Jump to content
  • Create New...

Cytat tygodnia #74

Recommended Posts

Ja staram si臋 pami臋ta膰 o kilku rzeczach.

• O prawdziwej historii Polski -聽bo chocia偶 pami臋膰 nale偶y si臋 tym wszystkim, kt贸rzy za ni膮 gin臋li.
  • O tym, sk膮d pochodz臋 i gdzie si臋 wychowa艂em - bo trzeba wiedzie膰 kim i sk膮d si臋 jest.
  • O osobach, kt贸re nie wypi臋艂y si臋 na mnie, a wyci膮gn臋艂y pomocn膮 d艂o艅, kiedy tego potrzebowa艂em - bo o prawdziwych si臋 dba.
  • O ludziach, kt贸rzy mnie inspiruj膮 np. filozofowie, sportowcy, raperzy itd. - bo warto pami臋ta膰, sk膮d czerpie si臋 motywacj臋 i wiedz臋.
  • O rodzinie, czyli zar贸wno o tych, kt贸rzy s膮 i tych, kt贸rych ju偶 nie ma - bo rodzina jest najwa偶niejsza.
  • O toksycznych i z艂ych ludziach, wyrz膮dzaj膮cych krzywd臋 s艂abszym lub bezbronnym - bo mam nadziej臋 dosta膰 kiedy艣 okazj臋, by ich za to nagrodzi膰 w adekwatny spos贸b.
  • O wszystkich pora偶kach, b艂臋dach i potkni臋ciach - bo to najcenniejsze lekcje w 偶yciu.

I w sumie, z kt贸rej strony by na to nie spojrze膰,聽pami臋膰 o czym艣聽lub o kim艣, to "pomnik trwalszy ni偶 ze spi偶u"聽
:FeelsCuteMan::FeelsCuteMan::FeelsCuteMan::FeelsCuteMan::FeelsCuteMan:

I to jest w艂a艣nie przykre 偶e 偶yjemy w czasach w kt贸rych osoby kt贸re po艣wieci艂y wiele dla niego dla idei s膮 traktowane przez dzisiejsze 艣mieci(Du偶a cze艣膰 populacji ludzkiej)聽jak nikt wa偶ny w skr贸cie ludzie to debile ale to tylko moje ciemne przemy艣lenia聽馃崗

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.