Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana SLY WOMAN / dd2 #2

Recommended Posts

Nick z CS:  SLY WOMAN

Admin banujący: 

Serwer: DD2

Data zdarzenia:  23/08

Opis sytuacji:  tak sie złożyło, że posiadam nagranie video z tego samego czasu jak grałam mapę:

wstawiam surówkę z aparatu, ponieważ musiałam to nagrywać na statywie, aby objąć ręce , monitor i klawe. Wstawiam celowo surówkę, która waży 3 gb specjalnie dlatego aby mi ktoś nie zarzucił, że obrobione wideo. Na wstępie pokazuje procesy i procesy w tle + cstrike i przed cstrike, bez cięć przenoszę kamerę na statyw i dalej gram. Video: https://drive.google.com/file/d/1CXk1t6JfWzLF3qfz8PUhUtRpmEll4mVV/view?usp=sharing

Demko do pobrania z tego linku:

http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2008231643-de_dust2-1598193780-1598195280.zip

Wycinek bana z konsoli: 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : SLY WOMAN
[AMXBans] Powod : ' Czitujesz '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1s2k.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 239713830 '
[AMXBans] Twoje IP : ' Ukryte '
[AMXBans] ===============================================

Obejrzałem demko z hltv, nie będę go rozpisywał, bo w każdej akcji jest jedno i to samo, a mówiąc dokładnie, to nie jest naturalne strzelanie i przy full auto przeskakuje Ci celownik, jakbyś wspomagacza jakiegoś używała, według mojej opinii to nie jest udawane.

Zastanawia mnie i dręczy tylko jedno, w historii banów dostałaś już bana na stałe (wstawiam je niżej) z powodem "celowe wprowadzanie admina w blad"  czy i w tym wypadku jest tak samo? Myślę czysto hipotetycznie i zachodzę w głowę, może grasz czysto, ale Twoje działania są perfidnie wymuszone i ewidentnie wprowadzają wszystkich w błąd. Czy to jest normalne?

NickSLY WOMAN

SteamIDSTEAM_0:1:239713830

SteamCommunity ID76561198439693389

Adres IPUkryty

Typ BanaSteamID

Powód Banacelowe wprowadzanie admina w blad

Wykonano05. sty 2020 - 20:23:29

Długość BanaOdbanowany

WygasaNie określono

Zbanowny przezFafka

SteamID AdminaUkryty

Zbanowany na[ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl (de_dust2)

Śledzeniehttp://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=49340

Decyzję pozostawiam tym, którzy są odpowiedzialni za banowaniem i odbanowywaniem graczy.

Pozdrawiam

P:S: Polecam zajrzeć do tego tematu 

Edited by Pan Nikt
By PlejsyBabciJadzi,

Podaj chociaż 3 czasówki inaczej dostaniesz minusa, bo nadal twierdzisz, że suspect odpalony.
Masz jeszcze 8h.

Posted (edited)

@Pan Nikt akurat to nie był przypadek, że nagrywałam ten filmik, ponieważ nagrywałam go specjalnie dla innej sieci. Myślę, że nie powinno być bana za udawanie cheatów, czy coś takiego wgl kiedyś istniało? ktoś coś kiedyś udawał wh i aima czy kij go wie co ? xD to jest tylko wymysł, żeby mnie zbanować, bo dla niektórych "niewygodnie" gram. Gram czysto a i tak mam bana.. to niesprawiedliwe, czemu ktoś ma mi kazać w jaki sposób mam grać, wykonuję cele mapy, gram fair to dlaczego nie mogę grać??? jakieś nowe reguły gry, że sobie nie mogę bardziej myszką ruszać? moja gra nie jest udawaniem, tak zawsze grałam, strzelam celnie, zabijam, więc to jest udawana gra???

Mam pytanie czy ktoś kiedyś napisał po tym jak zalewało ich na [email protected], że cheatuje, a uważał, że nie jestem spalona to czy napisał na ogólnym, że czysta, żeby dalej nie spamowali?? nikt i to właśnie sprawia dalej, że będą spamować.. więc nie wmawiajcie mi, że będzie młyn na [email protected] Na serwerach też pojawiają się gracze z nieprzeciętnymi umiejętnościami i trzeba to brać pod uwagę, no chyba, że tacy gracze są u was niemile widziani, bo za dobrze grają???

Edited by SLY WOMAN
14 godzin temu, Pan Nikt napisał:

Obejrzałem demko z hltv, nie będę go rozpisywał, bo w każdej akcji jest jedno i to samo, a mówiąc dokładnie, to nie jest naturalne strzelanie i przy full auto przeskakuje Ci celownik, jakbyś wspomagacza jakiegoś używała, według mojej opinii to nie jest udawane.

Zastanawia mnie i dręczy tylko jedno, w historii banów dostałaś już bana na stałe (wstawiam je niżej) z powodem "celowe wprowadzanie admina w blad"  czy i w tym wypadku jest tak samo? Myślę czysto hipotetycznie i zachodzę w głowę, może grasz czysto, ale Twoje działania są perfidnie wymuszone i ewidentnie wprowadzają wszystkich w błąd. Czy to jest normalne?

NickSLY WOMAN

SteamIDSTEAM_0:1:239713830

SteamCommunity ID76561198439693389

Adres IPUkryty

Typ BanaSteamID

Powód Banacelowe wprowadzanie admina w blad

Wykonano05. sty 2020 - 20:23:29

Długość BanaOdbanowany

WygasaNie określono

Zbanowny przezFafka

SteamID AdminaUkryty

Zbanowany na[ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl (de_dust2)

Śledzeniehttp://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=49340

Decyzję pozostawiam tym, którzy są odpowiedzialni za banowaniem i odbanowywaniem graczy.

Pozdrawiam

P:S: Polecam zajrzeć do tego tematu 

Wybaczta za offtopa, owego bana nadawałem chyba ja.

Poza dziwnym strzelaniem tej Pani grała czysto :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.