Jump to content
  • Create New...

Odwołania od bana P4tryk/arenki #2

Recommended Posts

A więc tak. Ogólnie to nie widzę sensu się rozpisywać, bo każda Twoja runda była podejrzana. Patrzysz się przez ściany i bardzo dobrze wiesz kto gdzie stoi. Ale trzeba to coś opisze:

0:42- Dokładnie wie gdzie stoi i gdzie wyjdzie oponent 

2:18- Znowu wie gdzie pan stoi

2:58- Znowu wie gdzie idzie

4:25- Wie gdzie będzie 

6:32- Po rzuceniu flesha znów pan podejrzany wychodzi na przeciwnika (gdzie załóżmy mógłby być dosłownie wszędzie bo P4TRYK miał biało) 

7:15- Strzał z AWP (może i na oślep) ale był niemalże idealny w przeciwnika

8:14- Celownik leci za graczem Mrok Key-Drop.com 

8:30- W poprzedniej rudzie wszedł w celowany w lewo (był tam przeciwnik) teraz natomiast w prawo gdzie też był przeciwnik (przypadek? Nie sądzę)

9:55- Celownik na prawo (mógł być na lewo, nie sprawdził :/ )

12:15- Zoom z AWP od razu na przeciwnika :icon_surprised:

12:53- Wie, że przeciwnik jest AFK

13:18- Wie, że przeciwnik przebiegł na drugą stronę mapy

14:40- Była to runda "szpiegowska", tzn, że z markiem siedziałem na dc i mówiłem mu co ma zrobić. Odziwo nasz oponent też wiedział co marek będzie robić :icon_surprised:

14:13- Szybkie strzały w Matta kiedy był za SKRZYNKAMI (hmmm ciekawe skąd to wiedział :icon_surprised:) ORAZ późniejsze strzały w przeciwnika, który był za skrzynkami (strzały prosto w Pana Matta)

I według mnie następne rundy są takie same jak te opisane więc tyle ode mnie. Reszta należy do administracji wyższego stopnia :)

LINK: http://o24a.gotv.pro/srv59600/auto0-20200916-164736-2100649889-am_summer_v2_1s2k-____________EU__1shot2kill.pl______Arena_1vs1______SKINY_KOSY_REKAWICZKI.dem.zip

Dziękuję dobranoc ;) 

Edited by Vapor4321
By expl0de,

podaj jeszcze link do demka

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.