Jump to content
  • Create New...

skarga na Pingvinkova/Unbanned KUB1XXX

Recommended Posts

• Junior Administrator

Twój nick:

Nick gracza, na którego jest skarga:

SteamID gracza, na którego jest skarga:

Opis:

Dowody:

Masz 24 godziny na zastosowanie się do wzoru. Nie zapomnij o dowodach (http://441333.hltv2.pukawka.pl/) :)

nick KUB1XXX 

Nick gracza, na którego jest skarga:   Pingwinkowa.

STEAM_1:0:1216822418 

Widać że Czarna jedyna normalna masz u mnie duży respect, wasze reakcje się szybko zmieniają i czekam tylko na to aż zobaczy to właściciel jeśli nie to i tak się z nim skontaktuje i wyjaśnie tego admina ponieważ regularnie nadużywa swojego statusu podobnie jak Andzia i nie jestem złośliwy tylko prawdomówny :)
pierwszy raz od dekady złożyłem prośbe o unbana i skarge na kogokolwiek i zrobie wszystko żeby właściciel zrobił z nią porządek i zabrał jej status 

Opis sytuacji : dostałem od niej bana ponad tydzień temu za to że chłop wyzwał mi rodziców a ja mu odpisałem w dosyć agresywny sposób zważywszy na fakt że mam szacunek do mojej rodziny i nie pozwole żeby ktokolwiek ją obrażał, jakoś tego nie zauważyła... okej... nastepnie team przciwnej drużyny podłozyl pake a moja druzyna nie wykonywała celów gry i powiedziałem na micro " paka jest na A debile " i za to dostałem bana na tydzien... 

dzisiejsza sytuacja : skonczył mi sie ban wczoraj czy przedwczoraj no i obiecałem sobie że jak ją zobacze na serwerze to jej powiem kilka gorzkich słow prawdy że nie nadaje sie na admina itp zaraz po tym zeszła na specta i dopatrywała się na mnie haków, nie ukrywam że byłem zdenerwowany troche sytuacją z przed tygodnia więc się trochę odkreciłem i robiłem przytyki tak żeby wiedziała kim dla mnie jest i że [usunięto] :) gracz o nicku Kusha obraził mnie wielokrotnie dzisiaj w dużo gorszy sposob niz ja ją, był na serwerze admin o nicku Donek oraz Pingvinkova informowałem ich że też się zle zachowuje ale bana nie dostał nawet na minute :) Wiem że pinginkową uraziło to co powiedziałem i że trafiłem w sedno [usunięto] :) nie pozdrawiam danej osoby i [usunięto] :) natomiast dziekuje Ci Czarna za zainteresowaniem się tematem i udanego weekendu życze 
Mr. KUB1XXX 
joł ! :)

dowodów nie mam ale jest kilku graczy którzy twierdzą że ona i andzia rozwalają ten serwer a o to kilka nicków 

Intruzik Opole 
katuz 
są to regularni gracze którzy podzielają moje zdanie :)
pozdro dla prawdziwych 
nie jestem w sądzie żeby przynosić dowody bo nie robie ssów 
nie jestem typem takiego człowieka  
a tak na koniec chciałem dodać 

ONLY GOD CAN JUDGE ME :)

pozdro :)

Widzisz Czarna... co to za Admini wszyscy dodają HAHA i SUPER i się świetnie bawią kosztem zwykłych graczy :)
ja tu nie jestem od oceniania ale na bank skończy wam się ta sielanka jak dotre do właściciela który traci hajs na Vipach przez takich jak wy :)
teraz zrobiłem ssa z waszymi reakcjami HAHA i SUPER żeby móc pokazać właścicielowi wasze podejscie do tematu :)
miejcie sie na baczności póki żyją tacy jak Ja :)

jeszcze trochę czasu minie i za to co robicie będziecie grali sami ze sobą bo już jest po 20 osób w weekendy na serwie i nie ma z kim grać :) 

a Ty Kusha się nie smiej tylko poproś mame o 20 zł na Vipa jak nie masz się jak podlizać 

[usunięto]
moda Ci nie dali chciałeś sie dostosować i zostać karierowiczem więc to jedyna opcja żeby twoje zdanie zostało zauważone ja natomiast nie muszę wydawać grosza żeby być fejmem [usunięto]
tak samo dzisiaj na serwie nie odezwałem się do Ciebie słowem a się do mnie sprułeś żeby zasmakować [usunięto]
[usunięto] :) 

22 minuty temu, KUB1XXX napisał:

[usunięto]
moda Ci nie dali chciałeś sie dostosować i zostać karierowiczem więc to jedyna opcja żeby twoje zdanie zostało zauważone ja natomiast nie muszę wydawać grosza żeby być fejmem [usunięto]
tak samo dzisiaj na serwie nie odezwałem się do Ciebie słowem a się do mnie sprułeś żeby zasmakować kału admina 
[usunięto] :) 

Zażenowało mnie Twoje zachowanie, więc napisałem co myślę, za co oczywiście dostałem bana z którym w 100% się zgadzam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.