Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana dd2#2/Supra

Recommended Posts

Nick z CS: Supra:*

Admin banujący: Pan Nikt

Serwer: [ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl (de_dust2)

Data zdarzenia:  20. wrz 2020 - 14:58:34

Opis sytuacji:  Skacze spacyjką, nawet nie odbijam się dobrze tylko strefy robię w powietrzu i co, no ban

Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): 

Wycinek bana z konsoli: 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 59 minut i 47 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Supra : *
[AMXBans] Powod : ' sgs/sgj '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1s2k.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 423650173 '
[AMXBans] Twoje IP : ' Ukryte '
[AMXBans] ===============================================

To tak, jakieś pierwsze lepsze z sgsami, dla porównania

3.1 Zakaz używania/stosowania "Ground Strefe Jump", "G-Strafe", "DD (DOUBLEDUCK)" oraz "duck jump" (movment z dwoma skokami)

3.2 Całkowity zakaz używania podczas rushowania "wspomagaczy" utrudniających rozgrywkę typu SGS/GS'A oraz BH/wybijania sie za pomocą ducka ze spadochronem i bez

jak mniemam tego nie robiłem, następnie, coś takiego jak "sgj" nie istnieje, a dalej resztę takie jak gsj czy też gsy nie były robione, gdyż wątpię abym wykonał to na spacji, nawet słychać że nie mam jak to kiedyś ktoś na sieci napisał "zlagowane skoki" czy coś w ten deseń bo jest to bodajże duck jump, nawet nie wiem, ale pewnie coś w podobie

http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=86733

ta sama sytuacja, spacja+strefy ^ 

PS. jeśli pomyliłem dział proszę o przeniesienie

nadużywanie tego movementu do rushowania naprawdę mi się nie podoba, robisz to non stop do rushu w terro i ct, jestem graczem starej daty (nie grałem 10 lat) i nie wiem czy to co robisz jest w granicach dozwolonego rushu czy nie, ale jesteś znacznie szybciej na rushu na miejscowkach, w których w przewidzianej rozgrywce csa, w balansie map, nie powinieneś być, co widac tez na drugiej akcji na demie gdy rashujesz na skokach trupa górnego. Demo tu:

generalnie coś powinno być z tym zrobione, bo nie tylko ty to robisz ale też sporo innych graczy, w tej chwili z serwera dd2 2 jak się trafi kilku takich jak ty jest zrobiony Quake a nie CS, a te skakanie zaburza całkowicie balans mapy.

Do tego typu pajacerki powinny byc osobne serwery a nie klasyczny serwer DD2.

Edited by besty

Opiekunowie niech dodadzą punkt kolejny o treści 

"Zakaz stosowania spacji + stref w tym samym czasie w ct oraz tt przy rashu czy też ogólnie w trakcie rundy". Ja się dostosuje, nie będzie awupek szybszych na gali jak i ct zawsze będzie szybsze na długiej od tt, bo skok jedynie będzie dozwolony do wskakiwania na skrzynki itp., nie do nabierania prędkości. Pasowałby taki punkt? Tylko oczywiście rygor by był potężny na serwerze, aż nie powiem, sam bym zgłaszał każdego co zrobiłby nawet na gali 2 skoki + strefy, bo to jest równoznaczne z banem na dzień@besty

Dobry wieczór, @ selfie można zamknąć, zważywszy na "brak zainteresowania tematem" jak to do graczy piszecie + brak rozpiski, (chyba że gdzieś na pw zostały podane czasówki) także jak mniemam ban niesłuszny? Oczywiście jak dany admin będzie na serwerze to pewnie wrócę z kolejnym tematem, także nie znikam na długo zapewne, nie martwcie się.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.