Jump to content

[Odrzucony] Podanie na Administratora Ts3 Bunny

Recommended Posts

Imię: Patryk 

Kontakt: Steam, Ts, Forum, Facebook

Twój nick na TS3: Bunny

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ posiadałem tutaj rangę Administratora only mirage i chciałem próbowac na Administratora ts lecz rekrutacja była zamknieta więc próbuje jeszcze raz. Staram się tutaj o Administratora ponieważ męczy mnie jak ktoś wchodzi do mnie na kanał i prosi o pomoc a ja muszę wchodzić na poczekalnie i wołać administratora, przy czym mógłbym zrobić to sam tylko nie mam uprawnień.

Ile czasu spędzasz na TS3: Kiedy: Gram, nudzę się, chcę pogadać jestem cały czas tak jak dzisiaj od rana.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Kiedyś robiłem własny TeamSpeak więc ogarniam sporo. Mocne 8 

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:  Duże wiem gdzie co poustawiać, gdzie nadać premisje odpowiedniej grupie czy choćby takie podstawy jak nadawanie rang czy tworzenie kanałów. Umiem pisać na kolorowy czy takie tam.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście oraz mutacje dawno przeszedłem więc ją też posiadam.

Chciałbym dopisać coś od siebie. Poprzednim razem się nie udało ponieważ było "Rekru Off" mam nadzieje, że teraz się uda, a nigdzie nie wyczytałem, że jest zamknięta pozdrawiam serwery 1shot2kill ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.