Jump to content
  • Create New...

Odwołanie się od bana brzozka ft.492

Recommended Posts

Witam :) Troszkę mi tutaj nie pasuje żaden wzór żeby wrzucić na odwołanie, mam nadzieję że nie będzie to aż tak przeszkadzać.
Zacznijmy może od tego że po około 12 latach, kolega namówił mnie by pograć sobie w Counter Strike 1.6 i troszkę postrzelać, nie ukrywam że mnie zaskoczył.
Co prawda nie lubię przesiadywać na forach itp ale sytuacja mnie do tego niestety zmusza bym was odwiedził tutaj.
Może najpierw coś o sobie ;)
Jestem Dawid, za 2 dni mam 26lat :) Pochodzę z okolic Rudy Śląskiej (woj.śląskie), prawdziwy czysty Hanys z KRWI i KOŚĆI. Od 3 lat jestem w posiadaniu wspaniałej żony i cudownej 2-letniej córki o imieniu baskijskim ALAZNE.

Obecnie pracuję w warsztacie samochodowym, ale to nie o tym tu będziemy rozmawiać i przejdźmy do SEDNA sprawy :)

Otóż po krótkiej namowie w/w "delikwenta" postanowiłem postrzelać sobie z "waszymi ludźmi"

Próbując dołączyć na serwer, dostaje komunikat o banie którego raczej nie powinno być. Ściągnąłem pierwszego lepszego CS'a z internetu i wyskoczył mi komunikat o banie. 
Chciałbym dodać że zawsze byłem bezkonfliktowy i grałem czysto, że to nie mój nick bo nie używałem nigdy takiego. 
Jest możliwość jakiegoś odbanowania bądź usunięcia błędu ? Bo już nie wiem co to :)
1534697636_Beztytuu.thumb.png.9f3ee154dc0c26592d3241134bf23bb3.png
Przepraszam za jakość z konsoli ale nie chce mi wykonać zrzutu ekranu z konsoli tylko robi z pulpitu, więc zrobiłem telefonem.

• Administrator
2 godziny temu, bRzozka ft.492 napisał:

Zgadzam się w 100% jednak jak mogłem czitować nie grając na waszym serwerze? :)
"Odwołania od wszelakich banów z powodem innym niż używanie wspomagaczy, składamy w dziale skarg danego serwera."

Kolega podał Ci link gdzie jest wzór, uzupełnij i napisz go tutaj :D W innym przypadku nie możemy wyjaśnić sytuacji ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.