Jump to content

Podanie by Aio

Aio
 Share

Recommended Posts

Nick w grze:  Aio
Link do GT:  obecnie brak :) 
Steam/Non Steam? (Link do profilu):  jezeli dostanę akceptację będę starał się przypomnieć passy do starego konta steam a jezeli nie przypomne zakupię na allegro 8 zl nie boli
Doświadczenie adminowskie:  Oj bardzo duże gdybym mógł wymienił bym połowe sieci na których byłem administratorem, ale zrezygnowałem, sieci o których mówie stoją do dziś. 
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 7 
Czy jesteś w stanie płacić składkę?:  oczywiscie nawet 30.75 bez problemu :) przelewik tez 
Dlaczego Ty?:  I na to pytanie czekałem z niecierpliwością. Gram na serwerze od jakichś 10 dni, za każdym razem gdy wchodzę widzę odpałów których jest mnóstwo nie mówię tutaj o aimerach, mówię tutaj o inteligętnych odpałach na wh, taki jak gracz "Wiśnia,rak,ok" i wielu wielu innych stosują dość znaną metodę rozgryzłem to na innych serwerach, włączają na 2-3 sekundy wh i wyłączają aby tylko sprawdzić gdzie kto jest z przeciwnej drużyny, na innych serwerach stosowałem dla takich graczy "Rozpisywanie demka" za kazdym razem gdy jestem na serwerze nie udało mi się zobaczyć ani jednego administratora nie no moze czasaem wieczorem ktoś jest. Na serwerze spędzam mnóstwo czasu wiecej w godzinnach porannych gdzie nie ma zadnego administratora. Pozdrawiam
Kontakt:   Tutaj albo tel moge podac na priv 

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.