Jump to content
  • Create New...

Kat - niesłuszny ban x2

Recommended Posts

Nick z CS:  Kat

Admin banujący:  David No1

Serwer:  only mirage

Data zdarzenia:  04/09 22:07

WYJAŚNIENIE: Rzekomo mam bana za to, że mam takie samo IP jak mój brat, który dostał tutaj bana... No faktycznie dziwne, skoro często używamy tego samego komputera (mamy jeden do grania i po jednym laptopie). Może mam napisać z laptopa, żeby to udowodnić??? Z tego co wiem to Zed żadnym odpałem nie jest, ale nawet jeśli by miał tutaj bana, to nie wiem na jakiej podstawie zostawiacie mnie zbanowanego. To może nikt nie ma rodzeństwa na całej scenie CSGO i nigdy nie używał wspólnego komputera? Jakbym coś ukrywał, to zapewne nawet nie odzywałbym się na serwerze, a jednak brat ma chyba trochę inny głos. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni, bo nagle zamknięto temat bez możliwości odpowiedzenia na zarzuty i musiałem zrobić nowy wątek.

• Moderator

Coś Ci nie wierze, że jesteś jego bratem. Nagle braciak pojawia się na tym samym serwerze 24 dni po tym jak pan zod dostał vaca :v Dziwne też, że masz tą samą kosę co on, czyżby szybkie przesłanie przed vaciem? Zostawiam sprawy ip i urządzeń dla @ selfie. Sam sprawdzę style grania z demek. Btw tacy z was prosi, a nie rozegraliście na waszych kontach żadnego faceita? 

Bo ja miałem inną kosę i brat miał inną (tę którą ja mam obecnie) i zwyczajnie się wymieniliśmy. Nie pierwszy raz się skinami wymieniliśmy, bo wiadomo, że to się dużo bardziej opłaca ze względu na głupi koszt sprzedaży, który potrafi robić sporą różnice przy drogich skinach lub kosach. Ta kosa już w sumie mi się znudziła i jestem w trakcie ustalania z kimś kolejnej wymiany. Chciałbym jeszcze dodać, że brat nie dostał vaca, tylko sprzedał konto i ten ktoś dostał bana. Nie sądzę, żeby kłamał, skoro pokazał mi jak wystawiał ofertę sprzedaży tego konta na allegro.

zedkontokonto.jpg

Edited by kat3005
  • Administrator
9 godzin temu, kat3005 napisał:

No faktycznie dziwne, skoro często używamy tego samego komputera (mamy jeden do grania i po jednym laptopie).

Skoro macie komputer i laptop, to zapraszam we wtorek (8 września) o 20:00 na sieciowego ts'a. Sprawdzę czy jesteście rodzeństwem i wtedy pomyślimy nad ub ^^

#EDIT ban zostaje :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.