Jump to content

Cytat tygodnia #74

Recommended Posts

Ja staram się pamiętać o kilku rzeczach.

• O prawdziwej historii Polski - bo chociaż pamięć należy się tym wszystkim, którzy za nią ginęli.
  • O tym, skąd pochodzę i gdzie się wychowałem - bo trzeba wiedzieć kim i skąd się jest.
  • O osobach, które nie wypięły się na mnie, a wyciągnęły pomocną dłoń, kiedy tego potrzebowałem - bo o prawdziwych się dba.
  • O ludziach, którzy mnie inspirują np. filozofowie, sportowcy, raperzy itd. - bo warto pamiętać, skąd czerpie się motywację i wiedzę.
  • O rodzinie, czyli zarówno o tych, którzy są i tych, których już nie ma - bo rodzina jest najważniejsza.
  • O toksycznych i złych ludziach, wyrządzających krzywdę słabszym lub bezbronnym - bo mam nadzieję dostać kiedyś okazję, by ich za to nagrodzić w adekwatny sposób.
  • O wszystkich porażkach, błędach i potknięciach - bo to najcenniejsze lekcje w życiu.

I w sumie, z której strony by na to nie spojrzeć, pamięć o czymś lub o kimś, to "pomnik trwalszy niż ze spiżu" 
:FeelsCuteMan::FeelsCuteMan::FeelsCuteMan::FeelsCuteMan::FeelsCuteMan:

I to jest właśnie przykre że żyjemy w czasach w których osoby które poświeciły wiele dla niego dla idei są traktowane przez dzisiejsze śmieci(Duża cześć populacji ludzkiej) jak nikt ważny w skrócie ludzie to debile ale to tylko moje ciemne przemyślenia 🍏

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.