Jump to content

Skarga na Fafkę - nabijanie minut + niewypełnianie obowiązków


Aidan
 Share

Go to solution Solved by Czarna.,

Recommended Posts

Wszedłem na spekta sprawdzić gracza, po chwili poszedłem po obiad.

Jadłem ze zminimalizowanym csem, słuchawki miałem na uszach ale nie słyszałem żadnego zgłoszeni (każda wiadomość na u@ ma charakterystyczny dźwięk) 

Link to comment
Share on other sites

  • Solution
W dniu 21.08.2020 o 15:21, Aidan napisał:

Admin ten bardzo często siedzi na afk. Czasem można tłumaczyć, że sprawdza kogoś, ogarnia itp.

Nie mam powodu, aby w to nie wierzyć - schodzenie na spect to jeden z obowiązków admina.

Z demka, które wstawiłeś wynika, że Fafka siedział na spect 9 minut (w tym czasie oprócz domniemanego sprawdzania gracza, jednego z graczy zbanował)

 

W dniu 21.08.2020 o 15:21, Aidan napisał:

Dodatkowo tym razem inny gracz 2 rundy obrażał przez mikrofon innych, bez reakcji. Gra do teraz. Tak więc Fafka nie wypełnia swoich obowiązków oraz nabija minuty na spect. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Tutaj zastanawia mnie jedna rzecz, o której wspomniał Fafka. Przejrzałam logi i nie ma od Ciebie absolutnie żadnego zgłoszenia na temat owego gracza czy jakiejkolwiek obrazy. Może przed zarzuceniem Adminowi olewania swoich obowiązków, warto by było najpierw coś zgłosić? :P

 

W dniu 21.08.2020 o 15:21, Aidan napisał:

Jednocześnie, żeby nie zakładac drugiego tematu wnioskuję o ukaranie gracza homunculus    FATHER.

L 08/21/2020 - 16:13:35: [ReasonKicker.amxx] Kick: "Fafka<3149><STEAM_0:0:108282921><>" kick "homunculus       FATHER.<3155><STEAM_1:0:1911305696><>Powod: ogarnij slowa"

Chwilę później gracz dostał kicka za swoje słownictwo, także nie będę nakładać na niego kolejnej kary. Mam nadzieję, że ostrzeżenie mu wystarczyło.

 

Mimo wszystko będąc na serwerze, admin powinien też samodzielnie patrzeć co się dzieje, a nie czekać aż u@ zapiszczy.

Nie nazwałabym tej sytuacji nabijaniem minut czy nie wykonywaniem obowiązków przez Admina (w logach widzę, że Fafka działa i to sporo), a małym potknięciem z jego strony.

Dlatego też @ Fafka jeżeli postanawiasz zostać na serwerze to nie minimalizuj gry, tylko patrz co się tam dzieje. A jeżeli chcesz zjeść w spokoju to po prostu wyjdź z serwera.

 

Myślę, że przez te kilka minut nikomu jakaś krzywda się nie stała, ani admin rażąco nie nabroił, więc zakończę tą sprawę na ostrzeżeniu słownym dotyczącym minimalizowania gry przez admina. A Ciebie @Aidan poproszę o zgłaszanie graczy łamiących regulamin najpierw na u@.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.