Jump to content

[Odrzucony] Podanie xxxMJRxx(PL)

Recommended Posts

Nick: xxxMJRxxx(PL)
Steam ID: NS:  VALVE_0:4:352650225
Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/xxxMJRxxx(PL)/145.239.16.78:27015/
Doświadczenie z amxx: 7/10
 Dlaczego ty ?     Gram dużo na serwerze często wchodzę rano i własnie rano czesto trafiam na cheatera i mnie to denerwuje bo jest malo adminow a admini wtedy śpią, więc myślę, że ja bym się przydał jako admin na tym własnie serwerze. Pozdrawiam
Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK

Edited by MJR PL

Jestem na nie:

- na forum tylko 2 posty,

- brak kultury osobistej (wczoraj dostałeś ode mnie bana) ——> http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=97233

- brak steam’a, co skutkuje gorszą komunikacją,

- nigdy nie widziałam, abyś kogokolwiek zgłaszał na u@.

Zacznę od tego, że nie masz 10 postów na forum, czyli prawie wcale się nie udzielasz bo te 2 posty to podania. Zresztą pisząc pierwsze podanie pomyliłeś serwer na którym grasz.

Druga sprawa to zawsze kojarzysz mi się ze siedzeniem na spect. Potrafisz całą mapę a czasami nawet dłużej przesiedzieć, nie reagując na "spect do gry" za co w rezultacie sporo kicków dostałeś. Więc nie wiem czy to jest nabijanie minut ale tak to wygląda. 

Trzecia sprawa, nie angażujesz się zbytnio w zgłaszanie na u@ itp itd. Z tą kulturą u Ciebie też średnio, niewiele brakuje żebyś po zginięciu zaczął ubliżać graczowi przez mikrofon.

Nic osobistego ale jestem na nie. 

Powiem tak, jako "kolega" z serwera okej, można się z Tobą zajebiscie pośmiać i pograć ale jeśli chodzi o Admina to musiałbyś wykazać poprawę, na pewno mam na myśli obraze, za którą niejednokrotnie Cię wyrzucałem lub banowałem. Nie wahałbym się dać Ci bana gdybyś miał admina i zaczął wyzywać innych graczy, ale nie o to chodzi. Wiadomo jesteśmy graczami Counter Strike więc wkurzamy się czasami niemiłosiernie, ale po co gdy wyrzucasz swoje nerwy na swojego przeciwnika naciskasz klawisz mikrofonu? Jak musisz go zbluzgac, rób to bez mikro, wolność Tomku w swoim domku jak to się mówi ^^

Jak wyżej pisałem, lubię Cię ale na posadę admina daj sobie jeszcze czas i udowodnij że nie obrażanie graczy to dla Ciebie nie problem i napisz podanie znowu ^^

Niestety jestem na NIE

Pozdro MJR :)

Edited by Destiny ;]
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.