Jump to content

wejście na serwer

Go to solution Solved by selfie,

Recommended Posts

Panuje ktoś nad tym burdelem ciągnącym się od 2 lat na serwerze? Ciągłe obiecanki,poprawimy,zrobimy a jest jak jest,czyli do dupy.

Tak jak dzisiaj,zastanawiał się ktoś czemu jest mało graczy na serwerze?Tylko trzech graczy i to nie jest problem z brakiem ludzi tylko z serwerem,ciągłe komunikaty.

- Falied to contact game server

- Establishing network connection to server

- Retrying connection to server 1.2.3...

jeszcze jeden temat.

Sprawa lagerów,pingowców.

W 2007 gdy zaczynałem grać miałem 1mb/s i ping 45 oraz hpk ustawione na serwerach 110.Po 13 latach norma 110 nie została zmniejszona co widać u graczy mających ping 50 i już klatkujących przy takim pingu.. a chyba nikt mi nie powie że ma 1 czy 2 mb internet,pora chyba to jakoś odświeżyć mając w tych czasach internety po 50/100mb..

23 godziny temu, SignuM™ napisał:

- Falied to contact game server

- Establishing network connection to server

- Retrying connection to server 1.2.3...

Zdaża mi sie czesto do czego dochodzi ze mi neta wyłacza hehe :) ale to chyba winna mojego super extra operatora :lagi::walen:z ktorym jeszcze jestem zwiazany do konca roku :<

I serwer naprawde NIE PRZYCIAGA LUDZI nie wiem czy to jakas konkurencja z dd2 2 czy poprostu tam im lepiej :) 

Ema 

Donaciak

Ja jak czegoś nie rozumiem to czytam tyle razy aż coś z tego zrozumiem a jeśli nadal nie rozumiesz to wbij na serwer pograj godzinę to będziesz widział jak się wspaniale gra.prościej nie potrafię.

Cytat

co do pierwszej jest to ode mnie po prostu niezależne - serwer jest atakowany a na to po prostu nie mogę zaradzić.

Co w tym serwerze jest takiego zajebistego że jest ciągle atakowany od dwóch lat? dd2 2 jakoś nie widzę aby był atakowany i o dziwo serwer jest full do późnych godziny nocnych.

założę się że będzie jeszcze nie jeden temat o tym a odpowiedz będzie zawsze ta sama..atak atak.. tylko ile jeszcze można..

@ SignuM™ wydaje mi się, że gdyby to zależało tylko od d0naciaka to serwer byłby cały czas online. Jemu też to nie jest na rękę. Coś musi być na rzeczy skoro nie działa, a nawet jeśli jest online to tak jak chłopaki wyżej napisali, nie da się po prostu wejść. Rozumiem waszą irytację ale postarajcie się, uzbroić się w cierpliwość. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.