Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na admina by Aidan

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Aidan

Mutacja głosu: Tak

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Aidan/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem codziennie na serwerze, aktywny również w późnych godzinach wieczornych/nocnych. Aktualnie jest koło 1 w nocy, brak adminów. Graczy 25+ kampią po 4/5 na respie i nie da się nic zrobić, a jak im zwrócisz uwagę jako zwykły gracz to jedyne co zrobią to zwyzywają. Jeśli chodzi o moje bycie miłym to staram się nawet do tych graczy, których zbytnio nie darzę sympatią. Aktualnie mamy dość dużo adminów, ale połowa z nich nie gra. Andzia dostała admina, jest coraz rzadziej. Najśmieszniej było z beti, kiedy do mojego podania napisała, że w ogóle mnie nie kojarzy, a praktycznie w ogóle nie gra?

Na pewno to podanie będzie czytał Fafka. Chciałbym Cię z góry przeprosić za swoje zachowanie w stosunku do Ciebie, kiedy dałeś mi bana. Może i się pomyliłeś, ale poświęcasz swój czas w grze na siedzenie na spectcie i rzeczywiście czytasz [email protected] Tak samo dziękuję Qbikkowi i oldowi, którzy na [email protected] zawsze reagują i starają się pomóc, oraz donek :). Rozumiem, jeśli ktoś będzie na nie, ale wtedy prosiłbym, aby rzeczywiście dać komu innemu szansę, kto często gra, bo czasem panuje wieczorami zwłaszcza chaos. Pozdrawiam.

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198196897581/

Steam ID: STEAM_0:1:118315926

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

Oba bany były wyjaśnione i niesłuszne, także byłoby miło jakby minusy były oprócz nich.

Co do fpsa, gdzie jakies konkretne argumenty? Nigdzie administracji nie obrażałem, pracuję, a wjeżdżanie na jakiś garnuszek rodziców ot tak jest raczej nie na miejscu :)

@ beti

Staż miałem miesiąc + 3 miesiące ponad (cała końcówka 2019)

Nigdzie admina nie obraziłem, nie wiem kto Ci to powiedział xD

Edited by Aidan

Jestem na Tak. 

+aktywny

+pomocny

+kulturalny 

+GT

+Użytkownik

*Myślę, że warto dać mu szansę :diablo: 

(Przez to że ja nie mogę na chwilę obecną, to widzę że Qbikk nie ma Admina i dobrze, to warto Aidan posadzić na jego miejsce.) 

Duże nie.

Po 1. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=92226

Po 2. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=92129

Po 3.Z tą kulturą to u ciebie nie bardzo bo dostajesz bana i ubliżasz administracji

Po 4. Jeśli ty masz 22 lata to ja jestem elfem świętego mikołaja mikrofonu użyłeś może dwa razy i na 22 to powiem ci cienki ten głosik.

Po 5. Wdajesz się w gadki słowne jak cie ktoś sprowokuje, takiego czegoś admin nie może mieć nie możesz dać się prowokować i wdawać w dyskusje.

Fakt ban 1 nie słuszny ale doskonale wiesz jak się zwróciłeś do admina po otrzymanym banie.

GT owszem na plus i to spory ale masz dwa bany w tym miesiącu tak admin raczej przykładu nie daje. Pograj zachowuj się, a zmienię zdanie bo każdy błędy popełnia,  ale zawsze je można naprawić.

A odnosząc się do tego że administracja mniej gra przypominam, że ludzie jeżdżą na wakacje zasuwają cały rok w pracy. Nie każdy ma tak dobrze żeby żyć na garnuszku rodziców.

Edited by 150fps.

Twoja kandydatura ma swoje Plusy i Minusy .

Postaram sie je przedstawic ponizej .

Plusy :

+ gt steam wiek itd 

+ staly gracz 

+ dobre gt 

Minusy :

- dwa bany z lipca 

- moim zdaniem z kultura jestes na bakier ale kazdego moze ponies 

- latwo cie sprowokowac 

Moim zdaniem gdyby nie te dwa bany z lipca to bylbym na Tak ,lecz owe bany przesadzają o mojej opini/decyzji na NIE . 

Przykro mi .:( 

Edited by ven1
poprawa stylistyczna

No faktycznie bardzo to było śmieszne :) (odnośnik do tekstu w moja stronę).

Wytłumaczę Ci coś :) Żeby być adminem nie trzeba robić po 2000min :) Wyrabiam normę z powodzeniem, więc nie rozumiem po co ten pstryczek w moja stronę. Żeby dana osoba została adminem, musi trochę pograć na serwie, dać się poznać, a wtedy kiedy pisałeś podanie to nie wiem jaki staż miałeś, może 3 tygodnie?

Co do konkretów:

- 2 bany

- jeśli wyzwales admina po nawet i niesłusznym banie to znaczy, że jesteś impulsywny i łatwo Cie sprowokować 

- nigdy nie będzie tak, że 24h/7 będzie admin na serwie :)

Jestem na nie, no offense 8)

Jestem osobiście na NIE :) 

- Od chwili napisania przeze mnie negatywnej wypowiedzi na forum w poprzednim u Ciebie podaniu widzę na serwerze, że jesteś na mnie cięty. Starasz się mnie czasami prowokować  i ty doskonale jesteś tego świadomy. Jednak nie każdy może wyczuć ten kontekst. Ja rozumiem, że nie wszyscy muszą siebie lubić na serwerze, ale szanujmy siebie. Ja ciebie ignoruje na serwerze. Polecam to samo.

- Czytając wcześniejsze komentarze nie tylko ja zauważyłam, że jesteś impulsywny. 

- Natomiast jeśli chodzi o mikrofon ani razu ciebie nie usłyszałam do teraz, a gram dość często na serwerze :)

Zarówno nie rozumiem twojej postawy w podaniu, którą przyjąłeś. Napisałeś podanie, aby oczernić dziewczyny? Nie tędy droga. Zamiast pokazać siebie z lepszej strony to wolałeś zaatakować administrację. Dziwne i niezrozumiałe podejście. To jest dowód na to, że mając 22 lata człowiek nie musi być wcale dojrzały :). Wiem, że po tych słowach mnie znienawidzisz, ale trudno się mówi. Gdybyś mnie nie prowokował bym przemilczała swoje zdanie, aby ciebie tutaj nie uwalić w podaniu. :) 

Admin ma swiecic przykladem ale Taka przyjeliscie mimo, ze byl odpalony ale za to byl mily, znany i mial sporo minutek przegranych...

Tak jak pisalem w jego wczesniejszym podaniu, administracja to nie malzenstwo. Jezeli beda na niego skargi to mu podziekujecie.

-Wydaje mi sie, ze od ostatniego podania poprawil sie z kultura.

-Jak ktos gra nockami to jest duzy plus, nie ma w tej chwili adminow nocnych, a jeden citerek z aimem potrafi wyludnic serwer.

TAK

Edited by Qbikk
  • Administrator

@Qbikk chętnie poczekam, aż podeślesz mi demko gdzie przed podaniem "tak." grał odpalony. Nie masz takiego demka, to nie wypisuj głupot ^^

@Aidan niepotrzebnie się czepiasz dziewczyn ile grają, bo ja i @ Czarna. rozliczamy wszystkich z rozegranych minut co tydzień.

Przejrzałem sobie wyrywkowo logi sprzed kilku dni:

Aidan -15:08:18- 'say' "zamknijcie mordy"

Aidan -15:08:53- 'say' "idz stad"
Aidan -15:08:55- 'say' "randomie"

Aidan -02:51:10- 'say_team' "cymbal"

Aidan -02:51:29- 'say' "dzieciku"
Aidan -02:51:32- 'say' "jeszcze serio piszesz"
Aidan -02:51:35- 'say' "juz bym ci bana dal najchetniej"
Aidan -02:51:40- 'say' "za bycie noobem"

Aidan -20:08:58- 'say' "co za idiota"
Aidan -20:09:04- 'say' "co ty robiles typie"
Aidan -20:09:07- 'say' "konia walilels?"
Aidan -20:09:11- 'say' "permban dla takiego nooba"

Desu -20:13:10- 'say' "typ dzis dostal bana za rush na anarchie"
Desu -20:13:13- 'say' "5s"
Desu -20:13:16- 'say' "ty robisz to samo"
Aidan -20:13:16- 'say' "ale ja nie robie nic nielegalnego"
Desu -20:13:17- 'say' "i co"
Aidan -20:13:20- 'say' "powiem tak"
Aidan -20:13:22- 'say' "naucz sie czytac regulamin"
Aidan -20:13:25- 'say' "i porozmawiamy potem"
Desu -20:13:25- 'say' "xD"
Aidan -20:13:26- 'say' "koncze konwersacje"

Aidan -20:14:07- 'say' "uzywajcie wiecej niz 14,3 iq"

Desu -20:14:32- 'say' "nie chce mi sie"
Aidan -20:14:33- 'say' "zobacz potem demo za ktore dostalem ub"
Aidan -20:14:34- 'say' "no to utkaj"

Wnioskując po logach, to zachowanie bardzo kuleje. Nie rozumiem dlaczego wyzywasz innych graczy albo piszesz głupie teksty w ich stronę ¯\_(ツ)_/¯ 

Admina prawdopodobnie mógłbyś dostać gdybyś szanował adminów i ich czas jaki poświęcają na pilnowaniu serwera. Nie wchodzenie w głupie dyskusje oraz nie obrażając innych graczy.

• Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.