Jump to content

2 skoki powinno dac sie kupywac


Amadix
 Share

Go to solution Solved by d0naciak,

Recommended Posts

Zablokowanie kupna 2x skoków to tak samo jak zablokować kupowanie statów (inty, wytrzymki, hp, kondy) dla mnie osobiście bez sens, ja rozumiem ,żę wiele osób narzekało na to ale większość jak nie wszyscy narzekali na bonusu z czarnego rynku czyli eli i bezlik, a nie te słąbsze jak 2x skok czy bh czytaj odporność na he, blokując 2x skok na 12h zmuszacie graczy do kupna vipa.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z kolegami wyżej, 2 skoki to w sumie żaden specjalny bonus, zwłaszcza że VIP ma 3 skoki. Niektórym graczom mogło by to pomóc ogarnąć lepszy movement np.. 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie powinno być, że dodatkowy skok można kupić co mapę i nie za 50, tylko za 30 monet. Na serwerze na którym tych monet leciało 3 razy więcej tak właśnie było, a tutaj taki nonsens.

Link to comment
Share on other sites

  • Solution

Ogólnie rzecz ujmując pół sklepu niekoniecznie mi się widzi i takie bonusy jak eliminator, bezlik czy bonusowe dmg zostawiłbym w klasach, perkach i atutach a nie dawał do sklepu bo wtedy zbyt łatwo taki nolife może odbić od nowego gracza. Mam w głowie przerobić go całego jednak ze względu na brak czasu na ten moment zablokowałem tylko wszystkie bonusy na 12h. Popołudniu odblokuję tę skoki, nad ceną jeszcze pomyślę ale raczej niewiele się tam zmieni. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.