Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie by Desu

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Desu
Mutacja głosu: Kiedyś tam była 
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Desu/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak, według skali mogę śmiało dać sobie 7 
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Witam, chciałbym spróbować pomóc w prowadzeniu serwera, gram prawię codziennie o różnych godzinach więc myślę, że byłby jakiś ze mnie pożytek.
Zdaję sobie sprawę, że jestem nowym graczem ale często zgłaszam cziterów czy kogo kolwiek kto lamie regulamin.
Bywa tak, że przez pół dnia nie ma żadnego admina albo wbije zagrać 2mapki i wychodzi co jest trochę problematyczne.
Doświadczenie jako admin mam sporę więc myślę, że nie było by ze mną problemów.
W przeszłości miałem admina na diablo modzie około 2 lat, później porzuciłem cs'a 1.6 na rok czy może dłużej i odkąd wróciłem miałem rownież admina na only dd2 oraz opiekuna na "classicu".
Staram się być miły dla każdego i nie wchodzić w zbędną dyskuje z "toxicami".
Chciałbym z miejsca odrazu wytłumaczyć tego bana: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=94425 .
Jakiś człowieczek zapytał się na czacie jaki jest adres ts'a owego serwera. Nie wiem czy to był bait ale haczyk połknąłem dosyć szybko, bo skopiowałem i wysłałem z myślą, żeby mu pomóc (może miał słaby komputer i nie chodzi mu cs i przeglądarka na raz xD).
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam Krzysiek. 
Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście, czasami staram się prowadzić TTków 
Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198129869680/ 
Steam ID: STEAM_0:0:84801976
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

#edit. Ranga z innego forum została usunięta.

Edited by Desuu7

na TAK: często widzę i normalnie się zachowuje, nie szuka spin jak połowa serwera i nie cwaniakuje z reconnectami i przechodzeniem do wygrywających teamów. Dodatkowo na mikro pomaga rashować w TT. Dawać mu adma bo brakuje adminów w tej chwili - bywają okresy, że 3-4 godziny ktoś na aimie lata.

Edited by besty

Zacznijmy od minusów:

- staż na serwie nie jest wybitny 

Ale to na tyle tych minusów ;)

Plusy:

+ wydajesz się dojrzały, kulturalny i raczej nie będziesz miał problemu, żeby się dogadać z adminami 

+ widać u Ciebie doświadczenie w graniu w gierkę

+ plusik za pełnienie już funkcji admina w przeszłości -> szybko ogarniesz co i jak 

Podsumowując, jestem za okresem próbnym, w tym momencie jest nas dosyć skromna liczba, każdy też z adminów na pewno planuje swoje urlopy. Myślę, że jeśli nie przyjmiemy w tym momencie kogoś na admina, grozi nam szybka rekrutacja w niedalekiej przyszłości. A więc, okres próbny na tak! :welcome:

Edited by beti

Hmm, może nie jesteś z nami za długo, ale skłaniam się ku daniu Ci szansy. Widać, że jesteś graczem z pełnym doświadczeniem, więc na pewno poradzisz sobie bez problemu. Często zgłaszasz, czy na [email protected], czy na steam. A to co chłopaki wyżej pisali, to nie widziałam abyś wdawał się w jakieś dyskusje. Kulturę osobistą posiadasz, jesteś bardzo pozytywnym i sympatycznym graczem. Zważając na obecną sytuację z urlopami i małą liczbą adminów na serwerze jestem za okresem próbnym. :pepowow:

Jestem na Tak.

Nie wdaje się w dyskusje nie wiem skąd @Aidan to wziął chyba wyssał z palca a jak tak niech pokaże dowód/czas logi zawsze można sprawdzić.

Kulturka jest, grywasz często cię widuję, okres wakacyjny jest więc dodatkowa para rąk ludzi ogarniętych zawsze się przyda.

Bez problemowy wydaje mi się że okres próbny pod okiem Administracji to będzie dobry pomysł.

P.S. Edytuj to podanie bo jest w takim kolorze napisane że woła o pomstę do nieba, chyba że mi coś się pop.... bo jest na szaro.

Edited by 150fps.

Śpiochu czujny i to się szanuje. ^^

Dałbym tak  za 

+ładne gt

+Kulturę

+/-staż  w której byś mógł nadrobić. 

Ale  aż sam musiałem sprawdzić i również z tego co widziałem  inna ranga na forum jako Ac  od razu cię skreśla,więc jestem na Nie. 

Jak chcesz już być adminem na tym serwie  to  wybierz sieć na której chcesz być,a nie zbierać rangi  po dwóch różnych forach . :|

Twoja kandydatura ma swoje plusy i minusy. Wymienię je poniżej :

+ wiek steam micro itd 

+ zgłaszasz innych graczy 

Są i minusy :

- niedawny ban 

- znam cię dłużej i łatwo cię sprowokować oraz lubisz "siać zamęt w zespole" 

- flagi na innych sieciach. To moim zdaniem jest największym minusem w twojej kandydaturze 

Jestem na Nie :(

Edited by ven1
By Czarna.,

Określ czy jesteś na tak czy na nie :)

• Junior Administrator

Co do tej kultury to nie powiedziałabym, że taki plus :D

Desu -16:58:53- 'say_team' "na chu* chowacie ta pake"
Desu -23:42:05- 'say' "i chu* paka b"
Desu -16:39:23- 'say' "zaraz roz*ebie ten monitor"
Desu -15:35:08- 'say' "on nie rozumie"
Desu -15:35:12- 'say' "-20iq"
Desu -19:19:07- 'say' "w piz*e"
Desu -19:19:09- 'say' "z tymi flashami"
Desu -19:28:12- 'say' "pecek nie przesadzaj"
Desu -19:28:15- 'say' "bo Ci jeszcze stanie"
Desu -01:44:27- 'say' "SIEMA KU*WA"
Desu -02:05:53- 'say' "jjapa"
Desu -02:40:45- 'say' "piz*owate"
Desu -02:40:47- 'say' "te 110hp"
Desu -02:42:02- 'say' "wyje*ales sie to sklej"
Desu -12:42:55- 'say' "DAWAJ DAWAJ WCHODZ"
Desu -12:42:57- 'say' "R*CHAJ DUPE"

Oczywiście znalazłam więcej wulgaryzmów na czacie, ale nie ma sensu tego wszystkiego wklejać.
Nie chcę w ekipie admina, który przegina ze słownictwem. Popraw zachowanie, przy okazji nadrób pozostałe wymagania i wtedy zobaczymy.

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.