Jump to content

[Odrzucona] Skarga - administratorzy


Eloo
 Share

Recommended Posts

Twój nick: elo

na którego składasz skargę: Post bez skargi bezpośrednio na admina. Bana dostałem nawet nie wiem od kogo, ale w sumie mam na to wyjebane, nie w tym rzecz.

Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie i nikogo nie prowokuje, po czym jakiś szympans zaczyna do mnie startować. Od słowa do słowa zostałem nazwanym je****m fiutem, oczywiście mu na to odpowiedziałem, dostaliśmy po "ostrzeżeniu", że jeszcze raz i wylecimy. Gość ciśnie po mnie dalej, że może mnie ro******ć i takie tam standardowe pedalskie gadki, odpuściłem ciśnięcie gościa i jedynie zaproponowałem mu spotkanie oraz podanie swojego adresu - nic więcej, po ostrzeżeniu pełna kulturka :>

 

Po tej sytuacji dostałem bana na godzinę, spoko wyzwałem gościa nie ma sprawy, wszystko rozumiem.

Wkurwia mnie jedynie fakt, że oczekujecie aby ktoś siedział cicho w momencie gdy ktoś inny po nim jedzie.

Czego Wy się spodziewacie, trzeba być pi***ą, żeby się nie odzywać i udawać, że pada deszcz gdy ktoś na Ciebie pluje. Co mam robić, pisać na u@ i walić z du*y, że gość po mnie jedzie i siedzieć spokojnie cicho, a on dostanie jedynie "ostrzeżenie"?

Jeżeli chcecie aby na serwerze obowiązywała kultura i brak wyzywania to może banujcie tych którzy zaczynają, bo ja Wam gwarantuje z miejsca, że mam w chu** te bany i zawsze będę dawał komuś tyle szacunku ile otrzymam od niego. Jeżeli mam być za to banowany, ziomeczki z przyjemnością. Nieraz też takie sytuacje widziałem, że ktoś wyłapuje bana za to, że odpowiada i finalnie zbanowani są obydwaj. W skrócie takim działaniem będziecie jedynie tracić ludzi na serverze.

Moja propozycja jest taka, aby bany dostawały osoby które prowokują. chyba że druga osoba w konflikcie za mocno się odpaliła to wtedy wiadome, lecą obaj. Póki co, z tego co się zdążyłem zorientować to bany w takiej sytuacji lecą obustronnie obligatoryjnie.

 

Jeżeli temat został założony nie w tym miejscu gdzie trzeba, prośba o przeniesienie.

 

 

Czarna, kultura względem czego? Nie obrażam, a wulgaryzm świadczy o kulturze? Serio nie przeklinasz i ludzie w Twoim otoczeniu również? Gracie w grę, w której głównym celem jest zabicie wroga, a chcecie kultury uczyć, w przedszkolu jesteśmy?

Dopóki nikogo nie obrażam, zachowuję się kulturalnie, a jak chcecie być tacy kulturalni, to czemu po zakończeniu rundy w połowie polskich nut jest co chwilę wulgaryzm, to jest właśnie hipokryzja.

 

Temat można zamknąć, skargi składać nie chcę, miała to być propozycja.

Link to comment
Share on other sites

Hmm powiem tak . Gracz  O nicku "W11" któryś raz coś tam zle się zachował więc jeden admin napisał  ostrzeżenie w jego stronę i tylko jego po czym  mimo upomnienia nadal coś pisał i nagle zacząłeś się wypowiadać do niego. Także pierwszy on dostał bana za nie  wyciągnięcie wniosków z upomnienia,a po tym ty dostałeś za bezsensowne  odpowiedzi.   To po co te zbędne dyskusje?  

Co do samej propozycji dawania banów żeby dawać tym co prowokują. Też jest bezsensu moim zdaniem, iż w regulaminie pisze trzeba przestrzegać kultury na serwerze. Nie przestrzegasz czy tam obrażasz wylatujesz. Czy to osoba co prowokuje czy druga osoba która woli  z nim się nawzajem cisnąć . Zawsze mówić trzeba sobie żeby nie zniżać się do czyjegoś poziomu bo skutkuje to wtedy cóż.... niestety karą. ^^ Każdy wie co pisze i każdy wie jakie konsekwencje będą. 

"trzeba być pi***ą, żeby się nie odzywać i udawać, że pada deszcz gdy ktoś na Ciebie pluje."  Heh  tu ciekawostka taka , my jako admini kiedy banujemy kogokolwiek zdarzają się osóbki które banujemy za obrazy  i wolą nas obrazić na u@ dodatkowo  tak jak ty to ująłeś "pluć"   na tysiące różnych sposobów   bo sprawia im to przyjemność.  A ja czy ktoś inny mamy w to wywalone bo po co się zaniżać i coś powiedzieć danej osobie coś? To  czasem jest śmieśniejsze niż smutne . Kara go w końcu tak czy siak   dopadnie. 

Do czego dążę?  Tak masz napisać na u@ ,że dany gracz ciśnie po tobie a on zamiast ostrzeżenia dostanie według taryfikatora 1h-1dzien  bana za obrazę  i wtedy on znika no i spokój jest. Wolałeś  mu odpowiadać  , więc   ban został narzucony.

Ja jak jeszcze byłem  graczem bez uprawnień do admina zawszę się trzymałem tego,że lepiej zgłaszać na u@  i nie ulegać zbędnym prowokacjom lub napisać skargę . Wtedy to jest najlepsze co może być kiedy ta osoba dostaje bana. <3

 

Edited by Donek ツ
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Donek ツ napisał:

Tak masz napisać na u@ ,że dany gracz ciśnie po tobie a on zamiast ostrzeżenia dostanie według taryfikatora 1h-1dzien  bana za obrazę  i wtedy on znika no i spokój jest. Wolałeś  mu odpowiadać  , więc   ban został narzucony.

Chyba wszystko co do Twojej propozycji - wystarczy zgłosić i nie odpowiadać, jeżeli wolisz obrażać no to bądź gotów ponieść tego konsekwencje.

Skoro nie chciałeś pisać skargi to temat zamykam, a propozycję odrzucam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.