Jump to content

Odwołanie od Bana BOA DUPCZYCIEL

Recommended Posts

Twój nick:BOA DUPCZYCIEL

SteamID gracz, na którego jest skarga: STEAM_0:0:436377238

Opis: Dnia 25.08.2020 o godz. 23:16:15 dostałem bana na zawsze powód:Kultura od admina Czarna. Wiem mija dopiero miesiąc od mojego perma ale miałem bardzo dużo czasu by przemyśleć swoje zachowanie nie tylko w Sierpniu ale i także przez cały okres swojego pobytu na 1shot2skill.pl, dlaczego składam odwołanie hmmm... Pewnie dlatrgo że bardzo mi zależy na tym serwerze poprzez to jacy są tam ludzie i niektórzy w porządku admini ale przede wszystkim ze względu tego że na serwerach jest miła atmosfera, ja też często taką wprowadzałem gdyż nie było to tak że tylko byłem "Zły zdenerowany i wulgarny" możecie zapytać ludzi na serwie że często bywało tak że się śmialiśmy godzinami bo nikt nie może mi zarzucić tego że byłem tylko nerwowy, a jak już ktoś chce twierdzić że byłem tylko zły to niech pierwszy rzuci kamień ten kto jest bez winy :D Do rzeczy chce odzyskać dostęp do serwera chociażby na okres próbny, a wiem że możecie taki okres próbny mi dać, natomiast mam nadzieję że zasługuje na drugą prawdziwą szanse. Sorry że tak się rozpisałem ale pisałem to z serduszka mimo że jest pokryte lodem :P

Dowodów:Nie posiadam ale każdy wie jak było :D

1.15 Każdy gracz ma 72h na odwołanie się od bana.

Szans miałeś aż za dużo i dobrze wiedziałeś jak skończy się Twoje zachowanie - pomimo tego zamiast poprawy, wybrałeś kontynuację parady bluzgów i obraz.

Jak to mówią - mądry Polak po szkodzie :P

Mimo, że czas na odwołanie już dawno minął, to perm jest ode mnie, więc rozwiązanie tematu zostawiam dla @ selfie. Temat zamykam, aby uniknąć zbędnych postów ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.