Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

:HYPERSL:  Siemanko łobuzy! :HYPERSL: 
Mam planach mały projekt graficzny, którego szczegółów na razie nie zdradzę.
Potrzebuję jednak Waszych odpowiedzi, do poszerzenia wyobraźni.
Mam prośbę do Was, abyście odpowiedzieli mi na
2 pytania, w poście poniżej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                                        1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się "1shot2kill.pl"?                                        
 2. Do jakiego zwierzęcia, tudzież mitycznego stworzenia porównałbyś/ałabyś "1shot2kill.pl"? 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Myślę, że poza informacjami dla mnie, to też ciekawa zabawa dla każdego.
Bo kto z Was zastanawiał się kiedykolwiek nad czymś takim? :D 
:peepoTeddy: Pomóżcie wujowi poszerzyć zasoby twórcze. :peepoTeddy:

• Manager

1.Mocno ciśnie mi się głupie "jeden strzał dwa zabojstwa". I w zasadzie nie wiem co innego napisać xD Mam nadzieję że z nie najgorszymi serwerami :D

2. Jeśli chodzi o zwierzę to tutaj znowu do głowy przychodzi mi tylko Charmander hahah ewentualnie jakiś lisek bądź feniks ze względu na kolorystykę naszego loga 

1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się "1shot2kill.pl"?     
*Jeśli tyczy się to nazwy to tak jak pare osób wcześniej napisało ze zgarnięciem dwóch fragów jednym strzałem + tysiącami takich akcji, tysiącami chwil, wspomnień z tą dziką radością za każdym razem gdy nieplanowo podwójnie się uśmiechnął los.
*Jeśli ogólnie z czym kojarzy się sieć to bezapelacyjnie z fantastycznymi ludzmi i fajnym czasem spędzonym na sieci  ale też wiele innych myśli przychodzi mi do głowy i wiele refleksji. Np: z życiem, czasem, przemijaniem, kołem, podróżą. Najbardziej trafne porównanie jakie przychodzi mi do głowy to albo szkoła albo podróż pociągiem.
Porównując każdy serwer do klasy gdzie spędzamy czas przeważnie w jednym gronie stałych bywalców widząc się z resztą w szkole (= na sieci) na przerwie (= na forum). Do klasy czy do szkoły przychodzą nowi uczniowie, starzy odchodzą i tak z każdym rokiem rotacja. Ludzie z którymi miło spędzało się czas, z którymi przeżyło się wiele fajnych chwil, z którymi zdążyliśmy się zrzyć czy przyzwyczaic odeszli.  Podobnie można porównać sieć do pociągu: sieć powstała = pociąg wystartował z głównej stacji. Jedziemy jednym pociągiem widzimy się w wagonach, na korytarzu. Część nowych pasażerów wsiada na przystankach, część wychodzi, część przesiada się do innego pociągu = innej sieci. Administracja i pewne szczeble w hierarchi to maszyniści, konduktorzy, renoma, sokiści :D 

2. Do jakiego zwierzęcia, tudzież mitycznego stworzenia porównałbyś/ałabyś "1shot2kill.pl"?

9 godzin temu, d0naciak napisał:

2. Jeśli chodzi o zwierzę to tutaj znowu do głowy przychodzi mi tylko Charmander hahah ewentualnie jakiś lisek bądź feniks ze względu na kolorystykę naszego loga 

Wiem już kto zgarnia ode mnie tytuł człowieka roku!! :HYPERSL: :RareChar:

Wracając do odpowiedzi: tutaj te odpowiedzi Donaciaka mnie natchnęły i też je bym wymienił:
Feniks oznaczający nieśmiertelność, umieranie i odradzanie może symbolizować naszą sieć. Jak wszystko tak i 1s2k.pl ma swoje lepsze i gorsze momenty, wzloty i upadki. Rośnie w siłę by po pewnym czasie trochę "stracić". Legendarny lub może raczej mityczny feniks tak samo rósł w siłę by (ze starości czy też zabity itp) umrzeć - zamienić się w popiół po czym znowu odrodzić się zdrowym i zyskiwać siłę.
Tutaj tak bardziej humorystycznie - jeśli chodzi o porównanie do liska to hmmm koloroystyka pasuje do liska ale o 9 ogonach :D znanego z mangi/anime Naruto - Kyuubiego czy inaczej Kuramy.

kyuubis-power.jpg
(dla niewtajemniczonych) Kyuubi to 9-ogoniasty lis. Najpotężniejszy z innych ogoniastych bestii, posiadający nieskończoną ilość czakry = energii. 
Możemy się tak porównować bo jesteśmy najlepszą siecią ze wszystkich ;)  - a nasz serwer DD2#2 był TOP1 na świecie. Lepiej starać się panować nad siecią bo sieć tak jak bajkowi Kyuubi potrafi zawładnąć życiem. 
tenor.gif 
Tu na przykład @ selfiegdy forum wejdzie za mocno :D 

Edited by Dranzer

1. Z Cheaterem lub jakimś Pro Graczem :P

2. O bosz. Patrząc na logo kolory biały i pomarańczowy dawały by feniksa. Ale... są one zbyt spokojne jak na niego. Tygrys by był chyba tutaj dobrym porównaniem. Pomarańczowy w białe paski, dumny