszej strony. 

+ znajomość TS'a.

- Trochę słabo z regulaminem.

-  

W dniu 23.11.2020 o 18:26, KaskaderAkaBunny napisał:

często ludzie których zapraszam na Ts3 albo wbijają na mój kanał prywatny proszą mnie o stworzenie czy udzielenie jakiej kolwiek pomocy lecz ja nie mam uprawnien i muszę wołać administrację.

 I teraz pytanie, czy jestem jedyną osobą z Administracji TS'a do której nie przyszedłeś, czy jednak ściemniasz z tym? Trochę mnie to zastanawia w sumie. W każdym bądź razie, do mnie jeszcze się o pomoc w takiej kwestii, nie zwróciłeś. Ale też patrząc, przez bardzo długi okres czasu byłem praktycznie całe dnie na TS. I nie zauważyłem, aby ktokolwiek pomagał komukolwiek innemu niż tobie, jak wszedłeś na centrum pomocy, czy tam napisałeś. Ale, może nie zauważyłem tego. 

 

Tak czy owak, jestem na nie.

Link to post

Więc tak jesteś raczej mniej znaną osobą na forum, ponieważ twoje posty ostatnie napisane to 20 listopada oraz 24 czerwca. Daj się bardziej poznać na forum pisząc jakieś tematy, np. Głosowanie na Serwery czy coś jeszcze. Co do Znajomości ts to napisałeś, że masz, ponieważ miałeś własny serwer ts i jak napisałeś 8/10 to dobrze oceniasz swoje umiejętności ts. Nie wiem jak z regulaminem, ale jak napisał Lasik to raczej jest słabo poczytaj kilka razy regulamin abyś kilika rzeczy wiedział. Co to Centrum pomocy nie pisałeś do mnie ani razu na prywatną wiadomość na ts o to żebym dał twoim kolegą rangi czy tam własny kanał więc możesz ściemniać, ale oczywiście nie jestem pewien. Jestem aktualnie niestety na nie, przeczytaj lepiej regulamin i daj się bardziej poznać na forum tak jak i na ts porozmawiaj z wieloma osobami którymi jeszcze nie rozmawiałeś i poznaj.

Link to post

No skoro sam szef woła to się wypowiem mimo iż nie mam w zwyczaju tego robić jak kogoś nie znam lub jakoś specjalnie nie wyróżnia. 

A więc - jak chodzi o forum nie widuje postów od Ciebie co jest dla mnie na "minus" 

-Po drugie nie wiem jak to z tą skalą jak umiesz stawiać swojego ts'a itd co napisałeś to spoko tu "plus". 

-Po trzecie nie przypominam sobie żebyś kogoś do nas wysyłał albo przychodził po pomoc dla kogoś raz czy dwa sam byłeś na "czekam na administrację" ale to ze swoim problemem a nie kogoś i raz też byłeś bo Ci 2 ruskich nie wiem czy przeszkadzało czy co na kanale karaoke także tu ode mnie "minus" bo według mnie to jest ściema aczkolwiek mogę się mylić :D

 

Podsumowując póki co ja jestem na Nie ponieważ nie wyróżniasz się jakoś przynajmniej dla mnie  ^^

Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.