Jump to content

skarga na admina?

Recommended Posts

Twój nick: YABADABADOOO (wszedłem na nicku hhhh żeby nie spłoszyć delikwenta, opisze wszystko na dole)

Nick gracza, na którego jest skarga: nie wiem kto tu ma admina 

SteamID gracz, na którego jest skarga: -

Opis: Zobaczyłem, że na serwerze gra jakiś gość na nicku YABADABADOO więc wbijam. Zmieniłem nick na hhhh, wchodzę i piszę na u@ jak wygląda sytuacja, że tamten osobnik to nie ja, dodałem, że admin sobie może na steamie zobaczyć mnie a tamten steama nie miał. Czekam chwile, zero odzewu. Pytam na czacie czy jest admin ktoś napisał, że jest i widziałem też jakieś bindy więc no. Chciałem tylko, żeby ktoś wywalił tamtego gościa z powodem zmień nick bo gość miał identyczny nick tylko jedno O mniej, wątpię w takie przypadki ale mniejsza. Jak ktoś byłby tak dobry żeby sprawdzić czy w tamtym czasie był w ogóle jakiś admin (jeśli nie to temat do kosza), który nie był zbyt chętny żeby zareagować to byłbym szczęśliwy.

YABADABADOO STEAM_1:0:974838650  <- gość o którego się rozchodziło 

Dowody: http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2010202133-de_dust2-1603222380-1603223940.zip  (na oko jakieś ostatnie 5 min tej mapki)

To nie wiem jakim cudem ale gdyby tak nie było to bym nie pisał tego postu, może na hltv będzie widać.

Daje tu jeszcze moje steamID "YABADABADOOO" 196 STEAM_0:1:567828166

Dobra oglądałem demko i chyba serwery pomyliłem bo mam jeszcze 1 only dd2 #2 w historii XDD Temat w takim razie do kosza ale dzięki @ selfieza zainteresowanie. :D 

Edited by YABADABADOOO
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.