Jump to content
  • Create New...

Przepisz kod i zgarnij 500 dośw. oraz 500 monet

Recommended Posts

Sam pomysł mi się podoba aczkolwiek według mnie lepiej by to działało częściej, lecz z mniejszymi nagrodami. Powiedzmy 20% szans na kod w każdej rundzie, a za przepisanie 20-40 monet i 1000-2000 expa, bo nie da się ukryć, ale 500 expa z oryginalnego pomysłu to jest żart :D

W dniu 16.10.2020 o 22:58, sNaKe! napisał:

Sam pomysł mi się podoba aczkolwiek według mnie lepiej by to działało częściej, lecz z mniejszymi nagrodami. Powiedzmy 20% szans na kod w każdej rundzie, a za przepisanie 20-40 monet i 1000-2000 expa, bo nie da się ukryć, ale 500 expa z oryginalnego pomysłu to jest żart :D

tu bardziej głownia nagroda to 500 monet " taki newbnie nie wbija tego jak my na 1 mapie tylko przez kilka map ;D " 

zastanawiam się czy nie lepiejbyłoby zrobić  losowania automat jak vipa , albo wgl jako nagrodę za online ?? jestes na serwerze online godzine -dostaniesz 1000  expa i 100 monet 

i tak np za 10 h wiecej za 100 h wiecej 

34 minuty temu, shoken napisał:

zastanawiam się czy nie lepiejbyłoby zrobić  losowania automat jak vipa , albo wgl jako nagrodę za online ?? jestes na serwerze online godzine -dostaniesz 1000  expa i 100 monet 

i tak np za 10 h wiecej za 100 h wiecej 

wydaje sie fajnym pomysłem, ale..

pomyśl ile wtedy Bracket miałby monet xDDD (oczywiście no offence) 

wtedy to by była nagroda bardziej dla stałych graczy niż dla świeżaków

1 minutę temu, Aanders napisał:

wydaje sie fajnym pomysłem, ale..

pomyśl ile wtedy Bracket miałby monet xDDD (oczywiście no offence) 

wtedy to by była nagroda bardziej dla stałych graczy niż dla świeżaków

tak właśnie myślę że świeżak mogłby jakoś też zyskać, zamiast tylko dostawać wciry to byłby też nagrodzony za to że początki się męczy