Jump to content

Zbugowany exp w klanie.


Go to solution Solved by xPtaku,

Recommended Posts

Jak widać mamy obecnie 10% szans na 60xp:

image.png.fdd463eef5b0ef6e65c2290de1013ae0.png

Oto co się wyświetla:

image.png.46f8f933b939c59890e55d4f15469079.png

Dodatkowo gdy spytałem graczy z innych klanów jak wygląda sprawa, to gracz Bestu powiedział, że jemu w klanie się wyświetla +2000xp. Daje to na mapę średnio 2 zrobione najtrudniejsze wyzwania, fajnie co?.

@ d0naciak wyobraź sobie, że Bestu od 8 do 15 z przerwami wbił 170 poziom, gdzie normalnie zajmuje to 3 dni napierdalania, a wbicie poziomu zajmuje mu 15 fragów, przy dobrym wietrze.. Amish i hud to samo mają 4k fragow mniej ode mnie, a lvl jak ja lub wyższy... Działaj z tym szybko bo jedni sobie zyskują na bugu, a reszta traci. 

Edited by KAKAROT
Link to post
Share on other sites

@ bestu jeszcze się przyznaliście że od jakiegoś czasu tak jest i że o tym mówiliście na serwerze. Waszym obowiązkiem było zgłosić to na forum lub bezpośrednio do donaciaka. 

Do mnie wyskoczyłeś że wykorzystywali buga z wojnami, które trwały 5 sekund. W odróżnieniu od was zgłosiliśmy to niemalże natychmiast donaciakowi i po bodajże 15 min było to naprawione. Wy lecicie już kilka dni na tym. Nie miej do nas pretensji, tylko następnym razem poświęćcie te 5 minut aby założyć temat na forum lub jak wspomniałem wcześniej zgłosić to do odpowiednich osób. 

Link to post
Share on other sites

Są 2 czynniki które świadczyły o tym że to jest bug.

1. W punktach klanu masz napisane przy doświadczeniu [ X % szansy na bonus X dośw.] max tego doświadczenia jest 250 z tego co pamiętam i masz tam to napisane. Więc skoro w punktach masz 250 a dostajesz 1940 to chyba jest coś nie tak prawda?

2. Podobno rozmawialiście o tym między sobą, więc ktoś też powinien pomyśleć o tym i założyć temat na forum jeśli nie ma kontaktu do donka.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście o tym nie słyszałem, aż tak mnie wasze rozmowy nie interesują, ja mam pilnować porządku. A KAKAROT zrozumiałe że się zdenerwował ale jemu nie chodziło o to że wy dostajecie po 2k tylko że my nie dostajemy wcale. Gdzie przy naszych lvl to 250 za fraga daje na prawdę wiele. Spytał się was po ile wy dostajecie i usłyszał że różnie, że raz po 1 a raz po 2k. Ty byś się nie wnerwił? Tak czy siak to waszym obowiązkiem było zgłoszenie buga który wy zauważyliście, chociażby na u@. 

Link to post
Share on other sites
12 minut temu, bestu napisał:

A SKAD JA MIALEM WIEDZIEC ZE TO JEST BUG GRAM TUTAJ OD 4 DNI STARY TO NIE DO MNIE MIEJ PRETENSJE LOL A DO TYCH CO JUZ TU TROCHE GRAJĄ :)

Proszę Cię , tłumaczyłęm to samo na serwerze , skoro widać jak na ss wyżej że masz 10 % szans na + 60   to za fraga możesz dostać dodatkowe 60 expa a nie kurde 1940 .... no proszę Was... tu nie chodzi czy grasz w coda 4 dni , czy nie grałeś 5 lat ... logiczne myślenie 

Link to post
Share on other sites
13 minut temu, bestu napisał:

Gadamy o tym od 2 dni jakoś nawet jak są admini i co? to nie mój problem 

Fajnie, że przez te 2 dni siedziałem cały czas i nie usłyszałem ani jednego cienia rozmowy o tym. Ja dyskutowałem o tym, że jesteście hipokrytami bo mieliście problem, o bug expa za wojny który był zgłoszony od razu jak go zobaczyłem. Zresztą z tego buga też i wy korzystaliście. Teraz od ponad 2 dni jest bug na serwerze z expem za fraga i SIEDZICIE CICHO. Gdybym ja był w waszym klanie miałbym teraz 401 poziom.. Zasłanianie się takim gadaniem bezsensownym jak to:

 

17 minut temu, bestu napisał:

A SKAD JA MIALEM WIEDZIEC ZE TO JEST BUG GRAM TUTAJ OD 4 DNI STARY TO NIE DO MNIE MIEJ PRETENSJE LOL A DO TYCH CO JUZ TU TROCHE GRAJĄ :)

Jest zwykłą głupotą, bo wystarczy trochę ruszyć głową, żeby się domyśleć, że coś jest nie tak. Zdobyliście tym bugiem cholerną ilość expa i nie raczyliście tego nikomu z administracji zgłosić i tyle. Czekam na naprawienie buga, a reszta mnie nie obchodzi.

13 minut temu, bestu napisał:

Gadamy o tym od 2 dni jakoś nawet jak są admini i co? to nie mój problem Nagle KAKAROT zauwazyl ze dostaje po 0 to to wielkie oburzenie :)))) 

Naprawdę rozmowa z tobą nie ma żadnego sensu. Jedyne co zrobiłem to zgłosiłem bug tematem na forum od razu gdy go zobaczyłem bo to mega gruba sprawa, a co zrobią żeby było dobrze to już nie mój problem.

Edited by KAKAROT
Link to post
Share on other sites

Na podstawie wbitych fragów, minut i aktywności na serwerze w danym dniu zdecydowałem się na natępujacą cofkę:

  • Amish Doinks, Szaleniec - do 210 poziomu
  • B4nDyt4.!, (Mega Premium) Kapitan - do 190 poziomu
  • --==[BDG]KLAPOUSZEK[BDG]==--, Oficer - do 180 poziomu
  • hud_saytext, (Mega Premium) Kapitan - do 210 poziomu

Starałem się mimo wszystko nie odbierać zbyt wiele aby nie skrobnąć Wam tego, co rzeczywiście nabiliście uczciwie. Myślę że nie przesadziłem, a jeżeli ktoś uważa że zabrałem za dużo to zapraszam na PW, wszystko mogę wyjaśnić.

By d0naciak,

Jeszcze BesTu, Morderca - do 150

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.