Jump to content
×
×
  • Create New...

Odwołanie vascavalion/only mirage


Recommended Posts

Nick z CS: vascavalion

  Admin banujący: @ Marlen

  Serwer: Only Mirage

Data zdarzenia:  11/10/2020 14:20+

Opis sytuacji: Także, wszedłem jako nowy gracz na serwer,osoba jedna napisała że fajne wh, więc ja sarkastycznie na czacie napisałem dzięki,fajnie, oraz napisałem: y: aimbot.exe /ON/OFF-ON.

  Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/):    https://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:568544263&advType=steamid&Submit

Wycinek bana z konsoli (ewentualne): -

 

Od siebie dodam że będąc na wielu sieciach, pierwszy raz dostałem bana z takim powodem _-> "reklama czitów", trzeba rozróżnić sarkazm, a jeżeli bym powiedział że nie polecam kupna vipa,też dostałbym bana za to że zniechęcam graczy do tego mając powód?

 

Link to post
Share on other sites
  • expl0de changed the title to Odwołanie vascavalion/only mirage

Dla mnie sarkazm pt. "pierdyknę binda z czitami" jest raz, że nie na miejscu, a dwa zadziałała na Twoją niekorzyść. W dodatku chcę poprosić @ selfieo sprawdzenie logów czy tam przypadkiem nie podałeś konkretnej wersji czita "aimbot.exe v43 /ON/OFF-ON", bo wydaję mi się, że tak, ale nie chcę kłamać. Tak się składa, że wklejając nawet Twój bind w internet wyskakuje mi milion pozycji do pobrania czitu, co znowu jest reklamą. Jeżeli była to nieumyślna reklama to proszę opiekuna o skrócenie kary do tygodnia, a Ciebie następnym razem o powstrzymanie się od tego typu sarkazmów. 

Demko jeśli jest potrzebne: http://799.gotv.pro/srv45139/auto-20201011-1408-de_mirage.dem.zip  (jeszcze się nagrywa)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.