Jump to content
×
×
  • Create New...

Odwołanie od bana(smurf) / ugaczaka


Recommended Posts

Nick z CS:  ugaczaka 

Admin banujący: czakaraka 

 Serwer arenki 1 v 1 128 tick 

  Data zdarzenia: 15.08.20 11:28

  Opis sytuacji: gram sobie na smurfie oczywiście wiedząc że jest admin na serwerze po czym gdy zniknął z tabeli zapytałem sie czemu mnie sprawdza a on stwierdził że mam cheaty przez które widze że mnie obserwuje i postanowił mnie zbanować

  Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php):https://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:561394412&advType=steamid&Submit

  Wycinek bana z konsoli: nie posiadam

Link to post
Share on other sites

Wtrącę coś od siebie. Skoro masz admina na arenach, WCHODZISZ NA SWÓJ SERWER ZE SMURFA I JEST NA NIM ADMIN O KTÓRYM WIESZ TO WYPADAŁO BY NAPISAĆ na [email protected]:

"Siema tu danius ze smurfa, elo". Nie wiem jaki jest sens dawania dodatkowej pracy SWOIM WSPÓŁPRACOWNIKOM :) 

Link to post
Share on other sites

Bana dostałeś, gdyż całą końcówkę poprzedniej mapy pisałeś jakie cheaty odpalić itp. , na kolejnej mapie też zacząłeś pisać texty w stylu "nie chowaj się i tak cie na wh widzę". Gdy poszedłem na spec i patrzyłem na ciebie, od razu wiedziałeś, że cię obserwuje - czego nowy gracz nie mógł wiedzieć.

 

 

Myślę, że w tej sytuacji, gdy dowiedziałem się, że samo przyznanie się do cheatów nie wystarczy, jasną rzeczą jest, że danius grał czysto i nie ma sensu rozpisywać demka. Głównym powodem zbanowania była dla mnie sytuacja, z spec + wszystkie teksty temu towarzyszące w których przyznawał się do korzystania z wspomagaczy.

Edited by Czakaraka
By Reivil,

Nadal czekamy na rozpiske, bądź ewentualne przyznanie się do błędu. Zostało 6h

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.