Jump to content
  • Create New...

Skarga / BOA DUPCZYCIEL

Recommended Posts

Twój nick: besty

Nick gracza, na którego jest skarga: BOA DUPCZYCIEL

SteamID: wszedł na non steamie, statusu nie spisałem, to jest z complexity: STEAM_0:1:6755399441056970

gracz, na którego jest skarga: BOA DUPCZYCIEL

Opis:

wrzucam rozpiskę dema na wyraźną prośbę boa dupczyciela na shoutboxie i na serwie i wnioskuję o perm bana:

4.38 - je** kur**
8.01 ku** jakiś bot mnie ku** zabił
8.26 gdzie jest ku*** ven1?
9.55 no ku*** podłożyłem pakę prawie, a ten chu**
11.11 gdzie jest ku*** ven1, ja muszę go zj*b***
12.54 co, gałę chciałaś mi opierdo**?
13.58 zakręciłem się kurw**, chu** im w du**
15.55 ohooo, kurw** donek przyszedł
16.07 Doneek, przysześ mi bana dać?
18.51 - to już wiem co to za monika jest kurw**
18.57 - to jest ta co kur** slychać od niej medyk
19.05 Karolinkaa :D: dlaczego ją obrażasz? 19.10 Dupczyciel: co ty pi****l*** dziewczyno.
19.20 pokaż mi kurw**, gdzie ją obraziłem kurw**. 19.25 Moni$: ale ty mnie obraziłeś, gościu. 19.27 Dupczyciel: Jaaak? Bo jesteś .... 19.29: Pati: No dokończ, cwaniaku.
19.54: rozpisz mi kurw*** demko, no ja pi****l***
20.05 MoniŚ: ale ja nie rozumiem, czemu on nie jest zbanowany, obraża mnie publicznie przy wszystkich.
20.10 Dupczyciel: pokaż mi, kurw** gdzie cię obraziłem, no ja pierdo***.
20.16 MoniŚ: a jak do mnie powiedziałeś opierd** mi gałę na gali
20.34: Ona jest pierdolnię***, kurw***
21.10: ja czekam na kurw** demko
21.18 jak pan nikt da mi bana, to czekam na kurw** demko gdzie ja tak powiedziałem
21.26 ja chcę kurw*** widzieć gdzie ja coś takiego powiedziałem
21.41 zamknij ryj jak ja coś mówię
22.32: nie pyskuj kurw**
22.52 admin ma mi dać, kurw**, demko, rozumiesz??? chu** mnie to obchodzi. 23.00 demko, gdzie ja powiedziałem kurw** do niej że ma mi opierdo*** gałę
23.30 po banie na godzinę: chu** ci w dup** admin i czekam, kurw** na demko, chu** mnie to obchodzi, kurw**. Masz mi na steamie dać.

Dowody: http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2008251256-de_dust2-1598352960-1598354460.zip

Edited by besty

+ Jestem bardzo pozytywnie i mile zaskoczona, że besty postanowił złożyć skargę na BOA po zaistniałej akcji na serwerze. Jestem jak najbardziej za tym, aby BOA dostał PERMA, ponieważ notorycznie dostaje bany za ubliżanie wielu graczom. Dzisiaj padło na mnie.

- Jest mi jedynie bardzo przykro, że admin nie reagował mimo obecności na serwerze...zgłaszałam 2x na [email protected] cytując BOA, jakie słowa w kierunku do mnie skierował, jednak admin nie interweniował, nie przeszedł na spekta, ani nie napisał nic w stylu "spokojnie już to ogarniam Monia"... Dalej sobie grał BOA obrażając mnie przez następne rundy mapy....ostatecznie dostał bana BOA, ale to wszystko ZA DŁUGO TRWAŁO...gościu obrażał mnie notorycznie nawet po śmierci, więc nie dało się, nie usłyszeć ciągu dalszych wydarzeń...

- Polecam odsłuchać nawet tego, jak wyglądała ta cała sytuacja, bo naprawdę była grubsza, niż się wydaje....

- Tu nie chodzi nawet o to, że mnie obrażał tylko to, że Karolina, czyli kobieta (później również PATI) zareagowały jedyne na wyzwiska w moim kierunku. Ja nie rozumiem dlaczego OBRAŻANIE KOBIET jest uznawane chyba na porządku dziennym? Bo widzę, że zbanowanie gracza za ubliżanie w WULGARNY sposób kobiety nie ma żadnego znaczenia, ma mniejszą wartość na to wychodzi... Jest to naprawdę przykre. 

EDIT:

+ Wyjaśniłam tą sytuację już z adminem, o którym wspomniałam w drugim akapicie, więc już jest OKEJ ;) Jedynie niech BOA poniesie konsekwencje i przeczyta to demko, bo ponoć nic nie pamięta.

Edited by Moni$

Mimo , że skarga na gracza to jest i poinformowałem z demkiem wraz  czarną o tej sytuacji wyjaśniłem po krótku . Sprawdzi wróci . No ale chcę coś wyjaśnić , bo również i ja całe demko popatrzyłem. 

Tak ,więc zaczynając  po pierwsze Moniś  ten tekst nie był do ciebie . Co można usłyszeć na demku w czasie   12.54 co, gałę chciałaś mi opierdo**?  Przeanalizowałem demko bo wolałem spojrzeć jaka sytuacja była. Tak,więc Moniś ty byłaś na Środku (Midzie) poszłaś na b ,zaś gracz Boa  był na bombsite  A  z graczem "Leyod" czy jakoś tak i on właśnie kucnął przy nim i dla leyoda padły te słowa  nie do ciebie . :)  Nie bronie oczywiście boe tylko wyjaśniam ci ,że to całkowicie o inną osobę poszło a mimo to nazwałaś go chamem i prostakiem bo myślałaś , że te słowa poszły w twoją stronę , nic z tych rzeczy.  Póżniej byłą normalna gra  dopiero od 18:55 

18.51 - to już wiem co to za monika jest kurw**
18.57 - to jest ta co kur** slychać od niej medyk 

Nie wiem co wy macie   za jakieś żarty   , nie wiem sam o co chodzi z tym medykiem bo jakby ktoś do mnie tak powiedział to ja nawet nie wiem o co mu chodzi szczerze . o.O No ale jest rok 2020 można się wszystkiego spodziewać. Pozostawiam to bez komentarza

Pózniej już zaczął się chaos , że tak to ujmę kiedy Karolina się odezwała po słowach o tym medyku    poczym dołączyła Moniś i Pati i zaczęła się kłótnia. Były dwa upomnienia  słowne żeby każdy się uspokoił bo kłótnia prowadziła całkowicie donikąd  .  Sam Pan nikt pózniej upomniał boe  żeby się uciszył bo dostanie bana to po czasie dostał bana choć parę słówek jeszcze się przewinęło , choć już też sam chciałem perma dać mu ale przegonił mnie   . Mógł nie wiedzieć ,że powinien dostać już perma. Ale dostał kare  a czas bana na pewno się zmieni na permamenty bo była to jego ostatnia szansa. 

Reasumując  po co to wszystko pisze?

Nie,nie  bronie tego gracza .

Nie,nie bronie siebie

Nie,nie chce dopiec każdemu.

Chce poprostu zaistniałą  sytuacje wyjaśnić ,że czasem zbyt pochopnie nie można uznać ,że te słowa lecą akurat  do ciebie .  Na demku jasno widać było komu to mówi na bombsite a .

Końcowa kłótnia   byłą też bezsensu jakby  na początku każdy widział do kogo słowa idą to by tej kłótni nie było.  Upomnienia które były względem ,że macie się uspokoić  było do każdego z was nie tylko do boa   bo każdy  nakręcał  każdego i wychodzi co wychodzi z tego. A ludzie przychodzą na ten serwer pograć a nie wysłuchiwać awantur.

Moim błędem było to ,że w porę nie zareagowałem za co przepraszam nie wiem sam co mi nagle się stało ,że jak ściana stałem  i nie dałem całej czwórce bana za nie porządek  ,mikro ,zbędne nakręcanie i zbędne z oby dwóćh stron małe prowokocji do ciąg dalszych kłótni. Jeśli dało by się cofnąc to wstecz to bym tak zrobił no ale nie da się i mówi się trudno . 

Moja uwaga to następnym razem jeśli chcecie  wyjaśniać sprawy  to na forum jest teamspeak w któym możecie pogadać nie przeszkadzając graczom.

Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Boa dostałeś za zbędne komentarze podczas tej całej kłótni które wyleciały  z twoich ust :p 

@besty  Radzę się lepiej przysłuchać   ja się nie mylę co do tej kwestii . Idzie powtózyć sobie x razy demko i idzie usłyszeć "Chciałeś" . Przyjrzyj się bardziej temu. :)  Sytuacje popatrz i co robi i co mówi .  Słuch mam dobry i nie idzie go oszukać. 

Edited by Donek ツ
Posted (edited)
43 minuty temu, Donek ツ napisał:

Mimo , że skarga na gracza to jest i poinformowałem z demkiem wraz  czarną o tej sytuacji wyjaśniłem po krótku . Sprawdzi wróci . No ale chcę coś wyjaśnić , bo również i ja całe demko popatrzyłem. 

Tak ,więc zaczynając  po pierwsze Moniś  ten tekst nie był do ciebie.

No tu akurat Donek pojechałeś po całości i nie bardzo wiem z czego to wynika. Cała sytuacja jest bezpośrednią konwersacją Moni$ - Boa Dupczyciel.

12.39 moniś: Boa plantuj ta pakę, a ty zwiedzasz

12.46 boa:  ja mam czas

12.53 boa: co gałę mi chciałaś opierdoli***?

jest to bezpośrednia konwersacja dwóch graczy na serwerze i Boa używał formy żeńskiej jak się zwracał, nikt się pomiędzy nie wcinał w gadkę z innych graczy, więc prosiłbłym o niewprowadzanie w błąd taką analizą. I do której innej dziewczyny by to nie było niczego tu nie zmienia.

EDIT //

@ Donek ツsama dyskusja o tym do kogo on to powiedział to jest jak dla mnie komedia

Edited by besty
  • Junior Administrator

Dobrze, że sprawa trafiła tutaj i możemy dokładnie przeanalizować sobie co zaszło.

Przez całe demko słyszymy wyraźnie nadużywanie przekleństw i kilka obraz w wykonaniu @BOA DUPCZYCIEL

@Moni$ rzekoma obraza, o którą oskarżasz BOE nie była kierowana do Ciebie (wystarczy spojrzeć na demko) - oczywiście nie powinien mówić tak do nikogo, ale oskarżenie adminów, że nie reagują, bo jesteś kobietą jest tutaj absurdalne, a robienie z tego takiej awantury było jak się okazuje niepotrzebne.
Do czasu kłótni, która zaczęła się po słowach monia to ta, od której zawsze słychać medyk nie zostałaś przez BOE obrażona. Co więcej, Ty obraziłaś go pierwsza "nie udawaj głupszego niż jesteś"

Cytat

Moni$ -13:16:07- 'say' "szkoda ze admin nie reaguje :)"
Moni$ -13:18:16- 'say' "dlaczego Admin nie reaguje niech ktos mi odpowie :))"
Moni$ -13:21:24- 'say' "no dokladnie zaden facet nie zareaguje"

Szczerze ciężko mi się dziwić, że admini nie wiedzieli do końca co zrobić, kiedy zaczęliście się nawzajem przekrzykiwać i wykłócać. To co działo się na serwerze to był jeden wielki chaos.

Następnym razem można by tak najpierw postawić się na miejscu adminów przed wypisywaniem i mówieniem na mikro takich rzeczy.

Wątpliwości względem pracy administracji powinno wyjaśniać na forum, a nie robić wyrzuty adminom na serwerze.

Rozumiem, że mogłaś pomyśleć, że obraza była kierowana do Ciebie, jednak od wyjaśniania takich spraw jest tak jak wyżej wspomniałam forum - zamiast tej wielkiej kłótni, mogliśmy wszystko sobie tutaj przeanalizować i uniknąć niepotrzebnych banów.

Podsumowując

BOA został tutaj niesłusznie oskarżony o obrazę Moni$

Aby było fair:

@Moni$ otrzyma bana za obrazę i prowokowanie gracza/prowokowanie administracji

@BOA DUPCZYCIEL Ty obrażałeś jeszcze przed awanturą z dziewczynami, w jej trakcie oraz obraziłeś admina po banie. Ostatnio zamiast obiecanego perma dostałeś od nowych adminów bana na tydzień, teraz na godzinę. Nakładam więc na Ciebie bana na zawsze, ponieważ Twoje zachowanie nie uległo niestety poprawie i dalej sobie biegasz, obrażasz, rzucasz bluzgami w każdym (dosłownie) zdaniu.

@P A T I  oraz "Karolinaaa :D" nie poniosą tym razem konsekwencji, ponieważ zanim włączyłyście się do kłótni, BOA zdążył Monię rzeczywiście wulgarnie obrazić i tutaj admin powinien zareagować już ostrzej niż kolejnym upomnieniem.

Co do adminów - myślę, że obejdzie się tutaj bez minusów, sytuacja była naprawdę niecodzienna i jestem w stanie zrozumieć ich zmieszanie i nieco zbyt późną reakcję.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.