Jump to content
  • Create New...

Zamknięcie serwera 5 Maps

Recommended Posts

• Manager

Niestety, ale przez brak opowiedniego opiekuna który byłby w stanie zająć się serwerem na 200% oraz któremu moglibyśmy dać szansę i odpowiednio zaufać zmuszony jestem do zamknięcia serwera 5 maps. Jak można było wcześniej zauważyć, poza reklamami które miały miejsce czasem w godzinach popołudniowych i które swoje kosztowały, na serwerze graczy po prostu nie było wobec czego stwierdziłem że na ten moment nie ma sensu dalej tego ciągnąć, a szkoda bo myślałem że serwer jest dosyć unikatowy, no ale cóż. Osoby które kupiły VIP'a na zawsze mają możliwość przeniesienia usługi na inny serwer którego właścicielem jestem ja, wystarczy wypełnić banalny wzór:

Cytat

SteamID: 

Na jaki serwer chcesz przenieść usługę:

3 godziny temu, d0naciak napisał:

Niestety, ale przez brak opowiedniego opiekuna który byłby w stanie zająć się serwerem na 200% oraz któremu moglibyśmy dać szansę i odpowiednio zaufać zmuszony jestem do zamknięcia serwera 5 maps. Jak można było wcześniej zauważyć, poza reklamami które miały miejsce czasem w godzinach popołudniowych i które swoje kosztowały, na serwerze graczy po prostu nie było wobec czego stwierdziłem że na ten moment nie ma sensu dalej tego ciągnąć, a szkoda bo myślałem że serwer jest dosyć unikatowy, no ale cóż. Osoby które kupiły VIP'a na zawsze mają możliwość przeniesienia usługi na inny serwer którego właścicielem jestem ja, wystarczy wypełnić banalny wzór:

SteamID:STEAM_0:1:536569915

chcialbym przeniesc vipa na stale only mirage

Jak była reklama z gobusting to byli ludzie.

Czyli od 15-16 do 19...

A tak to świecił pustkami. W maju czerwcu to od godziny 8 byli ludzie i z nimi grałem.

Teraz wchodziłem na serwer od 7-8 i do 10 11 nikogo nie było.

Nie chodziło z mojej strony o nabijanie godzin, tylko po to żeby ludzie wiedzieli że ktoś już siedzi i gra. Momentami było więcej graczy z Izraela niż z Polski...

• Manager
8 godzin temu, KeveS napisał:

Śmieszne to jest trochę... Dwa tygodnie temu zapewnialiście, że wszystko idzie w dobrym kierunku, były tam jakieś propozycje ale jak zawsze skończyło się na gadaniu, a nie na czynach. Ciężko znaleźć Opiekuna bez otwartej rekrutacji. Ciężko również o samych Graczy, skoro serwer potrzebował kluczowych zmian. No reklamy na serwerze nie pomogą, jak serwer jest ogromnie zaniedbany. Jestem głęboko przekonany, że Opiekun by się znalazł tylko zabrakło w was motywacji i chęci do jego znalezienia. Dużo obiecywaliście a nic nie robiliście. Swoją drogą sam ofiarowałem swoją pomoc, jak i inne osoby, lecz jak to napisaliście ''poradzimy sobie bez ciebie'' Czasami warto zjednoczyć siły i obniżyć swoje wielkie ''ego'' - to kieruję głównie do Pani Opiekun, która silnie stała na władzy serwera, który koniec końców doprowadziła do upadku, poprzez zaniedbanie go do poziomu dna. @ Evi.Następnym razem nie pchaj się na siłę jak nie masz na coś czasu tylko daj szanse innym. Przestańcie juz pisac te brednie tylko napiszcie prawdę jak już zamykacie te serwery. Pustki na serwerze, a wy na siłę chcecie pokazać że jest dobrze pisząc dwa tygodnie temu że serwer idzie w dobrym kierunku. Jeden wielki cyrk...@ GuntruXGuntruX Tutaj nawet nie było próby reanimacji od tego trzeba zacząć. Aktywność Pani Opiekun mówi sama za siebie. 

received_303372824219755.webp 47 kB · 19 pobrań

Spodziewałem się że reklama na goboostingu da większy efekt po prostu, dlatego napisałęm że idzie to w dobrym kierunku. Nie będę tu nikogo obwiniać, w końcu to ja nad tym wszystkim stoję i powinienem brać odpowiedzialność za swoje decyzje, dlatego winę biorę na siebie.

Co do zamykania wszystkich serwerów xd Uwielbiam jak ludzie bez większego doświadczenia dają takie zarzuty :P Po prostu zamykamy te które widzę że nie da się już wyciągnąć, albo że to wyciąganie będzie zbyt kosztowne na ten moment. Poza reklamą na goboostingu na serwerze nie grywał praktycznie nikt. Gdyby grało chociaż po 10-12 graczy wieczorami to można by bylo na tym już coś budować, czyli wprowadzać jakieś zmiany itd. Co do opiekuna (z którym może bym jeszcze próbował serwer utrzymać), szukałem jakiegoś kandydata z zewnątrz ale bez skutku. Wewnątrz (czyli na forum) znowu były otwierane rekrutacje i też brakło kandydata który na prawdę by się nadał, czyli z zapałem i w miarę dojrzałego. Tobie brakło jednego i drugiego, bo ostatnio jak miałeś opiekuna i graczy było więcej to odszedłeś po miesiącu bo gracze za dużo narzekali, więc teraz tym bardziej byś się nie nadał jak się patrzy na Twoje poprzednie doświadczenie jako opiekun. Poza tym my jesteśmy pamiętliwi i ja wciąż pamiętam jak obrażałeś za plecami ludzi, którzy się za Tobą wstawiali nawet kiedy za bardzo przeskrobałeś. Nie mam do Ciebie jakiegoś większego żalu, ale nie będę pokładał serwera gościowi który jest po prostu nieco dwulicowy, taka prawda niestety - ojć. Popatrz sobie jak wygląda Twoja przeszłość na forum, może i trochę siedziałeś w UBT i nie mało dałeś też sieci nie powiem, ale poza tym są dosyć spore rysy które mocno rzutują na Twojej osobie i poprawa tych sporych błędów może być czasochłonna.

Na jaki serwer chcesz przenieść usługę: only mirage

konto od steam id zostalo skradzione

nowe steamid;STEAM_1:0:562486748

W dniu 22.08.2020 o 10:17, J4CKOB napisał:

chcialbym przeniesc vipa na stale only mirage

stare konto z wyzszym steam id skradzione

nowe steamid-STEAM_1:0:562486748

Edited by J4CKOB
  • Czarna. unpinned, unfeatured and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.