Jump to content
  • Create New...

Zgłoszenie rawr /Only Mirek

Recommended Posts

Nick podejrzanego: rawr

Serwer: Mirek 

Steam ID: STEAM_1:0:16796033

Link do demka: http://799.gotv.pro/srv45139/auto-20200828-2058-de_mirage.dem.zip

Opis sytuacji: Perfidne wh i w niektórych momentach używanie trigera. Statystyki na koniec 55/7/16 na serwerze na którym grało około 30 osób. Skilowo na takiego nie wygląda co można zobaczyć oglądając demko 

Rozpiska demka (ewentualna):

4 runda

8 -- fajny granat -- za szybki strzał w pałacach

9 -- wchodzi do pałaców -- skraca do końca -- w dodatku przebiega przez dymnego --  podejrzane strzały do gości na tt

10 -- wcelowywuje się w okno akurat jak typ przebiega -- wyłącza podwójne przybliżenie w awp akurat jak gość chce przejść w okolice filara na shifcie (na podwójnym celowniku by go nie zauważył)

11 (hit) -- wcelowywuje się w piwnice akurat gdy gość tam skraca (w poprzednich rundach tego nie robił a w następnych zrobi to jeszcze raz na jakieś +/- 10 możliwych XD) -- wchodzi do kuchni na lodówkę -- czeka na gości -- gdy facet podbiega odpala celownik który był w okolicy klatki a gdy oddaje strzał przeskakuje na głowę (jak dla mnie tu się wydał z trigerem XD) -- gdy zabija tego gościa drugi ctek stoi przy kasie bomba wybuchnie za jakieś 5 sekund, ale on nie ucieka bo wie, że ten ctek go zabije  XDD

12 (hit) -- strzał do typa przez drewno ( przez 30 rund próbował coś skanować jakieś 3-4 razy ) -- z awp bez celowania NS w typa na b w dodatku trafia heda (użył tego samego co w poprzedniej rundzie na typa w kuchni wg mnie)

13 (hit) --  wchodzi na schody -- gość podchodzi do ticketu na ct -- sekundę przed tym jak wychyli podejrzany odpala celownik w awp akurat w to miejsce XDDD (to jest najlepszy dowód na to że ma wh)

14 -- w poprzedniej bał się wejść do konekta w 14 za to wbiega na pełnej (ta sytuacja mogła mieć miejsce w 13 rundzie bo straciłem rachubę)

15 -- przechodzi na mida -- zabija kilku gości w tym czasie gość podchodzi do gali -- gdy wychodzi podejrzany akurat zmienia pozycje i  w niego namierza XDD (perfidne wh) -- dalej czeka aż gość wychyli z okna --  

16 -- olany mid (ciekawe bo w dalszych rundach nie będzie taki olany)-- wg mnie triger na gościa przy midzie -- fajnie pikuje typa w konekcie

17 -- olany resp tt -- kątem oka sprawdza czy ktoś tam jest (ciekawe szczególnie, że gdy skracał pałace 3 razy to za każdym razem bał się o te miejsce, bo za każdym razem ktoś był w pobliżu) (jak dla mnie tu też jest pokazane, że gość gra na wh)

18 -- nikogo nie ma to skraca apsy XDD -- fajna akcja przy konekcie (tu akurat boi się wejść gdzie kilka rund wcześniej wbiegł na pełnej z piwnicy aż na schody) -- (serwer społeczności paka na widoku) -- zabija ze 3 gości w oknie -- niby nie wie o gościu w oknie, ale nie odwrócił się ani na rampe ani na ct XDD -- gość wychodzi akurat z okna a ten go zabija 

19 -- fajny granat wybuchowy na rampę

24 -- reakcja boga na typa w piwnicy

25 -- skraca pałac -- (wcześniej próbował to zrobić, ale było tam po 3 gości i się cofał XDD) -- wg mnie wcelował się pół sekundy wcześniej zanim typ był widoczny na tt, 

26 -- wh po wybiegnięciu z gali XD -- gdy jest przy ławce wie o gościu wchodzącym od gali o którym nikt nie wie (widać jak go pikuje)

27 -- fajny nejd na typa za boxami 

28 -- akcja na zakręcie XD (tu już nie pamiętam czy chodzi o sam strzał do typa czy o coś innego)

29 -- wg mnie za szybkie strzały do gości w pałacach, ale może to wina demka -- fajny granat 

30 -- nie jestem pewien czy gość który wychodził z rampy szedł po cichu, ale jeżeli tak to podejrzany o nim wie 

By Reivil,

Przedłużam czas na rozpatrzenie o 24h z powodu wątpliwości co do oceny. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.