Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick:BOA DUPCZYCIEL

Nick admina: FAFKA indentyfikatora nie znam i mnie to mało obchodzi.

Skarga:

Chciałem złożyć oficjalną skargę na admina fafka, typ się do niczego nie nadaje jako admin jedyne co potrafi to banować AFK i mnie za rzekomą prowokacje chociaż sam mnie prowokuje. Dzisiejsza sytuacja... Byłem na serwie grałem normalnie i dostawałem skany przez bramę anarchii i powiedziałem "Z du*y oni mają takie celne skany" oczywiście nie zakładałem że ktoś jest odpalony tylko po prostu było zwykłe stwierdzenie, na to fafka powiedział że dd2 jest dziurawe jak ser co jest prawdą i powiedział że ja płacze i że twierdze że każdy jest odpalony w ogóle śmieszne w ch*j:D Po czym zapytałem go ile on ma admina bo z tego co widzę chłop się nadaje do pchania karuzeli i po zadaniu tego właśnie pytania dostałem bana za prowokowanie, weźcie mu zdejmijcie tego admina bo nie raz faktycznie cały serwer pisał że ktoś ma cheaty a ten nic z tym nie robił tylko grał dalej albo wyszedł z gry... Bezpodstawnie mnie banuje za prowokowanie/cwaniakowanie chociaż sam prowokuje i cwaniakuje a o jego adminowaniu nawet nie chce już się nie wypowiadam po jest denne i śmieszne jak on sam :D Jeśli na tym serwie jest kolesiostwo to nic nikt z tym nie zrobi, jeśli nie to go ogarniecie albo wyrzucicie [zawartość usunięta]

By Nethiri,

Zastosuj się odpowiednio do wzoru, który znajduję się tutaj : https://1shot2kill.pl/forum/515-skargi/

1. Zły dział,

2. Sama ta "skarga" to istna prowokacja,

3. Sam się chwaliłeś na serwerze, że grasz żeby prowokować,

4. Nie żeby coś ale fajne statystyki w bansie.

05.08.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     Fafka     cwaniakowanie/prowokowanie     3 Godzin(y)
04.08.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     beti     Kultura/Obraza     3 Godzin(y)
03.08.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     Donek ツ     Kultura/Obraza     1 Godzina
03.08.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     Czarna.     Kultura/Obraza     3 Godzin(y)
02.08.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     beti     Kultura/Obraza     30 Minut(y)
31.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     beti     Kultura/Obraza     30 Minut(y)
30.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     old     Kultura/Obraza     1 Godzina
30.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_0:0:436377238     Fafka     ogarnij slowa i nie prowokuj     1 Godzina
28.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     Fafka     Resp TT do 1:40     30 Minut(y)
24.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     Fafka     prowokowanie/cwaniakowanie     30 Minut(y)
24.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     Fafka     Kultura/Obraza     30 Minut(y)
22.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:729946917     Fafka     Kultura/Obraza     3 Godzin(y)
15.07.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     old     brak kultury, prowokowanie     1 Dzień
05.03.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     LongeR     Kultura/Obraza     5 Minut(y)
29.02.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     hant     Kultura/Obraza     30 Minut(y)
24.02.2020     BOA DUPCZYCIEL     STEAM_1:0:1630273509     hant     Kultura/Obraza     1 Godzina
21.01.2020     BOA DUPCYZCIEL     STEAM_1:0:1630273509     Fafka     Kultura/Obraza     1 Godzina

Ja się chwaliłem?[zawartość usunięta]. Tylko większość tych banów ma faktycznie pokrycie z prawdą przez swój cięty język, ale właśnie tylko od fafki są bezpodstwane :D

Czyli co jako użytkownik i gracz nie mam prawa złożyć skargi [zawartość usunięta]. z tego co wiem pozostali admini i właściciel powinni być neutralni w takich sprawach, ja tam perma mogę dostać lata mi koło ch**a ważne żeby ten[zawartość usunięta]nie był adminem :)

Serio uważasz, że ban był bez podstaw??

Byłem na serwerze. Logi można sprawdzić. A sam temat to obraza admina i administracji warto w to brnąć ?

Fafka za darmo banów nie daje. Ja też mam cięty język i banów nie dostaje bo nie cwaniakuje/ubliżam .

Z tego co wiadomo mi napisałeś coś na [email protected] jak cie zabili, a później sprowokowałeś .

Przy tylu banach to i tak nagroda ja 3 dni potrafiłem wyłapać jak mnie poniosło jak nauczyciela przy wypłacie .

Temat trzeba przenieść na DD2 #2.

150fps Ja wiem swoje Ty swoje sam nie raz wiedziałeś że typ jakiś ch*j wie skąd się wziął był odjebany a ten ch**a robił  znajomość jego amxbans konczy się na kickowaniu afk i prowokowaniu :D Dla mnie był i mam do tego prawo i tak twierdzę, sam [zawartość usunięta] prowokuje a mnie banuje to jak nie za darmo??? Czy ja cwaniakuje fakt ubliżam jak się wkurwie bo albo mi nie idzie kompletnie albo mój team w ogóle nie ogarnia co się dzieje... Wielokrotnie my dwaj wpadaliśmy np. na B a Ci kurwa stali w trupie więc mam się prawo wk*****ć sam dobrze o tym wiesz jak to działa... Zabił mnie jakiś kurwa typ co nakurwiał same banie i każdy twierdził że odpał dziś to było a ten ch**a palił na specu, z tego co wiem to mam obowiązek zgłaszać bardzo podejrzanego gracza i wszyscy inni również jak jest Old i ver1 permy sypią się jak kurwa asy z rękawa jak jest fafka i ta [zawartość usunięta] andzia [zawartość usunięta] zero permów i jak to jest? Ja mogę mieć perma leje na to szkoda mi tylko gry z wami ale nie ten to inny 1shot2kill nie jest jedynym serwem w csie :D 

Z żadnym adminem nie mam problemu tylko z nim chłopaki mnie przynajmniej upominają kickują i piszą że mam się ogarnąć a ten [zawartość usunięta] wali bany od razu moze chciałbyć [zawartość usunięta] ale nie pykło i został adminem :(

Boa ty non stop ludzi na serwerze prowokujesz slownie i tekstowo . Sam bylem wielokrotnie świadkiem twojego zlego zachowania ;( . Wydajesz sie doroslym czlowiekiem ale swoim zachowaniem pokazujesz ze masz  max 15 lat i problemy psychiczne. Moim zdaniem powinieneś poprawic zachowanie oraz przedwszystkim czesciej sie "ugryzc w jezyk" niz mowic co ci slina na jezyk przyniesie . 

Admin FAFKA sam wielokrotnie powtarzal ze nie jest po to Adminem aby kazdy go lubil, kochal - on ma za zadanie pilnowac porzadku na serwerze.

Edited by ven1
23 minuty temu, Roni napisał:

Jedyne co chcę zobaczyć w tym temacie:

- link do dema od składającego skargę, bo nie dałeś dowodów, a bez tego skarga nie ma podstaw - poczekam łaskawie aż minie czas bana na forum

- relację oskarżonego admina

- decyzję @ Czarna.

Jak mi się ktokolwiek inny tu wypowie w jakikolwiek inny sposób, to tego gorzko pożałuje.

Co mam dużo napisać, ile mogę tolerować pisanie na [email protected] i na sayu że nadaje się do kickowania afków i ogarniania specktów :O

Dzisiaj to nie jego pierwsza akcja tego typu, brak jakiejkolwiek ogłady i poprawy zachowania względem adminów jak i graczy

Poniżej jego bany, podobno tylko ja go banuje ^^
Poczekajmy aż @ Czarna. sprawdzi logi z serwera z jego wypowiedziami :)

boa.png

Edited by Fafka
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.