Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

Witajcie! Sprawę kieruję do osób, które posiadają LAPTOP.  Poszukuję komputerek przenośny zamiast stacjonarnego, który i tak ma już swoje lata. Chciałbym, aby laptop który zakupię dawał mi możliwość pogrania w inne gry niż WoT i cs 1.6 (proszę sie nie śmiać :D, ale na więcej obecny mi nie pozwala). Lepiej będzie kupić mniejszy i nowy czy nieco większy i z lepszymi parametrami ale używany? Najbardziej interesuje mnie to, żeby pociągnął mi gry typu cs:go i z podobnymi wymaganiami sprzętowymi na w miarę dobrym poziomie graficznym. Chciałbym również, aby nie był on jakąś cegłą, ponieważ przydałby się na wyjazdy z dziewczyną itd. itp. Taki w miarę uniwersalny, ale też nie jakiś szajs :D Czytałem różne opinie na internecie, ale większość to po prostu zwykła reklama, wolałbym szczerej opinii szarych obywateli ;)

 

Prosiłbym o konkretne rady, plusy i minusy. 

Link to post
Share on other sites

Imo jak masz już coś kupować, to kup nowe.
Wiele sklepów oferuje teraz gwarancję na dwa lata z możliwością przedłużenia, gdzie ubezpieczenie obejmuje jakąkolwiek awarię, zniszczenie czy kradzież.
Kupując używany sprzęt, tak na prawdę kupujesz kota w worku.
Nie wiem jaki posiadasz budżet, ja ostatnio kupiłem [KLIK] i zapłaciłem dodatkowe 2 tauseny za przedłużenie ubezpieczenia do 5 lat. Dużo, ale mogę go nawet wy***ć przez okno z 3 piętra i dadzą nowy, a o kradzież się nie boję, bo śledzi go ESET Smart Security Premium w którego też polecam zainwestować.
Każda nowa gra idzie mi na ultra a lagi to mam ja a nie komp :XD: 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.