Jump to content
  • Create New...

KARAOKE + Eliminacje do Międzysieciowej Eurowizji

Recommended Posts

58 minut temu, Nethiri napisał:

Reprezentowanie naszej sieci serwerów przez Twoją osobę @ Adrian. to będzie zaszczyt! Proszę się zapisać. :ratirlSmile:

No powiem Ci że ten konkurs nawet nie został potraktowany poważnie. 

Jutro już karaoke ma się odbyć i jest jedno zgłoszenie + kilka postów które nic do tematu nie wnoszą i są napisane tak o dla jajec, bo przecież jak sobie ludzi oznaczą to reputację dostaną:pifpaf:

Na ten moment jeżeli faktycznie to karaoke się odbędzie to zwycięzce można wyłonić bez śpiewania, bo jak wspomniałem tylko jedna osoba się zgłosiła. 

Nie wiem jak ta aktywność wygląda na innych sieciach które wyraziły chęć do tej sieciowej Eurowizji ale w przypadku tej sieci zainteresowanie jest zerowe i dziwię się że jeszcze nie zostało anulowane ale fakt faktem nie widzę w głównym poście nic na temat wymaganej ilości zgłoszeń.

A udziału w tym nie wezmę, bo nawet nie ma z kim rywalizować więc szkoda mi tracić czasu.

@blablaA jakie to ma znaczenie? Mi chodzi o to że na tej sieci nie ma chętnych do brania w tym udziału, a branie osoby która jako jedyna się zgłosiła aby reprezentować sieć nie ma sensu i według mnie sieć z tego konkursu powinna się wycofać

• Junior Administrator

Ze względu na brak zainteresowania konkurs został odwołany.

Widzę, że niektórzy lubią pleść głupstwa nie znając sytuacji. Chcę tylko podkreślić, że jako sieć uczestnicząca w tym "projekcie" Eurowizji, mamy totalną swobodę przy wyborze uczestnika do tego konkursu. Postawiliśmy na konkurs wewnętrzny po to, aby to użytkowinicy sieci wybrali uczestnika reprezentującego naszą sieć - chcieliśmy tylko i wyłącznie poprowadzić wybór i głosowanie w sposób "fair". Natomiast, skoro nie ma zainteresowania z waszej strony, wybór uczestnika będzie totalnie subiektywny bez żadnego wkładu użytkowników sieci - niczym "faworka" do której sami doprowadziliście. Co za hipokryzja, nie?

Chcę też zwrócić uwagę administracji forum/serwerów, którzy wolą "gryźć" się z nami i robić negatywny szum z niczego, zamiast wspierać sieciowe konkursy - brawo wy :) Czy to ja, czy Czarna, czy d0naciak - widzimy doskonale co robicie.

• Evi. unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.