Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana igieł/areny

Recommended Posts

Nick z CS:IgielPigiel

Admin banujący:unknown

Serwer:░▒▓█ 1shot2kill.pl ★ [Arena 1vs1] ★ 128TR|VIP|SKLEP|SKINY|...

Data zdarzenia:25.09.2020

Opis sytuacji: Grałem dzisiaj na serwerze i nagle dostałem bana za wh.

Link do bana z sourcebans'a:https://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:564483931&advType=steamid&Submit#

http://606.gotv.pro/srv50136/auto0-20200925-134159-629327145-am_loft2018-_____________1shot2kill.pl______Arena_1vs1______128TR_VIP_SKLEP_SKINY_KOSY.dem.zip

0:20-0:24 --- zacząłeś strzelaninę po czym schowałeś się za boxa, celowałeś za przeszkodą po przeciwniku, ustawiłeś celownik w idealnej dla siebie pozycji (głowa juniorka) i wychyliłeś prosto na niego.

0:59-1:04 --- spojrzałeś na niego za boxami i zauważyłeś, że biegnie w Twoją stronę podjąłeś próbę tapa w nacelowaną już głowę, ale zrezygnowałeś i wyczekałeś na kucaku aż wbiegnie Ci pod celownik, który miałeś ustawiony na idealnej wysokości.

1:59-2:05 --- od początku rundy doskonale znałeś pozycję przeciwnika, w 2:00 min myślałeś, że przeciwnik wyszedł już za boxa, wychyliłeś na niego, po czym zauważając, że jednak dalej jest schowany miałeś przygotowany celownik na jego głowie, OBVIOUS CHEAT  jest widoczny w 2:03 mając przeciwnika za skrzynką, która była przed Tobą ustawiłeś celownik idealnie na jego głowie po czym trzymając go w takowej pozycji zacząłeś wychylać po drugiej stronie boxa, (dodam, że przeciwnik jest bardziej doświadczonym graczem, który równie dobrze mógł zmienić już pozycję i był nim @ GERWAZY, który stwierdził razem ze mną przed ukaraniem gracza, że na pewno jest coś na rzeczy.)

OBVIOUS ROUND:

3:45-3:52 --- kucnąłeś i zacząłeś przemieszczać się w stronę murku idealnie celując po sylwetce przeciwnika, który był w ruchu, dochodząc do wcześniej wymienionej przeszkody wychyliłeś prosto na przeciwnika, którego pozycję miałeś, przecież "wymacaną" idealnie wcześniej.

Reasumując według mnie oczywisty WALLHACK , suspect był obserwowany już mapę wcześniej na której zwrócił na siebie uwagę dziwną grą, mapa loft2018 była tylko potwierdzeniem dla mnie i ww. administratora @ GERWAZY@ IgielPigielgra nieczysto. 

Pozdrawiam :fanSiema:

• Reivil changed the title to Odwołanie od bana igieł/areny
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.