Jump to content
  • Create New...

Skarga na Czarna/Zmora

Recommended Posts

Nick z CS:Niezgodny / number last  Admin banujący: Zmora/Czarna. Serwer:Onlydd2  Data zdarzenia: jakiś czas temu  Opis sytuacji:Kto go wie? Najebałem się grałem jak od kilku lat na serwie i dostaje bana proste co tu wiecej mówić.... Link do bana z amxbansa http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=95670   /// http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=95669 ////   (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php):  Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 14 minut i 11 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Niezgodny! / number last 
[AMXBans] Powod : ' Kultura/Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 54907218 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ML_NOTFOUND : HIDDEN_IP ' 

Dobranoc :)

Może odrazu wyjaśnie żeby zakończyć sprawe.

http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2008090220-de_dust2-1596932400-1596933900.zip

od 11:00.

Odpaliłeś sie mimo że upomniałem ci kilkukrotnie o kulture po czym  zbanowalem Cię na 30 minut. Po tym jak dostales bana powiedziałeś "niech Ci matka zdechnie" więc poprosiłem czarna żeby przedłuzyła bana. Po chwili wchodzisz na aktywnym i za to ten perm. Piszesz odwolanie od bana gdzie wszedłes na aktywnym banie kilka razy  grążąc że zniszczysz mnie i ten serwer. Jeszcze pretensje że steama twojej koleżanki zbanowaliśmy. Taka mała rada dla niej, następnym razem nie dawaj pijanym kolegom na nim grać.

Posted (edited)

Chłopie pijanemu nie pozwalasz grać za odzywki pozdro.. a steam to steam mojej zonki.

żygać mi sie chce od waszego zachowania na najpopularniejszym ffa ban za to samo ogarnijcie sie w koncu. ja ide spac a Wy za to ab to sobie popłaczcie. cs1.6 dead i tak bede chcial wejsc to wejde miłego... nie mam zazalenia do czarnej o przedluzenie bana, że niby na nią skarga, bo ktoś zmienił nazwe tematu z 20 letni grajek csa, to się należało, bo mnie zdenerwował typ to mu powiedział o matce, ale ban za co był wcześniej to tego nie pojmuje, że troche poprzeklinałem ?, która była godzina w nocy.. dzieci wtedy nie graja :) Ktoś na serwerze jeszcze powiedział, jak admin słownie mnie upomniał ostatnie ostrzeżenie masz "A za co to ostrzeżenie?" WTF? sam nie wiem

Edited by number_last

To że byłeś pijany usprawiedliwia wyzywanie innych i przeklinanie co drugie słowo ? Uważasz że nic nie zrobiłeś ? Obejrzyj demko tam jest powód dla torego dostałeś bana. A to co powiedziałeś po banie ... Tak zachowuje sie dorosły człowiek ? 20 letni grajek ? "Niech CI matka zdechnie" za 30 minutowego bana. 

Jak zwykle byłem na serwie w tym czasie i dostałeś na mikro z 5-6 ostrzeżeń przed tym 30 minutowym banem z tego co pamiętam, 3-4 razy mówiłeś, że już będzie spokój. Ogólnie nie byłeś jakimś mega negatywnym gościem, chociaż tam też  zaczepiałeś jakiegoś gościa CIeszek albo Ciastek 666 coś takiego- nie spodobał mu się żart i pytał cię co od niego chcesz, dostałeś ostrzeżenie od zmory, żebyś go nie prowokował i za 5 rund znowu na mikro do tego typa się czepiałeś - myślę że za całokształt na luzie na tego 30 min bana zapracowałeś. Jednak ja byłbym za tym abyś wyraził dobrą wolę, pogodził się z administracją i żeby ten ban został skrócony do na przykład 7 dni na tym steamie. Zastanów się co chcesz uzyskać wojowaniem o jakieś bzdury i pokazywaniem ego - można pokazać czasem ego, ale za chwilę trzeba ochłonąć i normalnie się zachowywać jak to już się zdarzy.

Posłuchaj mojej rady, bo zemsta czy tam zawiść nigdzie cię nie zaprowadzi i mówię to też z perspektywy gracza/admina który zaczął grać prawie 20 lat temu i setki razy byłem w pozycji takiej jak twoja a także po drugiej stronie barykady jako admin.

Edited by besty
  • Junior Administrator

Zamiast przyjąć na klatę 30-min bana (słychać na demku, że obrażałeś gracza) wolałeś najpierw pojechać po mamie Admina, a następnie wielokrotnie wchodzić na serwer na aktywnym banie.

1.6 Wchodzenie na serwer z aktywnym banem. -  [PERM] :dontknow:

Jako iż jeden z banów widocznych w bansie jest ode mnie @ Roni @ Evi. @ d0naciak proszę o zamknięcie ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.