Jump to content
  • Create New...

Odwołanie się od bana AWP ONLY

Recommended Posts

Nick z CS:  Eluwina jesieniary
Admin banujący:  WEEDSJUSZ.
Serwer:  AWP ONLY
Data zdarzenia:  13-10-2020 21:32
Opis sytuacji:  S.P WEEDSJUSZ wbił na server powiedział coś w stylu " Eluwina jesieniary jeżeli się nie zgadzasz to odwołaj się na forum" no i poleciał ban :D
Link do bana z sourcebans'a : http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:463176608&advType=steamid&Submit
Wycinek bana z konsoli (ewentualne): zbyt szybko wyłączyłem csa żeby skopiować

A więc tak @ expl0dejeżeli uważasz, że to co napisałem było głupie to tylko uświadomiłeś mnie jak bardzo jesteś delikatny i za to dzięki :) a co do Ciebie @ eluwinajesieniarynie wbiłem ledwo co na serwer i od razu ban tylko od początku mapy Cie obserwowałem, nie będę żałował jeżeli dostaniesz UB ale jest kilka akcji po których sam myślę, że tego UB nie dostaniesz. Gdybyś nie dostał UB, wiem że masz jeszcze swoje drugie konto (maina) - kwiestia czasu a i na nim banicja poleci

Demko: http://531.gotv.pro/srv53857/auto-20201013-2122-awp_india_cs16.dem.zip

1:12 - wpatrzony w ziomka aż wychyli ale nagła zmiana decyzji gdy inny wariat akurat zeskoczył z rampy tak jakbyś zobaczył go przez ścianę (najlepiej zobaczyć w zwolnionym tempie) 

2:19 - może i normalny frag, może i byłeś pewny że nikt z innej strony Ci nie wybiegnie ale patrząc, że możesz coś mieć trochę podejrzana akcja - do sprawdzenia 

3:00-3:06 - myślę, że wiedziałeś nie widząc przeciwnika o tym, że jednak tam jest

5:19 - ten zoom na czas z lekka podejrzany - do sprawdzenia 

5:59-6:13 - dziwny początek rundy, tak jakbyś widział że jest za skrzynka, tak jakbyś wiedział, że już go tam nie ma pomimo, że był smoke i tak jakbyś wiedział, że ziomek miałby zaraz znowu schować się za skrzynke, podejrzane ale nie koniecznie 

6:27-6:40 - jestem pewien, że od początku widziałeś ziomka udając głupiego że jednak nie 

9:40-9:46 - tą akcją już się spaliłeś i nie muszę jej bardziej rozpisywać, koledzy z UBTeam myślę, że uznają to samo

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.