Jump to content
  • Create New...

[Przyjęty] [Podanie na admina] ven1

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: ven1 chyba powrot?

Mutacja głosu: Tak oczywiscie .

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/ven1 chyba powrot%3F/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak oczywiscie.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:

Czesc . Mam na imie Mateusz i mam 26 lat . Zaczynalerm grac u was na sieci w tamtym roku na serwerze FFa a po pewnym czasie zlozylem podanie o admina i zostalo pozytywnie zaakceptowane . Po dluzszej przerwie od waszej sieci postanowilem wrocic "w szeregi" i wspomoc was moim delikatnym doswiadczeniem . Podczas gry na serwere Only De_dust2 #2 staram sie zglaszac adminom graczy ktorzy lamia regulamin oraz sa afk.  

Prowadzac wlasna firme mam czas na gre tylko w godzinach 9-14 i w tych godzinach na serwerze nie zawsze jest komu pilnowac porzadku .  Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone oraz mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie przebiegac owocnie i bezkonfliktowo . Dwa tygodnie temu zlozylem podanie o admina i zostalo ono odrzucone z powodu GT . Szczerze mowiac dobrze ze wtedy zostalo odrzucone ,poniewaz przez te dwa tygodnie poznalem blizej administracje serwera oraz stalych bywalcow. Mam nadzieje ze owa administracja Pozytywnie oceni moje zachowanie oraz podanie :) POZDRAWIAM :*

Posiadasz działający mikrofon:  Tak oczywiscie. 

Kontakt (GG / Steam):  https://steamcommunity.com/profiles/76561198003214831/

Steam ID:  STEAM_0:1:21474551  

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak oczywiscie.

jeszcze zdarza mu się zrugać kogoś na mikro po zginięciu - sytuacja z wczoraj albo przedwczoraj

jak dla mnie też za dużo gadania bzdur podczas gry - typu go go power rangers i inne takie, ale może to nie moje poczucie humoru, ale z tego co zauważyłem dzieciarni się to podoba

ogólnie chyba tez powinno to być w szybkiej rekrutacji

poza tymi minusami co wymieniłem przez ostatnie tygodnie nie widziałem jakoś dużo nadużyć i na tle innych kandydatów źle nie wypada, na dd2#2 brakuje z 10 aktywnych adminów w tej chwili, bo czasem grałem cały dzien prawie, i admini są może w 10-20% czasu na serwerze - ostatnio zmora trochę to nadrabia i super adminuje

biorąc wszystko pod uwagę, myślę że podanie warte rozważenia, aczkolwiek jakbym to ja decydował to bym mu admina nie dał - tylko pytanie: czy lepiej aby nikt nie adminował, skoro brak jest innych kandydatów :>

Edited by besty

Poznolch go jakis czas temu na innym servie kaj byl opiekunem serva. Ogarniety synek zno sie na administracji i faktycznie gro ino w godzinach kiedy mało co admini są. Wiek jest Kultura jest Mikro przede wszystkim. Podanie jak najbardziej na + ;)

To może czas na wypowiedź mistrza tz. moją.

Jestem Za! Powody poniżej :

-Aktywność jest,

-Mikro jest,

-W dyskusje się nie wdaje, a wręcz przeciwnie jak widzimy zgłasza ludzi łamiących regulamin,

-Jest otwarta szybka rekrutacja, aby przestrzegali gracze regulaminu, a to jeden z graczy który na takową szanse zasługuje, jak się nie spisze to osobiście go odwiedzę z pasem WP i po rajtach dostanie.

Jestem na Tak.

Edited by 150fps.

Dobra zacznijmy po kolei wpierw co do samego podania troszku ten początek  wypowiedzi twojej skopiowany został  z tamtejszego podania  ale też coś dodane nowego ale mimo to mogłeś coś tam się wysilić . :P 

-Za dnia coś ostatnio grywałem to mogłem coś poznać lepiej .Ale myślę,że tak to ujmę nie jest "ustawione" i pozostanie tak lub na lepsze jeszcze wyjdzie ,a mianowicie chodzi o o kulturę no czasem te słówka lecą  no ale jako tako hamujesz się  .  Co do kłótni  raczej nie zauważyłem żebyś wchodził w jakieś, czasem za dużo mikra jest  takie lekko nadużywane . 

-Różnica między tym podaniem a wcześniejszym jest to,że wyszedłeś na plus z twoim GT jak i stażem na serwie widać bardzo dużą poprawę jak i samą aktywność.

-Widać,że walczysz jakoś o tą range  nie poddajesz się i zależy ci. Byle byś się nie bawił adminem i nie nadużywał. :) 

- Co do zgłaszania jak widać często zgłasza na forum  czity czy skargi na graczy  którzy nie umieją się zachować ,więc plusik.

-Admin zawsze się przyda za dnia jak i sama pomoc w ogarnięciu serwa.

Reasumując co do podania  jestem za daniem szansy pod okres próbny  w którym wykażesz się  w roli admina. 

Powodzenia.  :)

Myślę, że można dać mu okres próbny

Twój GT prezentuje się bardzo ładnie co bardzo cieszy  no i ogólnie widać poprawę u ciebie.

Zgłaszasz i reagujesz na chamskie zachowania.

Moja uwaga co do twojej osoby, abyś nie wdawał się w nie potrzebne dyskusje i będzie świetnie !

Pomocy nigdy za wiele, dlatego też...

Powodzenia i myślę, że nie zawiedziesz nas! :)

+ imponujące gt
+ znany i raczej lubiany na serwerze
+ z tego co razem graliśmy to nie kojarze sytuacji, żeby go nerwy poniosły
+ aktywny w życiu serwera i często i gęsto zgłasza łamiących regulamin
+ wytrwały w dążeniu do bycia adminem
+ "gorsi" dostawali tu szansę (czytaj Błasz.....) :D
+ rodzinka adminów oraz gracze raczej popierają tą kandydaturę więc też jestem na TAK

Jestem na tak ze względu na:

- mala liczbe aktywnych adminow 

- poprawione GT 

- Zglaszanie na forum 

Jedyny minusik to to, ze bywasz czasami troche dziecinny i probujesz robic beke na sile co jest troche zbedne. Po mimo tego nie widze, zadnych przeciwwskazan. Serwer full prawie przez 24/7 wiec roboty troche jest  x)

nie wiem czy mogę dorzucić drugi komentarz, ale widzę że dodałeś reakcję "haha" mimo że starałem się być w miarę obiektywny ; )

lekko się pomyliłem też, bo pisałem "wczoraj lub przedwczoraj", post pisałem w poniedziałek a odzywki, które mi się nie do końca podobały jako przyszłego adma były w piątek, wydaje mi się że nikt z obecnej ekipy się tak nie zachowuje, co jest naprawdę spoko i rzadko spotykane. Tragedii jakiejś nie ma i nie zdarza Ci się to co mapę, ale jednak przy admie myślę że meliskę od czasu do czasu można by wypić. Dodaję filmik, bo widzę że wszyscy są na tak i lada moment dostaniesz adma, więc punktuję na co w przyszłości uważać. Pozdro i dobrego adminowania. ; )

Edited by besty
By Evi.,

Komentarz trochę zbędny... W podaniu wypowiadamy się w celu przekazania swojej opinii na temat kandydata, używając do tego argumentów - co już zrobiłeś, aby pomóc opiekunowi podjąć decyzję. Nie po to, abyś komentował jego reakcję pod Twoim komentarzem... To już mogłeś napisać/powiedzieć mu prywatnie :) 

• Junior Administrator

Zapraszam Cię na rozmowę na ts3, po której podejmę decyzję. Odezwij się w celu ustalenia daty - widzę, że jesteś często aktywny, więc czekam do 24h :)

//edit.

Przyjęty na okres próbny (2 tygodnie). Zgłoś się po rangę na forum, a następnie do mnie na priv.

• Junior Administrator
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.