Jump to content

Skarga na admina Bambos.

Recommended Posts

mTwój Nick: Lech Kaczyński
Nick Gracza/Admina na którego składasz skargę: Bambos
SteamID gracza: -
Data i czas zdarzenia: codziennie gdy jest
Mapa zdarzenia: każda na której jest
Opis sytuacji: Jest to jeden z nielicznych serwerów w 2020, gdzie ludzie mogą normalnie porozmawiać z innymi bez bycia karconym przez siły wyższe z wywyższonym ego. To jest na duży plus, jest to główny powód dlaczego ten konkretny serwer cieszy się dużą popularnością. Zdecydowana większość administracji potrafi zachować zasady człowieczeństwa, więc tutaj na duży plus za dobór ludzi do rangi. Niestety jednak nie jestem w stanie powiedzieć tego samego o Bambosie, który ewidentnie sprawia problem swoją osobą na serwerze, przez to że ma władzę. Nie znam go osobiście, ale grając na serwerze dłużej niż chwilę można zauważyć, że jego problemy mają podłoże psychologiczne. Nie wiem, może po prostu owy administrator był gnębiony w szkole, a w życiu też nie osiągnął tego co chciał i próbuje karać za to innych. W CSie. Na serwerze w CSGO. Konkretnie, chodzi mi o to, że kiedy nie ma administratorów na serwerze, to zazwyczaj atmosfera mimo wszystko jest przyjazna, ludzie normalnie rozmawiają ze sobą, wiadomo, są też śmieszki, ale zachowanie takich ludzi nigdy nie jest karane przez resztę administracji. Dlaczego tak jest? Ponieważ reszta administracji rozumie, że istnieje coś takiego jak żart, a ich ego nie wywala poza skalę. Nie trzeba opisywać konkretnej sytuacji, żeby każdy kto gra zrozumiał co jest nie tak z tym człowiekiem, ponieważ tak się dzieje za każdym razem gdy wejdzie. Mianowicie: ludzie rozmawiają, wejdzie Bambos, nagle cisza, bo mutuje ludzi którzy normalnie rozmawiają, ponieważ dla niego rozmowa jest nadużywaniem mikrofonu. Nic w tym dziwnego, ponieważ sam Bambos nigdy nic nie mówi, a nawet śmiem wątpić, czy potrafi powiedzieć coś innego niż "mikrofon po mutacji", kiedy odezwie się ktoś młodszy. Natomiast jego subiektywna opinia dotycząca tego, kto powinien być zmutowany, mocno wykracza poza normy jakie w innym wypadku występują na tym serwerze. Uważam, że ten osobnik jest zagrożeniem dla zdrowia tego serwera, ponieważ kiedy go nie ma, wszyscy się dobrze bawią i serwer potrafi być pełen, natomiast gdy już on wejdzie, to z miejsca mutuje kilka osób które prowadzą normalną rozmowę, przez co następuje cisza, bo z nim na serwerze można odnieść wrażenie że każdy kto się odezwie, zostaje zmutowany. Zastanówcie się jaki serwer chcecie prowadzić - taki z przyjazną atmosferą i luzacką administracją, czy wręcz przeciwnie. Osobiście jestem zdania, że powinien mu zostać odebrany administrator, ponieważ wyraźnie nie radzi sobie z "władzą" i nie nadaje się na kogoś, kto może ją mieć.
Demko: brak

Godzinę temu, Petero napisał:

Tak to czytam i ....

Administrator @ Bamboss nie jest nowym....

Nie było również wcześniej skarg na niego....

Dziwi mnie to, jakie zarzuty mu postawiłeś...

24h na przedstawienie dowodów albo temat do kosza 

Nie jest nowy, co nie wyklucza tego że gość ma problemy ze sobą i nigdy nie powinien zostać adminem.
Nie było skarg na niego, ponieważ większość ludzi grających na tych serwerach działa w taki sposób, że wchodzi, widzi że admin [usunięte] , to wychodzi. Nie wraca, nie obchodzi go to, to tym bardziej nie będzie zakładał konta na forum tylko po to żeby na jakiegoś [usunięte] napisać skargę. 
Dowody możesz uzyskać sam, wystarczy pograć chwilę z nim na serwerze gdy jest w miarę tłoczno. 

By Donek ツ,

Przypominam kolego również, że na forum panuje pełna kultura, jak i nie obrażamy innych użytkowników. Także następnym razem  za kolejną obrazę licz się z karą. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.